שתף קטע נבחר

גאידמק שוקל את המשך דרכו בבית"ר ירושלים

במועדון מהבירה שומעים בימים האחרונים על עזיבה אפשרית של הבעלים, שכבר לא תומך בבית"ר כלכלית. גם אפשרות שגאידמק יודיע על מכירת הקבוצה נלקחת בחשבון. בכיר במועדון: "אנחנו מכינים את עצמנו לכל תרחיש"

בבית"ר ירושלים ממשיכים לקבל רמזים מסביבתו של ארקדי גאידמק כי הבעלים אינו שש להזרים כספים לקבוצה, גם לאחר שעודכן במצב הכלכלי הגרוע שבו היא שרויה. בבית"ר עדיין ממתינים לסכום של כ-1.5 מיליון דולר שאמורים להיכנס אל קופת המועדון בתחילת החודש הבא.

 

  • יורו 2012 - כל הנבחרות, הכוכבים, האיצטדיונים והתמונות

 

למרות זאת, בירושלים שומעים בימים האחרונים כי ייתכן שהבעלים אף יפתיע ויודיע על עזיבה. "אנחנו מכינים את עצמנו לכל תרחיש, אבל צריך לזכור שאת הדברים הללו אנחנו שומעים הרבה בשנתיים האחרונות".

 

היו ימים. ארקדי גאידמק בטדי (צילום: חיים צח) (צילום: חיים צח)
היו ימים. ארקדי גאידמק בטדי(צילום: חיים צח)

 

מזה כשלוש שנים גאידמק אינו תומך בבית"ר מבחינה כלכלית והפעם היחידה בה הכניס כסף למועדון היתה בינואר האחרון, אז הזרים 300 אלף דולר שעזרו לקבוצה להתחזק. במועדון מעריכים כי ההפגנה הצפויה של אוהדי בית"ר מול ביתו של גאידמק, גורמת לאחרון לשקול את דרכו במועדון.  

 

חגיגת יורו 2012 ב-ynet ספורט:

 

השבוע הבא יהיה קריטי עבור בית"ר. בקבוצה ממתינים להודעתו של גאידמק, כאשר נכון לרגע זה במועדון ובסביבתו של הבעלים שומרים את הקלפים קרוב לחזה. שני תסריטים מרכזיים עשויים להתרחש - הבעלים יודיע כי הוא נמצא במו"מ עם רוכש ואף על הסכם שהושג, או שיכריז על עזיבתו את הקבוצה ללא תמורה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ארקדי גאידמק
צילום: אלי אלגרט
מומלצים