שתף קטע נבחר

"כושים החוצה" בבניין של עו"ד שמייצג פליטים

המשפט נכתב במעלית שמובילה למשרדו של עו"ד יוסי אביגור במרכז תל אביב. המשטרה עדיין חוקרת, אך הוא משוכנע: "אין לי ספק שזה מכוון אליי"

האם המחאה נגד הפליטים הגיע גם למרכז תל אביב? עו"ד יוסי אביגור, המתמחה בענייני פליטים, גילה השבוע כתובת גרפיטי "כושים החוצה" במעלית המובילה למשרדו ברחוב מרמורק שבמרכז תל אביב.

 

"בדרך כלל אני עולה במדרגות", סיפר עו"ד אביגור. "ביום שני האחרון ישבתי במשרד ובעלי המבנה נכנס ושאל אותי אם ראיתי את מה שנכתב במעלית. הלכנו ביחד וראיתי שמישהו רשם בשחור - 'כושים החוצה'. פניתי למשטרה והגשתי תלונה".

 

הכתובת במעלית. מכוון או לא? (צילום: יוסי אביגור) (צילום: יוסי אביגור)
הכתובת במעלית. מכוון או לא?(צילום: יוסי אביגור)

 

עוד בחדשות ynet:

 

עו"ד אביגור מייצג פליטים ומבקשי מקלט רבים ומסייע להם מול משרד הפנים. לא ברור אם הכתובת אכן יוחסה אליו, אולם הוא נשמע החלטי בעניין. "אין לי ספק שזה מכוון אלי", הוא אמר, "הפליטים פוקדים את המשרד

 שלי מידי יום, אנשים רואים אותם מסתובבים באזור, ויודעים היטב את מי אני מייצג. אף אחד לא היה כותב את זה סתם במעלית בלי סיבה. זו פשוט חציית גבול. אני לא חושש ולא מפחד, זה פשוט קצת מוזר, ואני בעיקר חושב שזה חלק מההסתה והעליהום שקיים עכשיו".

 

עו"ד אביגור לא יודע להצביע על אדם או חשוד במעשה. "כששמעתי מה היה בשכונת התקווה הזדעזעתי לגמרי", הוא אומר. "באופן רגיל לא הייתי טורח להגיש תלונה אך לאור האירועים האחרונים החלטתי לעשות כך. אני וחבריי נמשיך לפעול למען זכויות אדם".

 

במשטרת תל אביב אישרו את פרטי התלונה וציינו כי "נרשמה תלונה אשר עוסקת בהשחתה, וכתיבת כתובת נאצה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הכתובת. חציית גבול
צילום: יוסי אביגור
מומלצים