שתף קטע נבחר

פלאפון מתיישרת: מסלול ללא הגבלה ב-99 שקל

חברת הסלולר משווה מחירים עם החברות החדשות ומציעה מסלול שכולל דקות, הודעות SMS וגלישה ללא הגבלה. המסלול זהה במחיר לזה של גולן טלקום ו-HOT מובייל רק שנפח הגלישה בו קטן יותר 1 ג'יגה בלבד ואין שיחות לחו"ל. הגדלת נפח הגלישה + שיחות לחו"ל עולה 129 ש' בחודש

המפץ הסלולרי מוביל את חברת פלאפון להשוות מחירים עם חברות הסלולר החדשות. פלאפון הודיעה היום (ב') כי היא מציעה חבילה חדשה ללקוחותיה - מסלול ללא הגבלה ב-99 שקל בלבד, הכולל דקות, הודעות SMS וגלישה מוגבלת בנפח של 1 ג'יגה (ולאחר מכן גלישה ללא הגבלת נפח וללא חיוב נוסף בהאטת קצב). פלאפון אף יצאה במסלול נוסף ב-129 שקל בחודש הכולל 3 ג'יגה נפח גלישה ושיחות ל-39 יעדים נייחים וניידים בעולם.

 

כתבות נוספות על פלאפון בערוץ הצרכנות :

 

במסלול של 99 שקל לחודש, פלאפון לכאורה מיישרת קו עם גולן טלקום,שמוכרת מסלול ללא הגבלה באותו מחיר אולם יש בו מספר חסרונות לעומת גולן טלקום. פלאפון מציעה חבילת גלישה בנפח נחות מזה של גולן טלקום: 1 ג'יגה לעומת 3 ג'יגה.

 

בשוק יש מסלולים ללא הגבלה במחירים נמוכים יותר עם 1 ג'יגה גלישה למשל זה של 012 מובייל ב-88 שקל, עם שיחות לחו"ל ללמעלה מ-40 יעדים או זה של רמי לוי תקשורת שנמכר ב-88 שקל, שיתכן שבקרוב יכלול גם שיחות לחו"ל. גם  הוט מובייל מציעה חבילה ללא הגבלה ללא שיחות לחו"ל ב-89 שקל.

 

כמובן שהמסלול החדש לא מגיע ללא סיבוכים: לקוחות החבילה החדשה של פלאפון בעצם ישלמו 119 שקל בחשבונית אך יקבלו זיכוי אוטומטי של 20 שקל בחודש למשך שנה, כשכעבור שנה תעלה החבילה 119 שקל בחודש. זאת בעוד שהמתחרות האחרות: HOT מובייל, גולן טלקום, רמי לוי ואחרים לא מגבילים את החבילה ללא הגבלה שלהם בשנה.

 

פלאפון אף מציעה מסלול נוסף ללא הגבלה ב-129 שקל בחודש (לשנה כשאחרי שנה - המסלול יעלה 149 שקל לחודש), שכולל דקות והודעות SMS ללא הגבלה בנפח גלישה מוגדל - 3 ג'יגה (עם האטת גלישה בתום ניצול החבילה) - כלומר, נפח גלישה כמו זה שמציעות גולן טלקום ו-HOT מובייל רק במחיר גבוה יותר לחודש.

 

לא הפעם הראשונה

במסלול ב-129 שקל לחודש, פלאפון מציעה שיחות חופשי מהנייד בארץ לחו"ל ל-39 יעדים נייחים ברחבי העולם במערב אירופה, אסיה, דרום אמריקה, ארה"ב וקנדה, כאשר בארה"ב וקנדה ניתן לחייג מהנייד גם לנייחים וגם לניידים (עד 350 דקות בחודש). לדברי החברה, החבילה תקבל זיכוי אוטומטי של 20 שקל בחודש למשך שנה, ולאחר שנה תעלה החבילה 149 שקל בחודש.

 

באשר לשיחות לחו"ל, נזכיר כי לגולן טלקום ולהוט מובייל יש חבילות הכוללות שיחות לחו"ל ב-99 שקל. אתמול יצא רמי לוי במבצע של מחירי רצפה לטסים לחו"ל באמצעות "אפליקציית רמי לוי תקשורת", שמאפשרת ללקוחות כל החברות לשוחח לניידים ונייחים ב-17 אג' מחו"ל לישראל ולעולם, הודעות SMS בחינם ושיחות נכנסות באפס שקלים.

 

אין זו הפעם הראשונה שפלאפון יוצאת עם מסלול ללא הגבלה, אולם בפעמים הקודמות המסלולים בוטלו וההודעה מהיום היא הכרזה רשמית על מסלול זה. בחודש שעבר נודע ל-ynet כי לקוחות חדשים יכולים להוריד את המחיר של המסלול "ללא הגבלה" של פלאפון ל-99 שקל. פלאפון הציעה עוד הפחתה של 20 שקל מ-119 שקל למתניידים מחברה סלולרית אחרת, שלא היו לקוחות פלאפון.

 

כמו כן, לאחרונה מוקד שימור הלקוחות של פלאפון הציע לאופיר, לקוח פלאפון שהתנייד ל-HOT מובייל, הצעה מפתה במיוחד: פלאפון השוו את המחיר למסלול שיחות והודעות ללא הגבלה למחיר של HOT מובייל: 89 שקל לחודש. זה מחיר נמוך ב-30 שקל לחודש, מהמחיר שמוצע ללקוחות פלאפון כיום.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
פלאפון. מסלול חדש ללא הגבלה
צילום: מוטי קמחי
מומלצים