שתף קטע נבחר

העיר לנערים והותקף: "רדפו אחריי עם סכינים"

תושב חדרה התעורר עם משפחתו מרעש שעשו נערים מתחת לביתו. כשירד להעיר להם, הותקף, לטענתו, במכות ובסכינים. חודש לאחר רציחתו של גדי ויכמן בבאר שבע, גם במקרה הזה, נטען כי המשטרה הגיבה באיחור. המשטרה: "הגענו מהר, אבל החשודים כנראה ברחו"

האלכוהול ושכרות הנערים, הרעש המוגזם בשעות הלילה המאוחרות והעימות האלים עם שכן שיורד להעיר על הנעשה. חודש בלבד מאז דקירתו למוות של גדי ויכמן בבאר שבע, עמד אתמול בבוקר (שבת) תושב חדרה בפני גילוי אלימות נוסף מצד בני נוער, שהסתיים הפעם בשלום. לטענתו, המאפיינים שהרכיבו את אירוע הרצח בדרום חזרו על עצמם באופן כמעט מדויק. "לא חשבתי על ויכמן ולא על כלום. אני לא פחדן, לא עושה חשבון ולא פראייר", אמר. 

 

עוד בערוץ החדשות של ynet:

 

אתמול בשעה 6:00 בבוקר, התעוררו בני הזוג הורוביץ ושלושת ילדיהם מרעש רב שהקימה חבורת נערים מתחת לביתם. אלו התמקמו על מדרגות בניין מס ההכנסה ברחוב הלל יפה, כשהם "שיכורים ולא מפסיקים לצעוק, להשתולל ולשבור בקבוקים", סיפר צבי, אב המשפחה, ל-ynet. "מקום ההתכנסות הזה מוכר ובעבר היו מגיעים לשם נערים שיכורים בכל שבת בבוקר ועושים בלגן".

 

אבן שנזרקה על ביתו של הורוביץ (צילום: אבישי זיגמן) (צילום: אבישי זיגמן)
אבן שנזרקה על ביתו של הורוביץ(צילום: אבישי זיגמן)
 

הורוביץ יצא מביתו והדרמה נמשכה. "היו במקום שמונה נערים. ניגשתי אליהם וביקשתי מהם לשמור על השקט. נראה שהם היו שיכורים והם התחילו לדבר לא יפה ולקלל. הנערים החלו להתווכח איתי ולהכות אותי. החזרתי להם מכות. חלקם היו עם סכינים והם שלפו אותם וניסו לדקור אותי, ללא הצלחה. בשלב מסוים, הצלחתי לחזור לחצר הבית, והם רדפו אחריי כשהם מאיימים עדיין בסכינים. הם התחילו לזרוק אבנים כשהייתי בתוך החצר וגרמו נזקים קלים".

 

על פי גרסתו של הורוביץ, גם תגובת המשטרה לאירועים מזכירה את רציחתו של ויכמן. לדבריו, למעלה מחצי שעה עברה מאז שאשתו התקשרה למשטרה עד להגעתה של ניידת סיור למקום, "עם מתנדב שעשה סיבוב" כדבריו. "הראינו לו את

הבניין אליו ברחו הנערים, אך הוא לא נכנס ואמר כי כעת מתבצעת החלפת משמרת בתחנה ועוד מעט יבואו שוטרים. רק בשעה תשע וחצי הגיעו סוף סוף השוטרים, גבו מאיתנו עדות והלכו. אני לא יודע אם הם עצרו מישהו".

 

ממשטרת מחוז חוף נמסר בתגובה כי "באירוע הייתה חבורת נערים שזרקו אבנים לעבר מבנה. ניידת הגיעה למקום לאחר שמונה דקות, ביצעה סריקות וככל הנראה החשודים ברחו בינתיים. נגבתה עדות ראשונית בשטח עם הגעת הניידת למקום. מבדיקת התלונות התברר שאינן מוצדקות".

 

המידע הראשוני התקבל באמצעות המייל האדום .


פורסם לראשונה 09/06/2012 21:59

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ידו הפגועה של צבי הורוביץ
צילום: אבישי זיגמן
אבן שנזרקה על ביתו של הורוביץ
צילום: אבישי זיגמן
מומלצים