שתף קטע נבחר

רוצה אורגזמה נרתיקית? נסי סקס טנטרי

מהי טנטרה, מדוע היא חיונית וחשובה כל כך ליצירת אינטימיות משותפת ואיך מתרגלים? ד"ר דניאל דריי עם הפרטים

טנטרה היא תורה הודית עתיקה, המתייחסת לחיים כאל קובץ של דרכים וטכניקות שמטרתן אחת – להביא לתחושת הארה, דרך העצמת המיניות כזוג וכאינדיבידואל.

 

המטרה הראשונית בסקס הטנטרי היא לא ההנאה המינית, אלא חיזוק הקשר הרוחני-זוגי, וכחלק מהתהליך כולו מתרחש גם האפקט החיובי של ההנאה המינית. כמטפל, אני בהחלט ממליץ להשתמש בסקס טנטרי כחלק מהתהליך הטיפולי, שמטרתו שיפור וחיזוק הקשר הזוגי.

 

 

ע"פ תורת הטנטרה, הסקס מחבר בין אנרגיות היין והיאנג (ניגודים משלימים), שביחד מאזנים זה את זו, ממש כמו גבר ואשה.

 

עוד בנושא:

עדי ואני נסענו לעשות טנטרה במדבר   

נקודת המליון דולר: איך לעשות סקס טנטרי

לגעת בסקס: עיסוי ארוטי לחשק מיני מוגבר

 

ולכן, משגל מתארך מגביר את האנרגיות של כל אחד ואחת לחוד, ושל שני בני הזוג יחד, ולכן ע"פ הטנטרה יש לחוות שיא ללא שחרור האנרגיה, וזאת לאור התפיסה הטנטרית שפליטת הגבר היא פריקת אנרגיה, ועל כן מוטב להגיע לאורגזמה ללא פליטה.

 

נכון שזה מאוד קשה לגבר לחוות אורגזמה ללא שפיכה, אבל עיכוב השפיכה ככל הניתן, יכול בהחלט להגביר את עוצמת האנרגיה בין בני הזוג, ולקרב ביניהם עד מאוד.

 

איך עושים סקס טנטרי?

בשלב ראשון נסו את הטכניקה הבאה שנקראת "מבט לנשמה". בצעו אותה בלבוש נח או בעירום, כחלק מהמשחק המקדים של יחסי המין. ראשית, שבו זה מול זו בישיבה מזרחית. אחר כך הישירו מבטכם לבן/ת הזוג לכמה דקות ואחר מכן התמקדו בעין השמאלית. עכשיו נסו לזהות ולהקשיב לפעימות הלב של בן/ת הזוג שלכם.

 

נסו לקלוט את האנרגיה של בן/ת הזוג שלכם. הניחו ברכות יד על הלב שלכם ולאחר מכן על ליבו/ה של בן/ת הזוג. נסו להקשיב לנשימות הפרטנר ולתאם בין קצב נשימכם לנשימתו.

 

האורגזמה שמתקבלת כתוצאה מתרגול טנטרי נכון, חזקה לאין ערוך (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
האורגזמה שמתקבלת כתוצאה מתרגול טנטרי נכון, חזקה לאין ערוך(צילום: shutterstock)

 

הרגישו את האנרגיה שמלווה את נשימתכם, והעבירו אותה בדמיונכם דרך אזורי המגע לפרטנר/ית שלכם. לאחר תרגול של הטכניקה מספר פעמים, נסו לבצעה במהלך קיום יחסי המין.

 

החוויה הטנטרית מאפשרת לזוג לחוות קירוב עוצמתי יחד עם הכרות עצמית והכרות אינדיבידואלית אחד את השנייה. באופן כללי, אני ממליץ לכם להתחיל בתנוחות שבהן ניתן להתבונן בעיני הפרטנר/ית. המעיטו בתנועה, או האטו מדי פעם, עד לעצירה מוחלטת להירגעות. נצלו את ההפוגה להחלפת מבטים ולריכוז בעוצמת האנרגיות.

 

 

אחר כך נסו להשתלב בזרימה ביניכם והתרכזו בתנועה. כאשר הגבר מתקרב לשפיכה - עצרו, צננו את הגירוי והמשיכו שוב.

 

לאחר מספר פעמים תגיע האורגזמה המיוחלת, והיא אמורה להיות חזקה, עוצמתית ומלאה ברגש חדש ומקרב. ככל שהגבר יצליח לדחות כמה שיותר את השפיכה שלו, כך תזכה זוגתו ביותר אורגזמות איכותיות וחזקות. יתכן שהיא תחווה לראשונה גם אורגזמות נרתיקיות (להבדיל מדגדגניות).

 

טיפ חשוב: לא בכדי מייחסים לטנטרה בראש ובראשונה דרך לתרגול טכניקות. אם לא צלחתם בפעמים הראשונות, המשיכו לתרגל עד להצלחה המובטחת והמחשמלת. ייחודה של הטכניקה הטנטרית היא ביכולת שלה לאחד שני בני אדם גם גופנית וגם נפשית ובעוצמות חדשות ובלתי מוכרות.

 

 

בהצלחה!

 

בואו להיות חברים של ערוץ יחסים גם בפייסבוק 

 

ד"ר דניאל דריי, רופא סקסולוג, טיפול זוגי ומיני, מנהל פורטל "תורת היחסים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
נסו לתאם את הנשימות. לא תאמינו מה זה יעשה לסקס שלכם
צילום: shutterstock
הכרויות
כתבו לנו
מומלצים