שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  מנחם בן: "זה לא הבית הפרטי של קרן נויבך"

  כבר בשידור המשותף השני שלהם ב"סדר יום", הגיע הפיצוץ הראשון בין מנחם בן לקרן נויבך: במהלך הפסקת הפרסומות בן התפרץ על נויבך וצוות התוכנית בטענה שאינו מקבל מספיק זמן שידור. גורם ברשת ב': "הוא ממש ניסה להוציא אותה מדעתה"

  יממה בלבד לאחר שמנחם בן הוצמד לקרו נויבך בהגשת "סדר יום" ברשת ב', מגיע הפיצוץ הפומבי הראשון. במהלך אחת מהפסקות הפרסומות בשידור הבוקר (ב'), התפרץ בן לעבר צוות התוכנית ונויבך בטענה כי אינו מקבל מספיק זמן שידור. ל-ynet נודע כי נויבך ניסתה להרגיע את בן ולהסביר לו את אילוצי השידור, אך זה המשיך בדרישותיו.

   

  עוד נודע ל-ynet כי בהמשך לוויכוח שהתפתח בין השניים, ביקשה נויבך מבן לדחות את המשך הדברים עד לסוף השידור - אך זה טען כי אם אינה יכולה

  לסבול את נוכחותו, עליה לקבל החלטה מוסרית ולצאת מהאולפן. גורם הבקיא בפרטים סיפר ל-ynet כי "מנחם בן צעק באובססיביות, הוא ממש ניסה להוציא את נויבך מדעתה".

   

  בשיחה עם ynet סיפר מנחם בן: "אני לא רוצה להגיב על הדברים שהיו או לא היו באולפן. אבל אני אומר - מדובר בזמן שידור נפלא בתחנת הרדיו הכי מואזנת. זה לא הבית הפרטי של קרן נויבך או של אף אחד אחר. השאלה האם אני מתאים להגיש את התוכנית הזו היא שאלה נפרדת וחשובה. את זה אני משאיר לבחינת המאזינים".

   

  כזכור, בשבוע שעבר החליט מנהל הרדיו מיקי מירו לצרף את מנחם בן להגשת התוכנית "סדר יום", לצד קרן נויבך. בתחילה דובר כי בן יהיה אחד מבין כמה מגישים מתחלפים, אך לבסוף הוחלט כי הוא ישמש כמגיש קבוע.

   

  כניסתו של בן לשידור אתמול לא עברה בצורה חלקה, עם הגעתם של מפגינים

  בודדים שטענו כי מדובר בהחלטה פוליטית. גם הבוקר חיכה לבן קומץ מפגינים, וזה בתגובה אמר להם כי "הם אינם אינטליגנטים - הם שטופי מוח".

   

  גם ועדת האתיקה של רשות השידור מתחה ביקורת על ההחלטה לצרף את בן לתוכנית ובמכתב ששגרה לחברי מליאת רשות השידור נאמר: "אנו רואים בחומרה את קבלת ההחלטה ואת התזמון שלה".

   

  מרשות השידור נמסר בתגובה: "מצער שאנשים המדברים בשם הפלורליזם, חופש הביטוי וחופש הבעת הדעה, אינם מסוגלים לקבל דעות ועמדות השונות מאלו שלהם. רשת ב' תמשיך לתת ביטוי למגוון הדעות בחברה הישראלית תוך שמירה על האיזון בשידורים. הנהלת רשות השידור מחויבת לקוד האתי שנקרא מסמך נקדי ופועלת על-פיו".

   

  את תגובתה של קרן נויבך לדברים לא ניתן היה להשיג.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מנחם בן. "לא הבית שלה או של אף אחד אחר"
  צילום: יבגני אפשטיין
  לאתר ההטבות
  מומלצים