שתף קטע נבחר

"הספורטאים הפראלימפיים - אלופות ואלופים"

המשלחת הישראלית למשחקים הפראלימפיים זכתה לקבלת פנים בבית ראש הממשלה נתניהו, שהחמיא להם. שרת הספורט לבנת: "אתם מודל לחיקוי והערצה לכל מי שקשה לו"

ראש הממשלה בנימין נתניהו ושרת הספורט לימור לבנת ערכו אחר הצהריים (ג') קבלת פנים חגיגית למשלחת הספורטאים הישראליים למשחקים הפראלימפיים. בפגישה נכחו 25 ספורטאים שייצגו את ישראל במשחקים ויתחרו ב-9 ענפי ספורט: מרוץ באופני יד, חתירה, טניס בכסאות גלגלים, טניס שולחן, קליעה, שייט, שחייה, רכיבה ומרתון.

 

עוד ב-ynet ספורט:

 

ראש הממשלה בנימין נתניהו סיפר לחברי המשלחת: "מה שאתם עושים לא משתווה למאמצים של ספורטאים אחרים שהם גדולים מאוד. מה שאתם נדרשים לעשות נמצא בספירה אחרת"

 

"מה שאתם דורשים מעצמכם, אף אחד לא דורש מכם. אתם דורשים מעצמכם ומוציאים מעצמכם דברים גם בתחום הגופני אבל בראש ובראשונה בתחום הנפשי. מבחינתי אתם כבר אלופות ואלופים והשגתם ניצחונות כבירים. אני מאחל לכם שתביאו איזו מדליה, אבל מבחינתי הבאתם אותה".

 

בנימין נתניהו במפגש עם הספורטאים. "השגתם ניצחונות אדירים" (יהונתן שאול) (יהונתן שאול / מעריב ) (יהונתן שאול / מעריב )
בנימין נתניהו במפגש עם הספורטאים. "השגתם ניצחונות אדירים" (יהונתן שאול)

 

השרה לבנת אמרה: "אני רואה בכם חלק בלתי נפרד מהספורט הישראלי והאולימפי. אתם עושים דברים מדהימים ומהווים מודל לחיקוי

והערצה".

 

לבנת הוסיפה גם מסר לספורטאים הפראלימפיים: "היום אנחנו מעניקים באופן שוויוני מעטפת רפואית ומקצועית. אני רואה בכם חלק בלתי נפרד מהספורט הישראלי והאולימפי. בעיני אתם מתעלים מעל לכל ספורטאי אחר ביכולת שלכם להתגבר מעל לכל המגבלות שלכם. אתם עושים את זה בגדול. בעיני אתם מהווים מודל לחיקוי והערצה לבני נוער וכל מי שקשה לו. אני מאחלת לכם הצלחה גדולה"

 

תמונה נוספת מהמפגש. לבנת לא שכחה גם את הספורטאים האולימפיים (יהונתן שאול) (יהונתן שאול / מעריב ) (יהונתן שאול / מעריב )
תמונה נוספת מהמפגש. לבנת לא שכחה גם את הספורטאים האולימפיים (יהונתן שאול)

 

השרה לבנת השתמשה בבמה כדי להודות גם לספורטאים האולימפיים שחזרו בימים האחרונים מלונדון: "חזרתם מלונדון עם הישגים יפים ומרשימים מאוד

ואני רוצה לשלוח מכאן חיבוק גדול ואמיץ לכל אחד מכם על שעשה את מירב המאמצים והמיטב כדי להצליח".

 

בפגישה השתתפו גם יו"ר הוועד הפראלימפי, דני בן אבו, מנכ"ל הוועד הפראלימפי, רון בולוטין, מאמנים וחברי הנהלה. במסגרת המפגש ביקש בן אבו להודות לראש הממשלה ולשרה לבנת על השוואת התנאים של הספורטאים הפראלימפיים לספורטאים האולימפיים: "מגיעה לכם תודה גדולה על כך".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יהונתן שאול / מעריב
המפגש בבית ראש הממשלה
יהונתן שאול / מעריב
מומלצים