שתף קטע נבחר

חברות הנדל"ן נותנות גז: מציעות מבצעים חדשים

אחרי הפרסומים בימים האחרונים על ישיבה על הגדר וקיפאון בקניית דירות, נראה כי חברות הנדל"ן מנסות לשכנע אותנו שעדיין יש תקווה לקניית דירה - כל עוד, כמובן, יוצאים מחוץ לאזורי הביקוש. סקרנו עבורכם את המבצעים החדשים בשוק

יש תקווה לדירה? אחרי הפרסומים הפסימיים על צניחה במכירת דירות חדשות ועל כך ש-80% מהזוגות לא יוכלו לרכוש דירה ללא עזרת ההורים, נראה כי לחברות הבנייה חשוב יותר מתמיד להראות שיש להן מה להציע - כל עוד יוצאים מחוץ לאזורי הביקוש. בימים האחרונים נרשמה תנופת בנייה בערי הפריפריה, וחברות הנדל"ן מציעות מבצעים שלעתים אף מספקים עודף ממיליון שקל.

 

כתבות נוספות על פריפריה בערוץ הנדל"ן :

 

העיר: כרמיאל, השכונה: כרמיאלה

פרויקט מגורים חדש בשם "כרמיאלה החדשה" נבנה בימים אלה בשכונת רבין בכרמיאל ומשווק על ידי חברת צמח המרמן. הפרויקט יכלול 80 יחידות דיור בארבעה בניינים בני 20 דירות כל אחד. תמהיל הדירות מגוון: דירות 3-5 חדרים ודירות גן. לכל הדירות מרפסות בשטח כ-12 מ"ר, מהן נשקף נוף גלילי.

 

בחברה מספרים כי מחירה של דירת שלושה חדרים בקומה הראשונה, בשטח של כ-79 מ"ר עם מרפסת בשטח של כ-11 מ"ר, מתחיל ב-750 אלף שקל. מחירה של דירת ארבעה חדרים בקומה הראשונה בשטח של כ-103 מ"ר מתחיל ב-960 אלף שקל.

 

עלות ההשקעה בפרויקט תעמוד על כ-54 מיליון שקל והוא מהווה המשך לפרויקט כרמיאלה, ששיווק השלבים הקודמים בו, כרמיאלה בוטיק ומגדלי כרמיאלה, הסתיימו.

 

פרויקט כרמיאלה בכרמיאל. המשך לפרויקט כרמיאלה החדשה ()
פרויקט כרמיאלה בכרמיאל. המשך לפרויקט כרמיאלה החדשה

 

פרדס חנה וחדרה: מבצע למורים

האם משתלם להיות מורה? בחברת הנדל"ן עמרם אברהם טוענים שכן. בשיתוף עם מועדון הצרכנות של הסתדרות המורים, אשמורת בתנופה, מציעות החברות למורים הנחה ברכישת דירות ובתים בפרדס חנה ובחדרה. לדברי שתי החברות, מדובר במבצע המשקף הנחה של עד 150 אלף שקל.

 

בחדרה יוכלו המורים לרכוש דירות בפרויקט "אקווה פמילי" הממוקם בשכונת עין הים בדרום העיר (שמה הקודם היה שכונת חופים ושם בנתה חברת חפציבה שקרסה). המגדל בן 16 קומות ובכל קומה שלוש דירות בנות 4-5 חדרים. גודלה של דירת ארבעה חדרים עומד על כ-95 מ"ר וגודלה של דירת חמישה חדרים עומד על כ-116-108 מ"ר.

 

לכל דירה מרפסות שמש בשטח של כ-12 מ"ר ומחסן צמוד בשטח נוסף של כ-7 מ"ר. המחיר ההתחלתי של דירת ארבעה חדרים, לאחר ההנחה, עומד על 990 אלף שקל.

 

 

 

הפרויקט השני שמוצע למורים הוא פרויקט "מנדרין בוטיק" הממוקם בלב פרדס חנה וכולל 12 קוטג'ם יוקרתיים ו-54 יחידות דיור. הפרויקט מאופיין בבנייה נמוכה של שלוש קומות בלבד ובתמהיל של דירות 4-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים.

 

גודלן של מרפסות השמש בדירות עומד על כ-13 מ"ר. בסך הכול ישתרע הפרויקט על 11 דונם, ומורה שירכוש דירה יפרד מ-1.165 מיליון שקל עבור דירת ארבעה חדרים.

 

 

 

נצרת: 135 דירות החל מ-680 אלף שקל

חברת שתית מתחילה בימים אלו בשיווק פרויקט בן 135 יחידות דיור בשכונת הגליל בנצרת, המיועדת לזוגות צעירים ולמשפרי דיור באוכלוסייה הערבית, והיא תכיל בסך הכול 2,233 יחידות דיור. שתית היא חברת הקבלן היהודית היחידה שבונה בשכונה, שהחלה להיבנות ביוזמת משרד הבינוי והשיכון, בשיתוף עיריית נצרת ותאגיד הרי נצרת.

 

בפרויקט דירות בנות 3-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים בשמונה בניינים מדורגים בני שש קומות כל אחד. גודל הדירות נע בין 100 מ"ר ועד ל-190 מ"ר והן כוללות מרפסות בגודל של החל מ-12 מ"ר. דירת שלושה חדרים בשטח של 85 מ"ר תעלה 680 אלף שקל; דירת ארבעה חדרים תעלה החל מ-780 אלף שקל; דירת חמישה חדרים תעלה החל מ-920 אלף שקל; ופנטהאוז יעלה 1,28 מיליון שקל.

 

 

 

היישוב עדי: צמודי קרקע בעמק יזרעאל

השבוע הונחה אבן הפינה להקמת שכונת מגורים חדשה בשם "תמר" ביישוב עדי שבגליל התחתון. מדובר בהרחבה להקמת 95 יחידות חדשות צמודות קרקע בשטחים בגודל של 400-500 מ"ר. בשלב א' נותרו תשעה שטחים בלבד לרכישה ובקרוב יחל שיווק שטחים בשלבים ב' ו- ג'.

 

כיום מתגוררות כ-400 משפחות בישוב הנמצא סמוך לכביש 79, בין צומת המוביל לצומת סומך, והוא מאפשר גישה למרבית אזורי התעסוקה כמו פארק תעשיות משגב, פארק בר לב, ואזורי התעשייה ציפורית שבציפורי, יקנעם ועוד.

 

צילום: באדיבות אופיר חיים, אדריכלים

 

 

נהריה: דירת שלושה חדרים ליד הקניון החדש

בשבוע הבא יתחיל שיווקו של פרויקט "סלע V" בשכונת נהריה הירוקה הכולל 80 יחידות דיור. פרויקט זה הוא המשכו של הפרויקט "סלע H", שמצוי כבר בשלבי בנייה מתקדמים וכולל 70 יחידות דיור. בפרויקט קיים מגוון דירות בנות 3-5 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים בארבעה בניינים בני שבע קומות.

 

מחירי הדירות יעמדו על החל מ-680 אלף שקל לדירת שלושה חדרים; 780 אלף שקל לדירת ארבעה חדרים; ו-880 אלף שקל לדירת חמישה חדרים. המחירים הם אחרי מענק פריפריה (העומד נטו על 60 אלף שקל). לדברי החברה, 10 יחידות דיור כבר נמכרו בטרם החל השיווק של הפרויקט.

 

הדמייה: סלע בינוי

 

 

ירושלים: דירות 5 חדרים במחיר של 4

חברת הבנייה חיים זקן החלה לשווק את פרויקט "אחוזת יניב" בשכונת גילה בירושלים, הכולל שישה בניינים בני תשע קומות כל אחד. בסך הכול מכיל הפרויקט 102 יחידות דיור בקומפלקס מגורים שבנוי סביב גינה פנימית רחבת ידיים. אמנם עדיין לא מדובר במלרוז פלייס, אבל בחברה מציעים מבצע מיוחד למי שירצה להתגורר בפרויקט: דירות חמישה חדרים במחיר של ארבעה חדרים.

 

תמהיל הדירות בפרויקט כולל דירות 4-5 חדרים עם מרפסות או גינות, וכן פנטהאוזים בני חמישה חדרים. בחברה מספרים כי בנייתו של הפרויקט, אותו עיצב האדריכל יהודה פייגין (שתכנן גם את מלון וולדורף אסטוריה בירושלים) נמצאת בעיצומה והוא צפוי להתאכלס בעוד כשנה וחצי. המחיר עבור דירת חמישה חדרים שבמבצע, בשטח של כ-104 מ"ר, עומד על 1.575 מיליון שקל (כולל מע"מ).

 

הדמיה של פרויקט אחוזת יניב בירושלים ()
הדמיה של פרויקט אחוזת יניב בירושלים

 

ואם זה לא מספיק, אז אתמול (ג') הודיע משרד הפנים כי הוועדה לדיור לאומי במחוז ירושלים החליטה לאשר הקמה של 490 יחידות דיור בשכונת משואה בעיר. 20% מיחידות הדיור ייעודו להשכרה, וממוצע גודל הדירות יעמוד על 100 מ"ר. כך, תמהיל הדירות יכלול יחידות דיור קטנות לצד גדולות יותר. יחידות הדיור, שיהיו ממוקמות בדרום השכונה, ייבנו בבנייה מדורגת: 5-7 קומות שיצפו לעבר פארק עמק הרפאים וגן החיות התנ"כי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פרויקט מנדרין בוטיק בפרדס חנה. יש עוד מבצעים
מומלצים