שתף קטע נבחר

012 מובייל הגדילו נפח הגלישה בתוספת מחיר

במותג הסלולר יצאו במסלול חדש 98 שקל לשיחות והודעות SMS ללא הגבלה עם 2 ג'יגה גלישה במקום חצי ג'יגה ושיחות לארה"ב ולקנדה בלבד. לא מדובר בחידוש בשוק: בגולן טלקום ו-HOT מובייל יש מסלולים ב-99 שקל עם 3 ג'יגה גלישה

במותג הסלולר של פרטנר 012 מובייל השיקו אתמול (ג') מסלול שלישי של שיחות ללא הגבלה ב-98 שקל, עם גלישה עד 2 ג'יגה ושיחות ליעדים נייחים וניידים קנדה וארה"ב בלבד.

 

  • 012 ופרטנר: מסלול "ללא הגבלה" ב-98-88 ש'

  • גולן טלקום הודיעו מראש ללקוחות: טעינו בחישוב

  • החבילה החדשה של סלקום: באמת משתלמת?

 

לחברה יש כבר שני מסלולים ללא הגבלה: מסלול שגם הוא מתומחר ב-98 שקלים לשיחות והודעות SMS ללא הגבלה, גלישה של 1 ג'יגה ושיחות ל-41 מדינות, ומסלול ב-88 שקל לשיחות והודעות SMS ללא הגבלה, גלישה של חצי ג'יגה ושיחות לארה"ב וקנדה בלבד.

 

במסלול החדש, 012 מובייל למעשה הגדילו את נפח הגלישה של המסלול ב-88 שקל, והוסיפו לו עשרה שקלים. המסלול החדש נותן ללקוח יותר גלישה ופחות מדינות בחו"ל לשוחח עמן. 

 

לא מדובר בחידוש ואפילו נראה שזה מסלול פחות טוב מהמסלולים עתירי הגלישה הקיימים כבר בשוק, שכן גולן טלקום ו-HOT מובייל כבר משווקות מסלולים "ללא הגבלה" ב-99 שקל עם חבילת גלישה של 3 ג'יגה ושיחות לכ-40 מדינות, לא רק לארה"ב ולקנדה. למה שתי החברות האלה יכולות לתת ללקוחותיהן מסלולים עם גלישה מוגדלת ושיחות לעשרות מדינות בחו"ל ואילו ב-012 מובייל מפצלים את השירותים הללו בין שני מסלולים?

 

המסלול החדש של 012 מובייל מתאים למדברים עם ארה"ב וקנדה הגולשים באופן בינוני. לגולשים הרבה, 2 ג'יגה נחשב מסלול עם גלישה מוגבלת ו-3 ג'יגה - מתקרב לגלישה לא מוגבלת. לגולשים מעט-בינוני גם 2 ג'יגה זו חבילת גלישה מספקת בהחלט.

 

אם תעברו לחבילה, תצטרכו להוסיף תשלום חד פעמי עבור סים: 49 שקל במשלוח או 33 שקל בתחנות הדלק yellow. את הקו יש לנייד באמצעות אתר 012 מובייל.

 

אתמול הודיעה הום סלולר, המפעילה הסלולרית הווירטואלית של הום סנטר, על הורדת מחיר דקת שיחה ל-15 אגורות לעומת 17 אג' קודם לכן ו-19 אג' מחיר השקה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
012 מובייל. יש כבר מסלולים דומים
מומלצים