שתף קטע נבחר

מודיעין עילית: שוטרות שרו - ראש העיר נטש

טקס חנוכת תחנת המשטרה בהתנחלות החרדית הסתיים בטעם מר. ראש העיר ובכירים נוספים הסתלקו לחדר אחורי כשהבינו ששוטרות יעלו לשיר. המשטרה: "טעות בתום לב"

הדרת נשים במודיעין עילית: במהלך טקס לחנוכת תחנת משטרה שנערך אתמול (ד') בהתנחלות החרדית הוזמנו שתי שוטרות לשיר. ראש העיר יעקב גוטרמן, הרב אברהם ויינברג ובכירים נוספים מיהרו להיכנס לאחד מחדרי התחנה כדי שלא לשמוע את השוטרות. לאחר סיום השירה שבו השניים והטקס נמשך. במשטרת מחוז ש"י קיבלו את ההחרמה בהבנה. "מדובר בטעות שנעשתה בתום לב", נמסר מהמשטרה, "העניין נבדק במטרה שלא יישנה".

 

שירת נשים - כתבות נוספות ב-ynet

 

בטקס החגיגי נכחו קצינים בכירים במשטרה ובצבא וראשי העיר החרדית. לאחר שמארגני הטקס הבינו את "הבעיה", הוחלט כי השוטרות ישירו את שיריהן ברצף ולא באופן מפוזר על פני הטקס.

 

אך דבר זה לא התאפשר, שכן הנשים שרו גם את ההמנון הלאומי "התקווה", שחתם את הטקס. גם בשלב זה, בכירי העיר עזבו את כיסאותיהם ומיהרו לחזור לאזור אחורי בתחנה, שבו נערך טקס הרמת כוסית.

 

בנאומיהם, ראש העיר והרב ויינברג, שהחליף את רב העיר, לא התייחסו לתקרית. גורם בעיריית מודיעין התייחס להזמנת השוטרות לטקס ואמר: "אני מקווה שזה היה רק מתוך חוסר תשומת לב ולא מכוונת זדון חלילה או יותר גרוע כתוצאה מבורות, זה אמנם נגמר יחסית בשקט, אבל רצוי שבמשטרה ילמדו את הנושא".

 

Read this article in English

 


פורסם לראשונה 01/08/2012 23:34

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לא כולם אהבו את המראה הזה - השוטרות שרות בטקס, היום
"טעות שנעשתה בתום לב"
מומלצים