שתף קטע נבחר

טביב: "החובות עליי", קבוצת רמון נכנסה למו"מ

אחרי שאיש העסקים שמעון שבס הכריז: "לא נוכל להתחייב למתווה העסקה הקיים", קבוצת אנשי עסקים בראשות ח"כ לשעבר חיים רמון הודיעה שהיא בתמונת רכישת הפועל ת"א

שמעון שבס אאוט, חיים רמון אין. זמן קצר לאחר שאיש העסקים שמעון שבס הודיע כי הוא עשוי לרדת מעסקת רכישת הפועל תל אביב, ח"כ לשעבר חיים רמון הוביל קבוצת אנשים שנייה שתיכנס למו"מ במטרה לרכוש את הקבוצה.

 

  • יורו 2012 - הנבחרות, הכוכבים, האיצטדיונים, התמונות

 

מוקדם יותר התקבלה הצהרה מקבוצת אנשי העסקים ששבס עומד בראשה. על פי המסתמן, הקבוצה אינה מוכנה לעמוד בתנאים שהציב אלי טביב.

 

בינתיים הוא נשאר הבעלים. אלי טביב (צילום: יובל חן) (צילום: יובל חן)
בינתיים הוא נשאר הבעלים. אלי טביב(צילום: יובל חן)
 

"לאור הנתונים שקיבלנו מהבקרה תקציבית ועוד נתונים נוספים מהיממה האחרונה, בדיקת הנאותות תיקח זמן רב. באנו לעזור לקבוצה כאוהדים וכמו שהתחייבנו, לא נרצה לפגוע בקהל הרחב שעומד מאחוריה", נאמר בהודעה. "הבטחנו שניתן תשובה מיידית ולכן ככל הנראה לא נוכל להתחייב למתווה הקיים".

 

שבס והפועל ת"א - כל הכותרות:

 

הבעלים הקיים, אלי טביב, הודיע בתגובה לדבריו של שבס: "כל החובות עליי", ובכך הותיר פתח להמשך המו"מ, הן מצד שבס והן מצד רמון.

 

חיים רמון. הבעלים החדש של הפועל ת"א? (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
חיים רמון. הבעלים החדש של הפועל ת"א?(צילום: ראובן שוורץ)

 

אתמול (ג') נשמעו זמירות אחרות. רם שבס, בנו של איש העסקים, אמר לאחר השיחות שהתקיימו בין הצדדים: "יש סיכוי לפתרון, אבל כלום לא סגור. אם נצליח להתקדם על בסיס המידע של הבקרה במתווה הקיים עם שינויים, אז יש לכך סיכוי גבוה. אם כל אחד יתבצר בדרישתו, זה לא יילך. אין ספק שיש התקדמות וזה עשוי ללכת עד הסוף".

 

אוהדי הפועל: "טביב מנסה לעשות קופה על חשבון הקבוצה"

ממטה המחאה של אוהדי הפועל ת"א יצאה ההודעה הבאה: "יצא המרצע מן השק. במשך כל החודשים האחרונים טען אלי טביב כי הוא משאיר את הקבוצה נקייה מחובות וכי אין מי שמוכן לקנות את הקבוצה, אך הבוקר יצאה האמת אל האור.

 

"יצא המרצע מן השק". אוהדי הפועל ת"א (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
"יצא המרצע מן השק". אוהדי הפועל ת"א(צילום: ראובן שוורץ)

 

"אלי טביב ניסה לעשוק את קופת הפועל תל אביב ולהוציא ממנה שחקנים שנקנו בכספי המועדון. לאחר שהבקרה התקציבית מנעה ממנו לעשות זאת,

התברר כי טביב מנסה לסחוט את הרוכשים שקיוו לגאול את המועדון מידיו, אלא שגם הפעם, התגלה כי טביב משקר ויש חובות רבים והתחייבויות שהוסתרו לאורך כל הדרך.

 

"בנוסף, הוכח מעבר לכל ספק, כי טביב מנסה לעשות קופה על חשבון הפועל תל אביב, לאיים ולהפחיד כדי להשיג מחיר גבוה והזוי. אין שום סיבה לשלם לאלי טביב את הסכומים שפורסמו. טביב משאיר קבוצה מלאה בחובות, מרוסקת ומלאה בבעיות, שייקח זמן רב עד שניתן יהיה לשקמה.

 

שמעון שבס. אוהדי הפועל: "טביב עושק את הרוכשים" (צילום: ערן (יופי) כהן) (צילום: ערן (יופי) כהן)
שמעון שבס. אוהדי הפועל: "טביב עושק את הרוכשים"(צילום: ערן (יופי) כהן)

 

אנחנו קוראים להתאחדות לכדורגל ולעומד בראשה להתעורר. אל תאפשרו לאלי טביב להחריב את הפועל תל אביב, אל תאפשרו לאלי טביב לסחוט עוד כסף על גב הקבוצה. אנו לא נשתוק וכבר הערב נצא כולנו אל ביתו של טביב ונפגין עד שיעזוב. גמרנו להיות נחמדים. גונבים לנו את הקבוצה ואנחנו לא מוכנים לשתוק יותר.

 

מהפועל ת"א נמסר בתגובה: "בימים האחרונים נזרקו לחלל האוויר ספקולציות שונות לגביי סכומים ותנאים בעסקת מכירת הקבוצה. יש להעמיד דברים על דיוקם, מובהר כי מתווה העסקה שהוצג לרוכשים ברשות שבס על ידי טביב לא כלל תשלום מכירת שחקנים או מקורות כספיים של המועדון.

 

באשר להתחייבויות העבר, על פי הערכת טביב ויועציו מדובר בסכומים זניחים ובכל מקרה כפי שהוצהר, מובן מאליו שהמוכרים ולא הקונים הם שיישאו באחריות המלאה לכך. בשלב זה מתקיימים מגעים עם מתעניינים פוטנציאליים נוספים ובמידת הצורך יימסרו עדכונים בהמשך"


פורסם לראשונה 06/06/2012 17:15

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
חיים רמון
צילום: מתי אלמליח
מומלצים