שתף קטע נבחר

הוקם איגוד חברות הניקיון והאחזקה בישראל

מנכ"ל האיגוד דרור אטרי: "לאור האתגרים מולם עומדים קבלני הניקיון ובייחוד מול דרישת ההסתדרות לביטול העסקת עובדים על ידי חברות קבלן ומעבר להעסקה ישירה, הגענו למסקנה שכוחנו יגדל כאשר נתאחד"

היום (ב') הוכרז על הקמתו איגוד חברות הניקיון והאחזקה בישראל. האיגוד הוא תוצר איחודם שני ארגוני ניקיון ארציים - ענף הניקיון ואחזקת מבנים באיגוד לשכות המסחר ואיגוד הניקיון הארצי.

 

 

האיגוד החדש, החבר בלשכת התיאום של הארגונים הכלכליים ומרכז את מגוון חברות הניקיון והאחזקה בישראל. בחברות הניקיון והאחזקה, לדברי האיגוד, מועסקים כיום כ-120 אלף עובדים. הארגון מוגדר כגוף ציבורי ובלתי תלוי ומהווה גורם יחיד במדינה לייצוגם של קבלני הניקיון.

 

בבחירות שהתקיימו בחודש יוני נבחר אלון אזולאי, מבעלי חברת "תגלית", ליו"ר הארגון והוא ישמש בתפקיד לצידו של המנכ"ל המכהן דרור אטרי.

 

לדברי אטרי, הקמתו של הארגון המאוחד הינה צו השעה עבור קבלני הניקיון בישראל הנאבקים על עתידו של הענף: "לאור האתגרים מולם עומדים קבלני הניקיון ובייחוד מול דרישת ההסתדרות לביטול העסקת עובדים על ידי חברות קבלן ומעבר להעסקה ישירה הגענו למסקנה שכוחנו יגדל כאשר נתאחד".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: צביקה טישלר
120 אלף עובדים
צילום: צביקה טישלר
דרור אטרי
צילום: אסף לב
מומלצים