שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  מנכ"ל הרשות השניה החדש: שי באב"ד

  שר התקשורת בחר בשי באב"ד לתפקיד מנכ"ל הרשות השניה במקומו של מנשה סמירה שפרש לפני כארבעה חודשים. מינוי של באבד ייבחן בוועדה לבדיקת כשירות מינויים בשירות הציבורי

  שר התקשורת משה כחלון החליט למנות את שי באב"ד למנכ"ל הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו. באב"ד יחליף את מנשה סמירה שכיהן בתפקיד בחמש שנים האחרונות.

   

  בעקבות פרישתו של סמירה לפני כארבעה חודשים, מונתה ועדת איתור למציאת המנכ"ל הבא. הועדה בראשות מנכ"ל משרד התקשורת עדן בר טל בחרה בשלושה מועמדים סופיים: יו"ר הועדה למדרוג יפעת בן חי שגב, מנכ"ל טלעד לשעבר דן תדמור ובבאב"ד. מתוכם כאמור בחר שר התקשורת בבאב"ד.

   

  באב"ד (36), עורך דין וכלכלן בהשכלתו, שימש עד לאחרונה כמנכ"ל צים ישראל והמזרח הקרוב. עוד לפני כן שימש בתפקידי ניהול שונים בחברה. בין היתר היה ראש אגף תקציבים וכלכלה ועוזר בכיר למנכ"ל ונשיא צים העולמית. 

   

  הליך מינויו של באב"ד לתפקיד צריך לעבור בוועדה לבדיקת כשירות מינויים בשירות הציבורי, שכן עד לאחרונה עבד בחברת "צים" הנמצאת בבעלות החברה לישראל מקבוצת האחים עופר, המחזיקים גם במניות זכיינית ערוץ 2 "רשת" באמצעות "עופר מדיה".

   

  בחירתו של באב"ד על ידי שר התקשורת, מסמלת את הבעת אמונו של השר במי שצפוי להוביל את איחוד הרשות השניה ומועצת הכבלים והלווין לגוף אחד שייקרא "ברית המועצות". בימים אלה הרשות השנייה ניצבת בפני אתגרים משמעותיים, הן בשל מצבו של ערוץ 10 והן בשל המעבר מזיכיונות לרישיונות.

   

  ממשרד התקשורת נמסר בתגובה: "מינויו של מר באב"ד כמו כל מינוי של בכיר, תיבחן על ידי הועדה לבדיקת כשירות מינויים בשירות הציבורי".

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים