שתף קטע נבחר

יפיל את אבוטבול? חשוד בניסיון חיסול הודה

התקדמות בחקירת האירוע שבמסגרתו נורו שני צעירים המקורבים לארגונו ריקו שירזי: אחד החשודים הודה ושיחזר את הירי בגן הציבורי. בפרשה חשוד העבריין צ'רלי אבוטבול

התפתחות בפרשת ניסיון חיסול האחים המקורבים לריקו שירזי : אחד החשודים הודה אתמול (ד') בחקירתו ושיחזר את המעשה לעיני חוקרי המשטרה. בבית משפט השלום בראשון לציון יתקיים היום דיון בבקשה להארכת המעצר של החשודים. בשבוע שעבר הותר לפרסום כי על פי החשד, בניסיון החיסול היה מעורב גם העבריין צ'רלי אבוטבול.

 

כתבות נוספות בערוץ החדשות של ynet:

 

לפני למעלה מחודש נורו שני האחים, המוכרים למשטרה ומשויכים לארגונו של ריקו שירזי, כאשר שהו בגן ציבורי בנתניה. כתוצאה מהירי נפצע אחד מהם באורח קשה ואילו אחיו נפצע באורח קל. החקירה הוטלה על היחידה לחקירות בינלאומיות בראשותו של תת-ניצב חיים איפרגן.

 

כבר בתחילת החקירה נעצרו ארבעה חשודים בחשד למעורבות בירי, ובתחילת השבוע שעבר חלה התפתחות כאשר אבוטבול נעצר עם שני חשודים נוספים בחשד לקשירת קשר וכמי שעומד מאחורי הזמנת המעשה.

 

על פי רוב, מעצרים מסוג זה ממעטים לשבור עבריינים וחיילים בארגוני פשע, והמקרה הנ"ל הוא חריג. חוקרי היאחב"ל - שהשיגו חלק מהאקדח שבאמצעותו בוצע הירי ואף אספו ראיות וסרטונים ממצלמות אבטחה מהאזור - הצליחו לשבור את אחד החשודים אשר הודה בביצוע הירי.

 

בשלב זה לא ברור מה מעמדו של אותו חשוד והאם חתם על הסכם עם המשטרה, אולם ברור שעצם הודאתו מסבכת את שאר החשודים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אבוטבול. אחד החשודים נשבר בחקירה
צילום: מוטי קמחי
תת-ניצב חיים איפרגן
מומלצים