שתף קטע נבחר

אורי אריאל: המסתננים - נשק למדינת כל אזרחיה

הוא חושב שאסור להתיישב על שטחי פלסטינים, אך גם שאסור להרוס בתים שנבנו בשוגג, ומאמין שהסיבה שהמסתננים עוד כאן, היא בגלל "שיש כוחות ישראליים שמנסים להביא את ישראל לתופעה של מדינת כל אזרחיה". שיחה עם אורי אריאל

ח"כ אורי אריאל ("האיחוד הלאומי") לא עושה חיים קלים למי שמחפש סטיגמות. הוא מתנגד נחרצות להתיישבות על שטחים פרטיים של פלסטינים, ויודע שעל כל שמחה על בית חדש בשומרון, יש מי שכואב בצד השני. "אני לא מזלזל באף אחד", הוא אומר. "הם רוצים את אותה האדמה. אנחנו לא צריכים - ואסור לנו לעלות על קרקע פרטית ולנכס אותה".

 

 

עוד ב"אורות":

 

עם זאת, במגרון ובגבעת האולפנה הוא שותף למאבק נגד פינוי התושבים: "אנו יודעים שהמשפחות עלו למקום בתום לב. נהוג שאם מישהו עלה בתום לב – מפצים את בעלי הקרקע, אך לא עושים תיקון של עוול בעוול על ידי גירוש המשפחות".

 

אלעזר שטורם פגש אותו לשיחה על מסתננים, התיישבות ואחדות אמיתית, ושמע ממנו על הצורך לגרש את המסתננים, על הסיבה שהם עוד כאן: "יש כוחות ישראלים שמנסים להביא את ישראל לתופעה של מדינת כל אזרחיה, דרך תופעת המסתננים", ועל השמחה שבה יקבל חתן ממוצא אתיופי. ynet ו"אורות - טלוויזיה יהודית" מזמינים אתכם להיכנס לפוקוס.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ח"כ אורי אריאל
צילום: גיל יוחנן
מומלצים