שתף קטע נבחר

טיים-אאוט: צפו בזוג אובמה מתנשק במגרש

הנשיא האמריקני וזוגתו מישל גנבו את ההצגה במשחק נבחרת ארה"ב בכדורסל נגד ברזיל. הצופים צעקו בוז כשהם לא התנשקו ב"מצלמת הנשיקות". ומה קרה כשהפגינו רומנטיקה? תראו

גנבו את ההצגה: בהיכל הכדורסל שבוושינגטון ערכו כוכבי ה-NBA, כדורסלני הנבחרת האולימפית של ארצות הברית, חימום אחרון לקראת תחילת המשחק נגד נבחרת ברזיל, כהכנה לאולימפיאדת לונדון. האולם היה עמוס הלילה (יום ג') ביותר מ-20 אלף חובבי ספורט שבאו לראות את הכוכבים הגדולים, אבל לפתע עבר רחש באולם.

 

עוד חדשות בעולם :

 

מישל מסרבת, הקהל שורק בוז:

 

הכול כמו עמד מלכת והכוכבים הגדולים קובי בריאנט, לברון ג'יימס וקווין דוראנט עמדו כילדים והצביעו בהתרגשות לעבר המסך הענקי, שבו נראה הנשיא האמריקני ברק אובמה, לבוש ג'ינס וסניקרס, נכנס להיכל, לחץ ידיים והתיישב עם סגנו ג'ו ביידן וחברו לאבי סמית באחת השורות הראשונות בצד לצפות במשחק. וכך הסתבר כי אף שברק אובמה רק חלם להיות כדורסלן מקצועי, והדבר לא צלח, כשהוא מגיע למגרש - הוא הכוכב הגדול.

 

ממושבו בפינה נאלץ הנשיא לאמץ מדי פעם את צווארו, ואף לרכון קדימה כדי לראות מה מתרחש בצד הרחוק ממנו. אובמה מחא כפיים בהתלהבות כמה פעמים לאור ביצועיהם של הכדורסלנים האמריקנים.

 

מאליה מעודדת - ויש נשיקה נשיאותית!

 
ואז נכנסה גם מישל אובמה לאולם - ושוב עבר רחש בקהל. היא התיישבה לצד בעלה והוא חיבק אותה - ומיידית התמקדה עליהם "מצלמת הנשיקות" - אותה מצלמה שמשוטטת ביציע בהפסקות, מתמקדת בזוגות, והציפייה היא שיתנשקו בעודם מוקרנים על המסך הענק. המצלמה התמקדה בבני הזוג אובמה, שהתחבקו, חייכו וצחקקו במבוכה, אבל לא התנשקו. הקהל לא היסס וצעק להם "בוז" על היעדר הפגנת הרומנטיקה.

 

כאילו ההתרחשות הייתה מבוימת, כשהמצלמה התמקדה שוב בנשיא וברעייתו, כבר ישבה לצדם גם הבת הבכורה מאליה.

 

אובמה מגיע, הכוכבים מוחאים כפיים

 

לשעה קלה היה אובמה חופשי מטרטורי הבחירות ומהצרות הכלכליות, והוא נראה כמו דג במים בצד המגרש. הוא מחא כפיים בהתלהבות להטבעה מרהיבה של לברון ג'יימס ובהפסקה אף שימש כפרשן בשידור חי בערוץ הספורט האמריקני ESPN.

 

אבל ברק אובמה מבין לא רק בספורט, אלא גם ברחשי לבו של הציבור. את הכלכלה הוא כבר לא יספיק לתקן בקדנציה הזו, אבל את הטעות עם הגברת הראשונה הוא מיהר לתקן. כש"מצלמת הנשיקות" התמקדה שוב בזוג אובמה, הנשיא האמריקני נישק את אשתו כפי שדרש הציבור. בהתאם - הקהל הגיב בקריאות: "עוד ארבע שנים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לא מתביישים וזוכים לתרועות
צילום: AP
מומלצים