שתף קטע נבחר

צעירה שבילתה עם ברלוסקוני: התחפשתי לאובמה

צעירה שהשתתפה במסיבות ה"בונגה בונגה" של ראש ממשלת איטליה לשעבר, העידה במשפטו שכדי לבדר אותו התחפשה במסיבות לנשיא ארה"ב וגם לתובעת שלו

אחת הנשים הצעירות שהשתתפו במסיבות ה"בונגה בונגה" של ראש ממשלת איטליה לשעבר, סילביו ברלוסקוני, סיפרה היום (ו') לבית המשפט כי התלבשה כגרסה נלעגת של נשיא ארצות הברית, ברק אובמה, כדי לבדר את ברלוסקוני.

 

עוד חדשות מהעולם הגדול:

 

בעדות שמסרה במשפטו של ברלוסקוני בן ה-75, הנאשם כי שילם לפרוצה קטינה עבור שירותי מין, סיפרה מאריסתל פולקנו כי התלבשה עבור ברלוסקוני גם כתובעת אילדה בוקסיני.

 

בוקסיני, הידועה גם כ"אילדה האדומה" בשל צבע שערה ובשל טענתו של ברלוסקוני כי יש לה סימפתיה פוליטית לקומוניסטים, היא אחת התובעות במשפט המתנהל נגד מי שהיה ראש הממשלה האיטלקי. "התלבשתי כמו בוקסיני עם גלימת טוגה כדי להצחיק אותו, וגם כמו אובמה", סיפרה פולנקו לבית המשפטו.

 

פולנקו, צעירה בת 28 מהרפובליקה הדומיניקנית, טענה כי המסיבות שערך ברלוסקוני היו כיף טהור, ולוו במופעי בידור משעשעים אך לא במופעי חשפנות.

 

בחודש שעבר טען ברלוסקוני כי המסיבות היו למעשה "ארוחות ערב אלגנטיות", שבהן היו לעתים מופעי בידור שאותם כינה "משחקי

ברולסקה". אנשים שהעידו לפני כן במשפט ושהשתתפו במסיבות שלו ציירו תמונה "מלוכלכת" יותר, שכללה עירום ותנועות מיניות. לפי אחת העדויות, היו גם שתי נשים שעטו על עצמן גרסה "מתירנית" של בגדי נזירות וביצעו ריקוד גס סביב עמוד.

 

ברלוסקוני נאשם כי שילם לצעירה ממוצא מרוקני, כרימה אל-מחרוג, עבור מין ב-2010, כשהייתה בת 17 בלבד, וכי ניצל את סמכויותיו כשדאג להביא לשחרורה מחזקת המשטרה אחרי שנעצרה בגין גניבה. ברלוסקוני מכחיש כי עשה דבר מה שלא כשורה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
סילביו ברלוסקוני. מה קרה שם, בחדרי חדרים?
צילום: AP
מומלצים