שתף קטע נבחר

טקסס: מורה שכבה עם תלמידים כשבעלה בצבא

מורה בתיכון בארה"ב קיימה מפגשי מין קבוצתיים עם חמישה מתלמידיה שהיו מעל גיל 18. מה חשבו התלמידים והבעל על הפרשה, ומה הקרינו התובעים באולם בית המשפט?

מורה לשעבר בתיכון בטקסס שבארצות הברית הורשעה אמש (יום ו') בקיום יחסי מין עם חמישה תלמידים בני 18 בביתה. לפי כתב האישום, היא קיימה יחסי מין עם התלמידים במשך חודשיים במהלך השנה שעברה בעת שבעלה החייל שירת מעבר לים.

 

עוד חדשות בעולם:

 

צפו בדיווחים מהתקשורת האמריקנית: 

 

פחות משעה נדרשה לחבר המושבעים לקבוע שבריטני ניקול קולפס (28), אשה נשואה ואם לשלושה ילדים, אשמה ב-16 סעיפים של יחסים בלתי הולמים בין מורה לתלמיד. זו עבירה שהעונש עליה הוא בין שנתיים ל-20 שנה לכל סעיף.

 

כדי להוסיף חטא על פשע, התברר כי המורה קיימה את המפגשים המיניים עם תלמידים בזמן שבעלה, כריסטופר קולפס, שירת בצבא האמריקני מעבר לים. לאחר מתן הכרעת הדין הוא סיפר כי הוא זועם על אשתו, אך עומד לצדה "כי 'עד שהמוות יפריד בינינו', פירושו 'עד שהמוות יפריד בינינו'". לדבריו, אם יגזרו עליה עונש מאסר, בעצם יענישו אותו ואת ילדיהם על דבר שלא יכלו לשלוט בו.

 

קולפס הסגירה את עצמה בגלל סרטון מטלפון נייד, שתיעד את אחד המפגשים, והופץ ברבים. התביעה הקרינה את הסרטון המדובר במהלך המשפט. שלושה מתלמידיה לשעבר העידו כי לא ראו עצמם קורבנות, וכי לא רצו שיעמידו לדין את מורתם לשעבר לאנגלית. השלושה הם שחקני פוטבול בבית הספר וחברי נבחרת האתלטיקה.

 

"בני 18 או לא, עדיין מדובר בפשע"

ג'ייסון יוסטון, בלש ממשטרת ארלינגטון, העיד כי האישומים הוגשו כי "בני 18 או לא, עדיין מדובר בפשע" כשמורה מקיימת יחסי מין עם תלמידיה. שני תלמידים אחרים סיפרו למושבעים כי יחסיהם עם קולפס התחילו בתכתובת במסרונים, שנהפכה עד מהרה למינית.

 

תלמיד בן 19 העיד כי הלך לביתה של קולפס פעמיים עם חברים, וכולם היו מעורבים ביחסי המין. תלמיד לשעבר, שכיום הוא בן 20, העיד כי השתתף במין קבוצתי וכי הקליט את המפגש האחרון בטלפון הנייד שלו. הוא סיפר כי בהתחלה התלמידים המעורבים הדגישו את החשיבות בשמירה על סודיות, כי הם לא רצו לפגוע במורה.

 

התלמיד שתיעד את המפגש סיפר כי ברגע שגורמים רשמיים בבית הספר זימנו אותו לפגישה כדי לשאול אותו שאלות בנושא, הוא הכחיש בתחילה את הדברים, "כי ניסיתי להגן עליה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המורה בריטני קולפס
צילום: AP
מומלצים