שתף קטע נבחר

קורזיץ: "אגיע כדי להצליח, לא בשביל החוויה"

שייטי המשלחת האולימפית המריאו ללונדון, אלופת העולם: "אני אוהבת את כולם ומקווה שרואים אותי כנציגה שלהם"

יצאו לדרך. כוח חלוץ רשמי יצא הבוקר (ב') למשחקים האולימפיים בלונדון, כאשר רגע לפני העליה למטוס, נערך טקס פרידה מיוחד מהשייטים בטרקלין "אל על".

  

 

בין העולים על המטוס ניתן היה למצוא את אלופת העולם בגלישה לי קורזיץ, צמד שיטות מפרשיות ה-470 ורד בוסקילה וגיל כהן, שייטת הלייזר רדיאל נופר אדלמן, יו"ר איגוד השייט יהודה מעיין, מאמנים ומנכ"ל הוועד האולימפי אפרים זינגר.

 

ורד בוסקילה, לי קורזיץ ונופר אדלמן (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
ורד בוסקילה, לי קורזיץ ונופר אדלמן(צילום: אורן אהרוני)
 

הספורטאים קיבלו מהחברה גם את כרטיס "הנוסע המתמיד" וכן נכתב שמם

בספר תורה מיוחד על ידי רב, שגם בירך אותם בברכת דרך צלחה.

 

יו"ר הוועד האולימפי צבי ורשביאק אמר: "היום יוצא חלוץ למשחקים האולימפיים. השייטים יוצאים ראשונים ומי שמובילה אותם היא אל על. אני בטוח שיובילו אתכם בשלום וגם יחזירו בשלום. המשלחת יוצאת עם הרבה תקוות ולשייטים יש חלק נכבד בזה".  

 

"הרגשה של שליחות". נופר אדלמן (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
"הרגשה של שליחות". נופר אדלמן(צילום: אורן אהרוני)

 

מנכ"ל הוועד האולימפי, אפרים זינגר: "הבוקר נפתח הכפר האולימפי בלונדון ובלא מעט מקומות ברחבי העולם מתקיים אירוע דומה. האולימפיאדה יוצאת לדרך והמשלחות נעות לעבר האולימפיאדה ה-30. עברנו שנים ארוכות של הכנות ואיחלנו את האיחולים. נשאר לי רק להגיד תודה לכל מי שהיה מעורב בתקופה הזו".

 

חגיגה אולימפית ב-ynet ספורט:

  

מנכ"ל "אל על", אליעזר שקדי: "אני מאוד שמח שאתם פה. אנחנו סומכים עליכם ומאמינים בכם, גאים בכם ונחזיק לכם אצבעות בכל נפשנו. אני מקווה שכל החלומות שלכם יתגשמו".

 

קורזיץ מקבלת ברכה מהרב (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
קורזיץ מקבלת ברכה מהרב(צילום: אורן אהרוני)

 

השייטת נופר אדלמן: "אנחנו מתחילים להתרגש. אני מאמינה שזה יגבר לקראת מועד התחרות. יש הרגשה של שליחות. זה כיף ואני מקווה שהוא ימשיך. אנחנו מכירים את האתר, אבל כל יום נוסף נותן עוד ניסיון. צריך להתרגל לציוד החדש, ללטש, להגיע מוכנים ולשפר את המיקום מהאולימפיאדה הקודמת".

 

גיל כהן: "אין עדיין התרגשות של תחרות, אבל יש אווירה שונה של נסיעה. תוצאה ריאלית היא להיות בעשירייה, אני רוצה מדליה ולפחות זהב, אבל לא אתנגד לכל אחת אחרת". ורד בוסקילה: "אנחנו לא רגילות לכל קבלת הפנים ועדיין לא שם ברמת התחרות. יש לנו עוד ימי אימונים, ננסה קצת ציוד אחר, אבל אחרי טקס הפתיחה נהיה לגמרי אולימפיות".  

 

הבנות מחויכות רגע לפני העליה למטוס (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
הבנות מחויכות רגע לפני העליה למטוס(צילום: אורן אהרוני)

 

אלופת העולם בגלישה, לי קורזיץ: "אני שמחה, בעיקר כי הגיע הרגע שעבדתי עבורו ארבע שנים. יש התרגשות מכל מה שמסביב, אבל כשאגיע לים שאני כל כך מכירה טוב, יהיה לנו את השקט אותו אני צריכה, כי אני מאוד רוצה להצליח".

 

קורזיץ הוסיפה: "אגיע כדי להצליח ולא לחוות את החוויה. אם יהיו כל יום רוחות של 20 קשר אני אצליח. הברכה של הרב תעזור? "כן, בעזרת השם". אני רוצה לייצג את כולם ואוהבת את כולם - את הדתיים, אשכנזים, הומואים, את כל החברה. אני מקווה שרואים אותי כנציגה שלהם".

 

קורזיץ מוסרת את הכרטיס, ההתרגשות בשיאה (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
קורזיץ מוסרת את הכרטיס, ההתרגשות בשיאה(צילום: אורן אהרוני)

 

ורד בוסקילה בנתב"ג (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
ורד בוסקילה בנתב"ג(צילום: אורן אהרוני)

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורן אהרוני
לי קורזיץ
צילום: אורן אהרוני
מומלצים