שתף קטע נבחר

נעצרה כנופיית סחטנים: "יש לך שותף לעסק"

חמישה חברי כנופיה הקשורים לארגון פשע ממרכז הארץ דרשו "להכניס שותף" ולהשתלט על המסעדה בחוף התופים בעיר. 50 בלשי ימ"ר תל אביב ארבו להם ואזקו אותם לעיני הרוחצים. המשטרה: מדובר בכנופיה אלימה ומסוכנת

דמיינו שמישהו מגיע לעסק שלכם ומודיע לכם ש"יש לך שותף חדש". זה קרה לבעל מסעדה ומועדון גלישה בחוף הדולפינריום בתל-אביב. לאחר שסירב, שמעו מאות הרוחצים צעקות וראו כיסאות מתעופפים. חמשת חברי הכנופיה, החשודים בסחיטה באיומים של בתי עסק בתל-אביב, נעצרו בזמן אמת.

 

בלשי היחידה המרכזית בתל-אביב ארבו להם ועצרו אותם ממש בזמן ניסיון הסחיטה. מפקד ימ"ר תל-אביב, ניצב משנה גדי אשד, הגדיר את החשודים "חברי כנופיה אלימה ומסוכנת".

 

כתבות נוספות בערוץ החדשות של ynet:

 

על פי החשד, הסחיטה של בעל העסק - שניהל מסעדה ומועדון גלישה בחוף - החלה ביום שלישי. כמה מהחשודים הגיעו אליו והודיעו לו: "אנחנו מכניסים לך שותף לעסק". בעל המקום סירב, אבל חברי הכנופיה חזרו אליו אתמול עם "השותף החדש".

בעל המקום עמד בסירובו ואז שמעו מאות הרוחצים בחוף צעקות עולות מכיוון המסעדה וראו כיסאות מתעופפים. האירוע התרחש לעיניהם של 50 בלשים ממפלג הבילוש ומחלק הסמים של ימ"ר תל-אביב, שתוך דקות עצרו אותם ואזקו אותם לעיני הנוכחים בחוף.

 

בתקופה האחרונה נמצאו החשודים תחת מעקב של אנשי מפלג הבילוש של ימ"ר תל-אביב, בפיקודו של סגן ניצב יואב קוטלר. על פי המידע שבידי המשטרה, הם קשורים לארגון פשע במרכז הארץ. בשל רגישות העניין והחשש שהאירוע ייצא מכלל שליטה, על המבצע פיקדו בשטח מפקד היחידה ניצב משנה אשד וסנ"צ קוטלר.

 

"מדובר בתופעה קשה שבמסגרתה גורמים עבריינים מנסים להיטפל לעסקים לגיטימיים וחוקיים ולהשתלט עליהם", אמר סגן ניצב אשד. "לא נאפשר לתופעות מסוג זה להתרחש. מדובר בעבירות של סחיטה באיומים, בתקיפה ועוד. אני מאמין שבזמן הקרוב נוכל להגיש נגד החשודים כתב אישום בגין העבירות המיוחסות להם".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יואב קוטלר וגדי אשד. לכידה בזמן אמת
צילום: מוטי קמחי
חוף הים בתל אביב. מעצר לעיני הרוחצים
צילום: באדיבות Lowshot
מומלצים