שתף קטע נבחר

הפועל פ"ת: ללוז ודלל מתקרבים לרכישה

צמד הרוכשים העתידיים מתכוונים להתחלק חצי-חצי בשליטה בקבוצה ולרכוש אותה מהמפרקים. גם עו"ד אמיר יקותיאל עדיין נמצא בתמונת הרכישה

אבי ללוז וציון דלל, מתקרבים לרכישת הפועל פ"ת. צמד הרוכשים העתידיים התחייבו לשלם 700 אלף שקל בתמורה לרכישת המועדון וייתכן שהעסקה תושלם כבר בשבוע הבא.

 

 • לונדון 2012 - העמוד האולימפי המיוחד של ynet ספורט
 • יורו 2012 - הנבחרות, הכוכבים, האיצטדיונים, התמונות

   

  לדלל וללוז אין בעיה כי אלי מחפוד יאמן את המועדון, אך העסקה עדיין מותנית מכיוון שהרוכשים העתידיים מצפים לראות אם כל מי שהבטיח להם סיוע כספונסרים, אכן יעמוד בהתחייבותו בטרם הם נכנסים לקבוצה באופן רשמי. בנוסף לכך, אישור העברת הבעלות תלוי בבית המשפט מכיוון שהפועל פ"ת מנוהלת כרגע על ידי מפרקים מטעמו.

   

  אלי מחפוד. ללוז ודלל רוצים להשאיר אותו כמאמן (צילום: רועי עידן) (צילום: רועי עידן)
  אלי מחפוד. ללוז ודלל רוצים להשאיר אותו כמאמן(צילום: רועי עידן)

   

  חלוקת האחוזים בין ללוז לדלל מתוכננת להיות באחוזים שווים: 50 אחוז לכל אחד . ללוז היה עד לאחרונה אחד מהבעלים של הפועל ראשל"צ, והוא בעלים של חברה לשיווק ישיר בשם א.ש.א.ל. ציון דלל הוא בעלים "המבחן של המדינה" ואוהד שרוף של הפועל פ”ת.

   

  ללוז מסר בתגובה: "הרכישה לא סגורה , וטרם הושלמה. נשארו פרטים נוספים פתוחים. אני מקווה שנוכל לבשר בשבוע הבא על רכישת הפועל פ"ת”. בפני המפרקים עומדת ותלויה גם הצעה לרכישה מעו"ד אמיר יקותיאל, שמצוי במו"מ מתקדם, ומצפה למספר תשובות. לפיכך, רק בשבוע הבא ניתן יהיה לדעת מי מבין קבוצות הרוכשים ינהל את הפועל פ"ת.


 •  

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ציון דלל
  צילום: אורן אהרוני
  מומלצים