שתף קטע נבחר

צפו בהזמנת חיסול: "פה יש לך 5,000. בשקלים"

עו"ד גור פינקלשטיין הואשם, בין היתר, בהזמנת חיסולו של עד תביעה, כדי "להסיר ממנו איום משפטי". הוא שלח את אביו כדי שישלם למחסל, אך זה התברר כסוכן משטרתי סמוי, שעצר אותו לאחר שלחצו ידיים. צפו בתיעוד שהגיע לידי ynet

"פה יש לך 5,000. בשקלים", אומר אביו של עו"ד גור פינקשלטיין, שנשלח על ידי בנו להעביר תשלום עבור חיסול עד. בצדה השני של המעטפה נמצא סוכן משטרתי סמוי, "מחסל" שגורם לאב להאמין בכנות כוונותיו ובעצם מנע את ההתנקשות. "אל תיצור איתי קשר בטלפון הזה. אחרי שנגמור את הבחור, יתחילו לדבר על זה בטח, יהיה רעש פה ושם. אתה רק מה העניינים, אפילו לא מראה סימני שמחה. אתה מבין? השבוע הזה, בעזרת השם, אני אסגור את הסיפור". כך נראית הזמנה של חיסול עד במשפט פלילי. צפו בתיעוד שהגיע לידי ynet.

 

פרשת "זר סיגליות" נחשפה לפני כשנה, ובמסגרתה הואשם עו"ד גור פינקלשטיין כי ניסה לרצוח את בן זוגה של גרושתו ולפגוע במנהל אגף הפיקוח בעיריית תל אביב. בנוסף, נטען כי היה מעורב בסדרת הצתות של בניין הסיינטולוגיה בעיר. עד מדינה שגויס על ידי המשטרה סייע אף הוא בפרשה.

 

בעודו במעצר, עמד פינקלשטיין גם במרכזה של פרשת "ייעוץ זוגי", שתיארה את ניסיונו להכשיל את ההליך השיפוטי על ידי רצח עד המדינה. כשהבין כי האיום העיקרי עליו מגיע מעד התביעה רמזי בכר, החליט לבסוף להזמין את חיסולו. "אני לא רוצה שייראה שדקרו אותו או משהו כזה. אני מעדיף שייראה שהוא לקח יותר מדי סמים", אמר לפי כתב האישום. "שלא יילך לנו לבית חולים וייצא חזרה. אני רוצה להיפטר ממנו, זה הכול".

 

לשם כך, גייס פינקלשטיין את אביו, יצחק, שאמור היה להעביר את הכסף ל"רוצח שכיר" - שוטר סמוי שגויס לפרשה. האב הגיע לפגישה ושילם את הכספים עבור בנו, אולם בהמשך טען כי לא ידע לשם מה הם מיועדים. בסיומה של הפגישה, בעודם לוחצים ידיים, הגיעו שוטרים ועצרו את האב. המשטרה מנעה את החיסול.

 

לאחרונה, מתנהל משא ומתן מתקדם לסגירת התיק נגד האב - שנתון במאסר מזה כשנה - בכפוף לעסקת טיעון. ככל הנראה, הוא יודה במספר עבירות, בהן שידול לניסיון ברצח, קשירת קשר, שיבוש מהלכי משפט ומתן אמצעים לשוחד - שבגינן ירצה 21 חודשי מאסר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
האב יצחק פינקלשטיין מזמין חיסול - מהשוטר
גור פינקלשטיין (משמאל) וסנגורו עו"S אבי חימי
עו"ד זוהר דולב, התובעת בתיק
צילום: מוטי קמחי
מומלצים