שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  נפרדים בנשיקה: מורן אטיאס ואביב משה צמודים

  כן ביחד, לא ביחד - קשה לעקוב אחרי הריליישנשיפ של מורן אטיאס ואביב משה. אז ניתן לתמונות לדבר: זה מה שקלטה עדשת המדור אתמול בנתב"ג, לפני שמורן שוב עזבה אותנו

  כבר יותר מארבעה חודשים שהשחקנית מורן אטיאס והשף אביב משה משחקים בחם-קר. אתמול (ב'), אחרי לא מעט שבועות של אי ודאות, תפסנו את השניים בתמונות שלא ממש משאירות מקום לספק בשאלת הקשר ביניהם. אביב ליווה את מורן לשדה התעופה לפני שהיא עלתה על טיסה לאיטליה, ולשניים היה קשה להסיר את הידיים אחד מהשנייה.

   

  נשמה שלי. מורן אטיאס ואביב משה (צילום: ג'קי יעקוב) (צילום: ג'קי יעקוב)
  נשמה שלי. מורן אטיאס ואביב משה

   

  הסיפור של אטיאס ומשה מורכב. לפני מספר חודשים, כשאטיאס עוד צילמה את סדרת הטלוויזיה "אלנבי", היא בילתה כאן מספר שבועות. הקשר עם משה התהדק והם אמנם נתפסו בסיטואציה מפלילה באירוע משפחתי, אך למרות זאת הקפידו לא לצאת בהצהרות. ביום ההולדת של מורן הם אפילו העניקו צילום משותף, אולם מאז אטיאס הספיקה לעזוב את הארץ לזמן רב יחסית, מה שגרם לשמועות אודות התפרקות החבילה. לפני חודש חזרה אטיאס לישראל, ובהשקה של "אלנבי" משה התייצב לפרגן, אבל לא נרשמה אינטרקציה בין השניים במהלך האירוע. "הוא הגיע במיוחד בשבילה", סיפרו מקורבים.

   

  כן, הוא עזר לי לארוז (צילום: ג'קי יעקוב) (צילום: ג'קי יעקוב)
  כן, הוא עזר לי לארוז

   

  מאז, מי שעוקב אחרי השניים באינסטגרם יכול להבחין ברמזים עבים למדי לכך שהשניים מבלים יחד זמן רב, כולל העלאת תמונות מאותם המקומות באותו הזמן. לאחרונה, כשפנינו שוב למקורבי השניים, סיפרו לנו כי משה ואטיאס רק חברים טובים. ובכן, התמונות משדה התעופה אתמול עושות את שלהן. כנראה שגם אחרי ארבעה חודשים, מישהו שם מפחד מעין הרע. חמסה עליכם, זה עוזר?

   

  הוא גם סוחב (צילום: ג'קי יעקוב) (צילום: ג'קי יעקוב)
  הוא גם סוחב

   

  לא מאמינה, פתאום יש שמש (צילום: ג'קי יעקוב) (צילום: ג'קי יעקוב)
  לא מאמינה, פתאום יש שמש

   

  חיבוק אחרון. מורן אטיאס ואביב משה (צילום: ג'קי יעקוב) (צילום: ג'קי יעקוב)
  חיבוק אחרון. מורן אטיאס ואביב משה

   

  (צילם ונשאר בארץ: ג'קי יעקב)

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ג'קי יעקוב
  ביי מאמי. מורן אטיאס ואביב משה
  צילום: ג'קי יעקוב
  לאתר ההטבות
  מומלצים