שתף קטע נבחר

פלאפון הציעה ללקוח: 89 שקל ללא הגבלה

בעקבות המפץ הסלולרי, מחלקות שימור הלקוחות עובדות שעות נוספות: שני לקוחות פלאפון לשעבר ניידו יחד שישה קווים בחזרה לחברה, אחרי שנציג הציע להשוות את המחיר שקיבלו מ-HOT מובייל על מסלול ללא הגבלה. מדובר במחיר שימור נקודתי, שנמוך מהמחיר הרשמי ללקוחות פלאפון: 119 שקל

המחירים בסלולר ממשיכים לרדת, ואנשי מחלקות שימור הלקוחות ממשיכים לעשות הכל כדי לנתב לקוחות בחזרה לחברות שננטשו. אופיר, לקוח פלאפון שהתנייד ל-HOT מובייל, מספר שהוא וחברו למקום העבודה ניידו חזרה לפלאפון שישה קווים בזכות הצעה מפתה: פלאפון השוו את המחיר למסלול שיחות והודעות ללא הגבלה למחיר של HOT מובייל: 89 שקל לחודש. זה מחיר נמוך ב-30 שקל לחודש, מהמחיר שמוצע ללקוחות פלאפון כיום. מדובר במחיר שימור שלא יוצע לכל הלקוחות, כלומר אתם יכולים לנסות את מזלכם אבל רוב הסיכויים שלא תקבלו אותה.

 

 

"חזרתי לפלאפון אחרי שהציעו לי חבילה של 89 שקל לחודש, כשהחברה מתחייבת לספק לי את המחיר הזה במשך שנה לפחות", סיפר ל-ynet. "אחרי שאני וחברי לעבודה העברנו ל-HOT מובייל ששה קווים, התקשר אלי נציג של פלאפון והחזיר אותי לפלאפון באותם תנאים שהיו לי ב-HOT מובייל וגם זיכה אותי על כרטיסי הסים של HOT מובייל ולא הייתי צריך לשלם שוב על כרטיסי סים ועל המשלוח שלהם. הם היו מאוד זריזים וברגע שנעתרתי , הם ניידו אותי תוך יום".

 

זהו מחיר שימור נמוך במיוחד עבור פלאפון, שיחד עם שאר חברות הסלולר הוותיקות הגיבה לכניסת החברות החדשות לשוק במסלולים "ללא הגבלה" ולממעטים לדבר, אך לא הציעה מסלולים זהים באטרקטיביותם.

 

זו לא בדיוק אותה חבילה

לפי אופיר, המסלול שניתן לו עדיין לא זהה ב-100% לזה של HOT מובייל. בפלאפון לא השוו את נפח הגלישה: החברה מספקת לו כעת נפח גלישה של 2.5 ג'יגה במקום 3 ג'יגה שניתנו לו ב-HOT מובייל. בתום ניצול החבילה, מהירות הגלישה יורדת ואז המהירות יורדת.

 

בנוסף, פלאפון לא כללו בחבילה ללא הגבלה הודעות MMS ושיחות וידיאו, בניגוד ל-HOT מובייל, "אבל", טוען אופיר, "בפלאפון אפשר להשתמש באינטרנט הסלולרי כ'הוט ספוט' (כמודם סלולרי עבור מכשיר נוסף כדוגמת לפטופ או אייפד), זאת בניגוד ל-HOT מובייל שלא מאפשרים זאת".

 

לקוחות חדשים לגמרי יכולים לשלם 99 ש' בחודש

האם זו סיבה להתקשר למוקדים של פלאפון בהמוניכם? לא בטוח. "הם מציעים את המחיר הזה רק ללקוחות פלאפון שעזבו ומוכנים לחזור", טוען אופיר. "ניסיתי לקבל את אותה תוכנית לעובדים שלי, לקוחות שהתניידו ל-HOT מובייל מסלקום, ובפלאפון לא הסכימו למעט אשתי שהנציג פשוט העביר אותה למסלול על שמי".

 

נראה שההטבה הזאת מוצעת בשימור כהצעה אינדיבידואלית, תלויית לקוח וכאמור - אינה מוצעת לכל אחד. ללקוחות ותיקים, מחירה של התוכנית "ללא הגבלה" הזולה ביותר בפלאפון עומד כיום על 119 שקל: 139 שקל פחות 20 שקל החזר חודשי לשנה. המסלול הזה כולל גלישה של 200 מ"ב - שהמבקשים לשדרגה מתבקשים להוסיף 19.90 שקל.

 

לקוחות חדשים יכולים להוריד את המחיר של המסלול "ללא הגבלה" של פלאפון ל-99 שקל. פלאפון מציעה עוד הפחתה של 20 שקל מ-119 שקל למתניידים מחברה סלולרית אחרת, שלא היו לקוחות פלאפון.

 

מפלאפון נמסר בתגובה: "תוכנית האנלימיטד היחידה שנמכרת כיום בפלאפון הינה בתעריף של 119 שקל לחודש, (139 שקל פחות 20 שקל לשנה). במקרה הנדון הנציג העניק הטבה נוספת על ההטבות בתוכנית. מדובר במקרה נקודתי, שאינו מעיד על כל שינוי בתעריפי מסלול האנלימיטד של פלאפון״.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
פלאפון. מחיר שימור שניתן כמקרה מיוחד ולא מחיר רשמי
מומלצים