שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  דייטינג: 15 טעויות שמורידות לנו, ולא את הבגדים

  אגו מנופח, חקירות משטרתיות וחפירות יתר, הם רק טעימה ממספר רב של טעויות שגברים נוטים לעשות במהלך הדייטים הראשונים. כל טעות כזאת מורידה את ההתלהבות שלנו, עד שלעיתים, כבר אין דרך חזרה

  כשיוצאים לדייט, בייחוד בהתחלה, מנהלים משחק של גישוש באפילה. בודקים את מצב המשיכה המינית כלפי הפרטנר שלנו, בודקים אם יש על מה לדבר איתו, ובדומה לריאיון עבודה, תוהים האם הבן אדם שיושב מולנו כעת עונה על הפרמטרים שהצבנו לעצמנו בראש מבעוד מועד.

   

  עוד בנושא:

  לנפץ את המיתוס: אין כל רע בסקס בדייט הראשון

  בדייט אני חושב על סקס, אבל גם על דברים אחרים  

  דייט ראשון: מי משלם על מי?

  יוצאים ונהנים: איך לבחור מקום לדייט ראשון

   

  עם זאת, דווקא בגלל שמדובר בריקוד עדין במיוחד, שבו שני הצדדים עדיין מגששים, לא בטוחים, מפחדים לדרוך זה על רגליו של זאת, חשוב לשמור על פאסון מיוחד ולא לעשות טעויות שעלולות להוריד את מניותיו של היושב מולנו, ולעיתים אף לחרב את הקשר עוד לפני שזה התחיל. קיבצתי עבורכם 15 רעות כאלו, אתם מוזמנים להוסיף עוד בטוקבקים או בפייסבוק שלנו.  

   

  1. קמצנות וחיות אחרות

  את יוצאת עם גבר לדייט ראשון, והרומנטיקה חוגגת. אתם שותים יין ומסתכלים באורות מעומעמים האחד על השני. הוא נראה ממש טוב, והיין כבר מתחיל להשפיע על מצב הרוח של שניכם, עד שמגיע הרגע בו הברמן מביא לכם את החשבון.

   

  אם הוא מסתכל על החשבון ואומר לך: "טוב, אז חצי-חצי?", אפילו היין כבר לא יעזור פה. כל מה שיעבור לך בראש יהיה: "אני שיכורה, ואתה עדיין מכוער. אז למה אני צריכה לשלם על זה?".

   

  2. חבר, אתה חופר

  יש סיבה שאנחנו נמשכות יותר לגברים שהם לא בהכרח החברה הכי טובה שלנו. למעשה, יש משהו מאוד סקסי בגבר שמדבר פחות ופחות, ולא בגבר ששופך בפנייך את כל סיפורי אלף לילה ולילה שהוא עבר בילדותו.

   

  יש זמן ומקום לכל דבר, והדבר האחרון שאת רוצה לשמוע בחדר המיטות זה אותו מייבב על הכלב "פינקוש" שנפטר לא מזמן. וגם בעת ההתרחשות, לא צריך לדבר אודות ההתרחשות, אחרי הכול, אנחנו לא שדרני ספורט.

   

  וואו, כמה אתה מדבר? אני מתחרפנת (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  וואו, כמה אתה מדבר? אני מתחרפנת(צילום: shutterstock)

   

  3. המשוב שאחרי

  השיחה המביכה יום אחרי של איך היה, כמה היה, מהי התוצאה הסופית והאם העפלתי לגמר?. חביבי, אם אתה עושה משהו נכון, אז כנראה שאתה לא צריך לבדוק שהוא נכון. בתור יצורים סקרניים מטבענו אנחנו תמיד נרצה לדעת אם "היינו טובים", אם עמדנו בציפיות ואם סיפקנו את הצד השני, אבל ברגע שמדברים על הקסם שהיה, לפחות בהתחלה, הוא מתפוגג.

   

  4. "בדיוק ריססתי את הכלב בתכשיר נגד פרעושים"

  הדייט שלך מגיע באיחור קל. הוא מתנצל, אבל מסתבר שלכלב שלו יש פרעושים והוא היה חייב לרסס אותו. קודם כל, את מתחילה להתגרד תוך כדי שהוא מספר לך, אפילו עכשיו שאת קוראת את זה. לאחר מכן, את לא יודעת מה יותר גרוע: הפרעושים או הריסוס הרעיל שנשאר לו דבוק על הידיים. סקס כבר לא יקרה הלילה.

    

  5. "ידעתי שאצליח להעלות אותך אליי הביתה"

  אין דבר יותר גרוע מאגו מנופח של גבר שבזה הרגע הוכיח לעצמו ולשאר העולם שהוא אכן "הצליח להביא אותה". אפשר לומר, שאגו מנופח שווה ערך לגבר עם יותר מדיי שרירים במכון. גברים יקרים, אם כבר הצלחתם במשימתכם לכבוש את העולם, אל תתנשאו לגביי זה – זה עושה לנו הנשים בחילה.

   

   

  6. "אני לא מסתדר עם קונדומים"

  מצד אחד גם אנחנו מעדיפות סקס אמיתי ונטול גומי מבאס, אבל אין מה לעשות ואמצעי מניעה הם חובה, למי שרוצה לחיות ברוגע עד סוף החודש. תהי בטוחה שאם הוא אמר לך שהוא מעדיף ללא, הוא גם אמר את זה לזאת שלפנייך. ראי הוזהרת.

   

  7. "מאמי, למה לא עשית רגליים?"

  גברים יכולים להגיד לך הכול, עד שזה מגיע להורדת שיער מאזורים רגישים בגוף. ברגע שהוא אמר לך את זה, כנראה שהוא נפגע "מהקוצים שלך". במצב כזה יש לך שתי אופציות: או לקום וללכת בדרמטיות (לא מומלץ), או להסתכל לו עמוק בעיניים ולהגיד לו: "תגיד לי, הסתכלת לאחרונה על השערות שעל הכתפיים שלך?!".

   

   

  8. "אני גבר שצריך את הספייס שלו"

  גבר שאומר לך כזה משפט כנראה לא מחפש להשקיע בקשר רציני כרגע. כולנו צריכים את המרחב הפרטי שלנו, אבל מי שאומר את זה בקול רם ולא בלב, כנראה מחפש יותר מרחב ופחות אינטימיות. ולרוב, את לא תחפשי להיקשר לבחור כזה ובטח שלא להיכנס אתו למיטה.

   

  9. פני צלקת

  הגבר שלך מגיע לדייט עם פנים חלקות, אשר גולחו באופן פרפקציוניסטי למדיי. לצערו של הבחור (ולצערך), הגילוח לא הצליח בנקודה מסוימת של הפנים בה הוא כנראה נחתך מהסכין. נייר הטואלט לא הצליח לסתום את התפרצות הדם שטרם נקרש. כל מה שעובר לך בראש הוא: "איך אני אמורה לנשנש אותו בצורה כזו?"

   

   

  10. תחקיר שב"כ

  אתם יושבים בדייט ראשוני, והגבר שממולך חושב שהוא נמצא בעיצומו של ריאיון עומק מגזיני. הוא שואל אותך שאלות כמו: "אז את צברית?", "מה עשית בצבא?", "מה התחביבים שלך?", ועוד. אחר כך, הוא הולך לשירותים כדי להוציא את "השליף" מהכיס שלו, עם יתר השאלות שהוא הכין בבית מראש.

   

  11. "תיתן לי כבר לסיים את המשפט!"

  אין דבר יותר מעצבן מגבר שלא נותן לך לסיים את המשפט. קודם כל, זה כנראה אומר שהוא מדבר יותר ממך (מינוס), דבר שני, אם הוא קוטע אותך כל הזמן כנראה שהוא חושב שהוא כבר יודע מה את עומדת לומר, ולכן את לא מחדשת לו הרבה (טורן אוף).

   

  האופציה השלישית אומרת שאם הוא כל הזמן קוטע אותך, כנראה שהוא חושב שהוא יותר טוב ממך כי לו יש משהו יותר חשוב להגיד בנושא. אם הסיטואציה חוזרת במהלך כל הערב, הוא כנראה לא יספיק לשמוע את המשך המשפטים שלך הערב ובכלל.

   

  12. אל תספור לי את הסיגריות

  בהתחלה הוא רוצה שתשבו בפנים כי בחוץ לח ולא נעים. לאחר שתכנסו לתוך הפאב, ותרימו איזה צ'ייסר, כל מה שתוכלי לחשוב עליו זה: "סיגריה הייתה בדיוק במקום עכשיו". אחרי שתצאו החוצה, את תדליקי סיגריה והוא בתגובה יגיד משהו טיפשי כמו: "אני כבר נקי 10 חודשים".

   

  מדוע אנשים שהפסיקו לעשן חושבים שהם ניצחו את כולנו? נקודה למחשבה. אחרי שאת תדליקי את הסיגריה השנייה שלך הוא יגיד לך: "זו כבר הסיגריה השנייה שלך". תודה שהשבת את תשומת ליבי לנושא, תחשבי לעצמך בחיוך קל. מסקנה: אם הוא אנטי סיגריות, תיידעי אותו שאת מעשנת לפני הדייט הראשון כדי שלא תמצאו את עצמכם סובלים את הצד השני, במקום לבלות ערב נפלא ביחד.

   

  אני אעשן כמה שבא לי ואם זה מפריע לך, כנראה שלא נועדנו להיות ביחד (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  אני אעשן כמה שבא לי ואם זה מפריע לך, כנראה שלא נועדנו להיות ביחד(צילום: shutterstock)

   

  13. ריח גוף בניחוח ביוב

  בהתחלה את תחשבי שהוא שם בושם שאת לא אוהבת, או איזה דאודורנט שפג תוקפו. לאחר שתי פגישות את תביני שהריח תמיד היה שם ותמיד יהיה שם, לא משנה מה הוא ישים על עצמו. אפשר לומר, שאם לא נאהב את ריח הגוף של הגבר – לא נוכל להימשך אליו ובטח שלא להיכנס אתו למיטה.

   

  ההמלצה שלי היא לגלות את מקור הבעיה, ואם הבעיה היא תמידית ומפריעה לך באופן שאת לא יכולה להפסיק לחשוב עליה , תוותרי מראש. החיה שנמצאת בתוכנו לא תוכל לסלוח לך על זה.

   

   

  14. אתה לא הפסיכולוג שלי

  הגבר שלך חושב שהוא ניחן בכוחות-על קסומים, והוא נכנס אל תוך התת-מודע שלך שם הוא מגלה את כל הסודות הכמוסים שלך. הוא יגיד כל מיני מנטרות שחוזרות על עצמן שאמורות לגרום לך לחשוב, שהוא כל כך צודק, וחכם ומהפנט.

   

  הו לא, אל תתני לו לקנות אותך בזול. היי בטוחה שהוא אומר לכל הבחורות את אותם המשפטים, ושהוא לא באמת מתעניין כפי שהיה רוצה שתחשבי.

   

  15. "אני לא מעוניין להשכיב אותך"

  גבר שאומר לך את זה רוצה שתחשבי שהוא לא כמו שאר הגברים שפגשת בחייך, שהוא משהו מיוחד. אם כולם רצו להשכיב אותך, אז הוא מחפש לשבת אתך שעות ולדבר על החיים ומשמעותם.

   

  בנות יקרות, כשגבר אומר לך שהוא לא מחפש להשכיב אותך – הוא מאוד רוצה להשכיב אותך, וזה שקרי בדיוק כמו שאת אומרת לו: "אני לא מחפשת קשר רציני כרגע" ( על מי אנחנו עובדים פה בעצם).

   

   

  מה עוד מוריד לכם את התשוקה? ספרו לנו בפייסבוק שלנו

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: Shutterstock
  הוא מדבר ומדבר ומדבר. מתי הוא מתכוון להתייחס גם אלי?
  צילום: Shutterstock
  צילום: Shutterstock
  בדיוק ריססת את הכלב שלך בתכשיר נגד פרעושים? ספר לי עוד על החיים המרתקים שלך
  צילום: Shutterstock
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים