שתף קטע נבחר

חרדים: מדונה ממיטה חרפה על קברי צדיקים

ביטאון העדה החרדית, הפלג הקיצוני משכונת מאה שערים, תקף את "מסע ההופעות המשוקצות" של מדונה, וביקר את השטחותה על קברי צדיקים: "מטורפי כת הקבאלה הופכים את קברי הצדיקים בצפון למקום 'טרנדי'-תיירותי"

מעריציה של מדונה בישראל עוצרים את נשימתם לקראת ההופעה הערב (יום ה') ברמת-גן, אבל יש מי שדווקא מוחה על ביקורה המתוקשר בארץ. ביטאון העדה החרדית, המייצג את עמדת הפלג הקיצוני משכונת מאה-שערים, תקף את הופעתה בחריפות רבה וטען כי השתטחותה על קברי צדיקים "ממיטה חרפה על המקומות הקדושים".

 

 

עוד בערוץ היהדות  - קראו:

 

תחת הכותרת "שוב הופעות מבישות בארץ הקודש בחסות 'כת הקבאלה'" (כך במקור), דווח הבוקר בשבועון "העדה" כי "ציבור היראים תושבי הגליל ועיר הקודש צפת נתחלחלו" נוכח הגעתה של מדונה ל"מסע הופעות משוקצות" ובשל כוונתה לבקר בטבריה ובצפת. העיתון אגב אינו מזכיר את מדונה בשמה, אלא מכנה אותה "מפורסמת זמרת גויה".

 

ביטאון העדה החרדית מציין כי מדונה "קשורה לד"ר ברג, שכבר הוחרם על ידי גדולי ישראל", והוסיף כי "בימים אלו התקבלה בדאגה הידיעה כי ברצונה של אותה גויה

לרכוש דירה בעיר צפת, וכך להמשיך ליצור גימיקים סביב ה'קבלה' ההזויה והמסורסת שלהם, המהווים קוץ מכאיב וגורמים לזעם גובר בקרב ציבור יראי ה'".

 

על-פי העיתון, הזמרת דחתה את ביקור בגליל, שתוכנן למוצאי חג השבועות, בעקבות מחאת תושבי האזור החרדים. 

 

ב"העדה" אף מנצלים את הביקור המתוקשר של הכוכבת למאבק גדול יותר שהם מנהלים בתקופה האחרונה, על השליטה במתחם קבר רבי שמעון בר יוחאי, וכך נכתב על מדונה ואנשי הקבלה הלא-יהודים: "מטורפי הכת הזו הופכים את קברי הצדיקים בצפון למקום 'טרנדי' תיירותי, ולוטשים עיניהם לנצל את גזירות השלטון להפקעת מירון בכדי להשתלט ולהיאחז במקום, חס וחלילה".

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יובל חן, ידיעות אחרונות
מדונה בחזרות
צילום: יובל חן, ידיעות אחרונות
מומלצים