שתף קטע נבחר

התיכון נהרס - התלמידים עדיין לא חזרו ללמוד

270 תלמידים מטייבה הגיעו מאז יום שני בבוקר לבית הספר "עתיד", ובכל פעם נשלחו בחזרה לבתיהם. הסיבה: אי הבנה הביאה את העירייה להרוס את המבנה לפני הגעת קראוונם חלופיים. העירייה בתגובה: "לא פעלנו ברשלנות"

כ-270 תלמידים ותלמידות מתיכון עתיד בטייבה לא למדו בשלושת הימים שחלפו מאז פתיחת שנת הלימודים מכיוון שהעירייה הרסה את מבנה הכיתות בבית הספר. בכל יום הגיעו התלמידים למתחם התיכון, חיכו שעה קלה, ואז שוחררו לבתיהם. רק הבוקר (ה') נמצא פתרון זמני וחלקי, והתלמידים פוזרו במעבדות ובחדרי ההנהלה והסגל, שנמצאים במבנים שעדיין עומדים על תלם. לתלמידים הבטיחו שבעוד שלושה שבועות יועברו כולם ללמוד בקראוונים, ובמקביל יחלו עבודות להקמת המבנים החדשים של בית הספר.

 

כתבות נוספות בערוץ החדשות של ynet:

 

כאן היה בית ספר. מתחם תיכון "עתיד" בטייבה ()
כאן היה בית ספר. מתחם תיכון "עתיד" בטייבה

 

הולכים הביתה. תלמידות ותלמידי התיכון הולכים הביתה (צילום: חסן שעלאן ) (צילום: חסן שעלאן )
הולכים הביתה. תלמידות ותלמידי התיכון הולכים הביתה(צילום: חסן שעלאן )

 

מנהל התיכון, חוסני מרעי, טוען שפער הזמנים בין ההריסה לבין הגעת הקרוואנים נבע מאי הבנה. "העירייה הרסה את המבנים ברגע שהיא קיבלה תקציב לכך", הסביר.

"בינתיים ראינו לנכון לאפשר לתלמידים ללמוד במעבדות עד שהעירייה תקיים את הבטחתה. צריך להרוס את בית הספר ולבנות אותו מחדש".

 

יו"ר ועד התלמידים של בית הספר, אימסעיל יאסין, טוען שמאז פתיחת השנה ועד היום חבריו והוא לא למדו דבר: "כל בוקר הכניסו אותנו לכמה שעות לאולם השייך למתנ"ס, ובסוף ההנהלה ביקשה מאיתנו לחזור הביתה עד שימצאו לנו כיתות לימוד. לעבור ללמוד בקראוונים זה לא צעד נכון. אנחנו נסבול מרעש, שלא לדבר על הסכנה של לימודים באתר בנייה. אנחנו דורשים אווירה טובה יותר".

 

מעיריית טייבה נמסר בתגובה: "הקמנו את השלב הראשון של בניית בית הספר, ומה שנהרס זה החלק השני. בימים הקרובים נביא קרוואנים מסודרים. אנחנו עושים הכול כדי לטפל בכל הבעיות של בית הספר כדי שהתלמידים ייהנו מאווירה נוחה. הגיע הזמן לבנות בית ספר חדש ולהשלים אותו. לא הייתה שום רשלנות מצד העירייה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
תיכון עתיד בטייבה. בינתיים לומדים במעבדות
המנהל חוסני מרעי. "הייתה אי הבנה"
צילום: חסן שעלאן
איסמעיל יאסין. "דורשים אווירה טובה יותר"
צילום: חסן שעלאן
מומלצים