שתף קטע נבחר

שני זרים מוחלטים נפגשים יחד ללילה מענג אחד

"מאהב בודד, בצעד מאוד לא אופייני לי שכנראה אתחרט עליו אלפי פעמים, אני רוצה לבדוק את האפשרות להיפגש אתך. מה דעתך? שני זרים, בלי שמות, טלפונים או הבטחה למחר, נפגשים יחד רק ללילה אחד שבו שנינו נוכל שוב לגעת, לענג ולחוש מכל הלב". סיפור למבוגרים בלבד

קרן נאנחה כשסיימה את רשימת הקניות למחר. בעלה בסלון, שוב רואה איזו תוכנית אקטואליה והיא בחדר העבודה, מנסה לחמוק ממחשבותיה על התשוקה שהיא כל כך כמהה לה. כל סרט רומנטי עם סצנת אהבה לוהטת בין הסדינים, כל תמונה של זוג אוהבים שחולקים מבט מלא כמיהה, גורמים לה שוב ושוב לרצות ולייחל לתשוקה כזו, גם בחייה שלה.

 

עוד בנושא:

האם את יוצאת עם בוגד פוטנציאלי?

עדיין מחכה לך, זר גבוה ומסתורי

למה למהר לעשות סקס עם אדם זר לחלוטין?

 

היא פרשה למיטתה, בלתי מסופקת מחייה ומעצמה, ובפעם המי יודע כמה, תהתה למה בחורה צעירה ונאה שאוהבת סקס, צריכה להסתפק בפירורים של תשומת לב שקיבלה מבעלה, וגם אז, הסקס לא היה מספק. לבעלה הייתה נטייה מעצבנת להזדרז מדי. להפשיט אותה מהר וישר להיכנס לעניינים, כך שרק בפעמים רחוקות מאד מצאה עצמה מסופקת. בפועל היא כמעט תמיד הרגישה מנוצלת, כמו בובת מין שמזיינים כמה דקות וגומרים.

 

 

על תשוקה שאבדה

בשלוש וחצי בלילה, אחרי שהתהפכה במיטתה בפעם האלף לצד בעלה שנחר לצידה, קרן קמה לשתות. כשחשה שהשינה המיוחלת לא תגיע בקרוב, התיישבה בחדר העבודה ושוטטה באינטרנט, עברה על תמונות של נופים אקזוטיים, כתבות על הדבר הבא בעולם האופנה ומתכונים שחשבה לנסות.

 

באחד מהאתרים, נתקלה בציטוט של מישהו מאיזה פורום, כנראה של יחסים או נישואים, והיה נדמה לה כי הבחור האומלל משדר מתוך המוח שלה-עצמה. "שוב אני כאן, על המחשב, במקום לענג את זוגתי. אני כל כך רוצה להיות איתה והיא כל כך קרה. לאן נעלם החום, לאן נעלמה התשוקה שהייתה?".

 

בפרץ של ספונטאניות מאוד לא אופייני, היא כתבה תגובה לאותה ההודעה: "ידידי לסירה, כמה חבל לדעת שבחיים הקצרים שלנו, נשללת מאיתנו אחת ההנאות הגדולות בחיינו. לחיות ללא תשוקה וכמיהה לוהטת, זה עונש קשה וכואב. זה מרגיש לי כאילו אני חיה –מתה בעולם, מהלכת בין האנשים, עושה את המטלות הנדרשות מחיי אבל בלי הדבר העיקרי שנותן את הרצון והטעם לחיים הללו. מקווה ששנינו נמצא את הטעם והאהבה שאבדה".

 

היא שלחה את התגובה והתפלאה על עצמה שעשתה כך. מעולם לא שיתפה אף אחד ברגשותיה ואף פעם לא סיפרה על היעדר יחסי המין מנישואיה. אבל מאחר שלא שיתפה פרטים מזהים, היא הרגישה נוח עם העניין. אחרי עוד כמה דקות של שיטוטים ברשת, היא פרשה לישון והפעם נרדמה כשהיא מפנטזת על ידיים שמלטפות אותה ברכות אין סופית ועל תשוקה חסרת מעצורים.

 

המאהב הבודד

למחרת חזרה מהעבודה הביתה, מותשת אחרי יום ארוך של ויכוחים טלפוניים עם לקוחות תובעניים. היא הכינה לעצמה קפה קר כמו שהיא אוהבת, והתיישבה על המחשב לשיטוט הקבוע שלה באתרים סתמיים שמרגיעים אותה תמיד מהלחץ היום יומי. כעבור כמה דקות, נזכרה בהודעה שעליה הגיבה אתמול בלילה והחלה מחפשת אחר הפורום שבו נכתבה. כשמצאה אותו, היא ראתה תגובה להודעה שלה שנשלחה מוקדם יותר בבוקר מאותו בחור, שאת שמו לא ידעה, אבל כינה את עצמו - "מאהב בודד".

 

היא פתחה את התגובה וקראה: "ידידה מקסימה לצרה, כמה מוזר ומפתיע למצוא מישהי שחולקת את אותה הבעיה ומבינה אותי באמת. אהבתי את הניסוח שלך והרגשתי כאילו המילים שכתבת מתארות לגמרי ובמדויק את אשר על ליבי. אשמח אם תרצי להמשיך ולהתכתב. מאחר שאינני משתף את מכריי ב'כביסה המלוכלכת' שלי, זה בהחלט מעודד ומנחם שיש מישהי שאוכל בתקווה, להיפתח בפנייה. כמובן שאשמור על חשאיות ואנונימיות כמו שאני מתאר לעצמי שאת תרצי לעשות. מקווה לשמוע ממך בקרוב?"

 

קרן קראה את ההודעה בפעם הרביעית ואחרי שהתלבטה שוב ושוב בינה לבין עצמה, החליטה לעשות מעשה שמעולם לא חשבה שיקרה לה, אבל הכמיהה והרצון להרגיש שוב כמו אשה חיה ונחשקת, הכריע את הכף, והיא כתבה בחזרה: "מאהב בודד, בצעד מאוד לא אופייני לי שכנראה אתחרט עליו אלפי פעמים, אני רוצה לבדוק את האפשרות להיפגש אתך. אינני מחפשת מערכת יחסים מתמשכת. אני כן מחפשת את מה שכתבתי לך אתמול. מה דעתך? שני זרים, בלי שמות או טלפונים, בלי הבטחה למחר, נפגשים יחד רק ללילה אחד, שבו שנינו נוכל שוב לגעת, לענג ולחוש מכל הלב".

 

היא שלחה את התגובה וליבה דפק בחוזקה, לא מאמינה שעשתה את זה. היא קמה מכיסאה והלכה למטלות הבית. כביסה, בישולים וקצת לנקות, כדי שיהיה נעים בעין. כעבור שעה שוב התיישבה אל מול המחשב, נכנסה לבדוק אם קיבלה תגובה להודעה. הוא כתב! ביד רועדת מעט היא פתחה את התגובה, וקראה:

 

"יקירתי, אני נפעם ונרגש מהצעתך, אבל אם את באמת רוצה בזאת, אינני רוצה שתתחרטי על כך לאחר מעשה, להיפך. אם מדובר במפגש חד פעמי, אני מבקש ומתעקש שתיהני מהזמן הזה ותזנחי את המעצורים, כדי שאחר כך שנינו נוכל להיזכר בערגה ועונג באותו זמן קצר שלנו יחד. אחכה בקוצר רוח לתשובתך מתי והיכן תרצי שנעשה זאת. שלך, המאהב לרגע".

 

היא חיפשה באינטרנט חדרים להשכרה לפי שעה. מעולם לא הייתה בחדר כזה ותמיד חשבה על הקונספט הנ"ל כמקום מפגש זול וזנותי, אבל פעם אחת בשלושים שנותיה, היא רצתה לעשות משהו רק בשבילה, לא לרצות אף אחד אלא אך ורק את עצמה. לבסוף היא מצאה מקום רלוונטי, הממוקם כשעה נסיעה מעיר מגוריה. זה התאים מאחר שהיא לא רצתה להיות באזור מוכר.

 

היא כתבה למאהב תגובה, בה שלחה לו את המקום ושאלה אם מחר בערב זה זמן טוב לקבוע. כמה דקות אחרי הוא כתב שמחר יהיה מצוין ולגבי המקום, אין שום בעיה, הוא יגיע מתי שתרצה. "כבר שנים שלא התרגשתי ככה...", כתב לה והוסיף: "גם לך יש פרפרים בבטן כמו בפעם הראשונה שיצאת לדייט?"

 

רטט של התרגשות

למחרת בעבודה קרן הייתה חסרת מנוחה. היא בדקה את השעון 50 פעמים בכל דקה, רק מחכה שהיום יגיע כבר לסיומו. לבעלה היא הודיעה שבתום העבודה היא יוצאת עם חברה לשבת קצת בבית קפה. בתום יום העבודה היא הגיעה הביתה, רק שהפעם היא החליטה לוותר על הקפה הקר שלה מול המחשב, ולעשות אמבטיה חמה-חמה, עם מלחי אמבטיה ריחניים. אם כבר, חשבה לעצמה, אפנק את עצמי באמבטיה ארוכה ולא אסתפק סתם במקלחת זריזה.

 

אחרי ששכבה באמבטיה ופנטזה על המפגש הצפוי, היא יצאה ומרחה את גופה בתחליב הווניל האהוב עליה. היא ניגשה למגירת הלבנים שלה ושלפה תחתוני חוטיני מתחרה שחורה ושקופה וציוותה אליהם חזייה תואמת. היא בחנה את גופה במראה והרגישה רטט של התרגשות עובר במורד עמוד השדרה.

 

היא לבשה שמלה קצרה בצבע טורקיז שהחמיאה מאוד לעורה הלבן. בסלון היא שמעה שבעלה כבר הגיע והתיישב במקומו בספה מול החדשות. היא התיזה על עצמה בושם ויצאה לסלון. בעלה זרק לעברה "היי" סתמי ויבש, והיא ענתה חזרה, נתנה לו את הנשיקה הקבועה על השפתיים הסגורות והלא מזמינות, וחשבה לעצמה שאם הוא היה מושך אותה אליו לספה, מדביק לה נשיקה רטובה ונוגע בה, היא הייתה מוותרת על כל הערב בחוץ ונשארת איתו להזדיין בתשוקה מטורפת על הספה בסלון.

 

רק שבעלה כבר מזמן לא ספונטאני, וכבר שכח שזיון טוב מתחיל קודם כל בתשוקה חסרת מעצורים. היא לקחה את התיק והמפתחות של האוטו, אמרה שלום וסגרה את הדלת, בדיוק כשבעלה איחל לה בחוסר עניין, "תיהני".

 

החדר האדום

קרן הגיעה למקום המפגש. זה היה ביציאה מאיזה כביש, דרך עפר שהובילה לאזור מגודר עם שישה חדרים קטנים. היא ראתה שם עוד מכונית שחורה כמו שהמאהב הזמני שלה אמר שיש לו. היא חנתה מאחורי המכונית, ובדיוק כשכיבתה את המנוע, נפתחה הדלת של הרכב שלפניה. היא ראתה גבר גבוה, לבוש מכנס שחור ומחויט, יוצא מהרכב ומתקרב לעברה. כפות ידיה החלו להזיע והיא התכווצה במושבה. די, תתעשתי על עצמך ואל תשתפני! היא אמרה לעצמה.

 

ברגליים רועדות היא יצאה מן הרכב כשהגבר הזר ניגש אליה והושיט את ידו. קרן שמה לב כמה הוא שרירי וגבוה יותר כשהוא עומד לידה. "היי, חשבתי שלא תבואי בסוף, אני שמח שטעיתי. נעים לי מאוד להכיר, את יותר יפה ממה שהעזתי לדמיין", אמר בקול חרישי. קרן הושיטה את ידה ללחוץ את שלו, אבל הוא לקח אותה ונשק לגב כף היד שלה. ליבה החסיר פעימה.

 

"היי חזרה, האמת שגם אני לא הייתי בטוחה לגמרי, אבל אני שמחה שלא חיכית לשווא", ענתה. המאהב הסתכל עלייה בעיניים חומות ועמוקות, ואמר: "אם לא איכפת לך, אני כבר לקחתי לנו חדר. שניכנס?". "כן", ענתה קרן בקול חלש ומצאה עצמה לא מסוגלת להוסיף מעבר לכך מילה. המאהב עטף את ידה בשלו והוביל אותה אחריו לאחד החדרים. הוא סובב את המפתח והם נכנסו.

 

החדר היה קטן, בפינה הייתה כורסא מרופדת בצבע בז' ולידה שולחן עגול קטן שעליו ניצב בקבוק יין עם שתי כוסות. בצד השני של החדר ניצבה מיטה זוגית וגדולה עם מצעים בצבע אדום. קרן הסתכלה על המיטה וחשה שלחייה מסמיקות בשנייה. המאהב חייך ברוגע. "אפשר להציע לך כוס יין? אני חושב שזה יעזור לשנינו כרגע", אמר. "כן, תודה", ענתה קרן.

 

הוא מזג לשניהם יין בכוסות והגיש לה את שלה. "לחיים! שנדע ליהנות מהרגעים החשובים בחיים, כמו הרגע הזה", אמר המאהב ונקש את כוסו בשלה. "לחיים", ענתה קרן ולגמה קצת מהיין. המאהב שתה כמה לגימות והניח את הכוס חזרה על השולחן. הוא לקח מקרן את הכוס והניח גם את שלה ליד שלו. קרן הרגישה שליבה דופק בחוזק רב, כאילו מאיים היה לפרוץ החוצה מהגוף.

 

המאהב הניח את כף ידו על הלחי שלה ועם הבוהן שלו שרטט את קווי המתאר של שפתיה שוב ושוב, לפני שרכן אליה ונשק לה. הוא נשק לה בתשוקה שקרן מזמן לא חוותה, לשונו חודרת לפיה ופוגשת את שלה, יונקת ומוצצת אותה עד תום. לבסוף הוא נשך קלות את שפתיה לפני שחזר עם לשונו למעמקי פיה. ידו השנייה החלה נוגעת בשדיה שמוחבאים מתחת לשמלתה.

 

קרן פתחה את כפתורי חולצתו בעודה מנשקת את חזהו השרירי. כשהגיעה לכפתור האחרון, זרקה את החולצה הצידה. "אתה פשוט מדהים", היא לחשה לו. "את אלילת האהבה שלי, יקירתי", הוא לחש חזרה, בעודו מנשק את צווארה בנשיקות קטנות ועדינות, שהטריפו אותה. הוא שם את ידו על הירך הפנימית שלה ולאט לאט התקדם כלפי מעלה עד שהגיע לתחתוני התחרה. ידו רפרפה שם כמה שניות ואז הוא הסיט מעט את התחתון הצידה ודחף את אצבעותיו לתוך איבר מינה. קרן חשבה שהיא עומדת להתעלף מרוב עונג. הוא עינג אותה עם אצבעותיו בתוך איברה, בזמן שפיו מנשק את צווארה ואת הפה שלה לסירוגין.

 

"אני רוצה אותך בתוכי עכשיו, אתה מטריף אותי", לחשה לו קרן בהחלטיות. "כן, אלילה יפה שלי, מה שתרצי - אעשה", ענה. תוך שניות מעטות, הוא פתח את חגורה מכנסיו וקרן ראתה את איבר מינו מזדקר בחוזקה. הוא סובב אותה עם גבה אל הקיר, התכופף להוריד את תחתוניה ונעצר לענג אותה עם לשונו.

 

קרן החזיקה בחוזקה את שערות ראשו ונשענה על הקיר בעוד לשונו חוקרת את איבר מינה וגורמת לה כמעט לאבד את שפיותה מרוב עונג. לפתע הוא התרומם במהרה, הרים אותה, פיסק את רגליה, כרך אותן סביב מותניו ונעץ את איברו עמוק פנימה. קרן צעקה בעונג והוא יצא ונכנס אליה שוב ושוב, בחוזקה מדהימה שהיא כל כך אהבה. "איזה כיף להיות בתוכך, אלילה שלי", הוא לחש לה תוך כדי שאיברו משפד אותה אליו. "אל תפסיק, רק אל תפסיק", היא ענתה בחזרה, מתנשפת מרוב עונג. 

 

 

לפתע הוא הפסיק ויצא ממנה, הרים אותה בזרועותיו החזקות אל המיטה. הוא השכיב אותה והוריד את שמלתה מעלייה והיא נשארה עם החזייה. "איזה יפה את, ממש שובה את ליבי", הוא אמר בקול מלטף. הוא העביר את אצבעותיו על פטמותיה הזקורות הלוך ושוב, עד שהוריד גם את החזייה. קרן נגעה בזכרותו הפועמת בידיה והתרוממה מעליו כשהיא משכיבה אותו על המיטה.

 

"חכה, תן לי להרגיש אותך קצת", אמרה והתיישבה עליו, כולאת את איבר מינו בתוך שלה ורוכבת עליו כאילו היה סוס גזעי ופראי. קרן רכבה עליו שוב ושוב, נהנית מתחושת השליטה והחופש. "אלילה שלי, מלכה שלי, תרכבי עליי ותאלפי אותי", הוא קרא לה. "כן מאהב שלי, אני רוצה להרגיש אותך עמוק בתוכי", ענתה.

 

קרן זזה מעליו בפראות מלהטת, זזה למעלה ולמטה כשזכרותו בתוכה. היא הרגישה שהיא בשליטה מלאה עליו. כל גופה רעד בהנאה אדירה והיא קיוותה שזה לא יגמר לעולם.

 

רגע לפני האורגזמה המיוחלת, פקחה קרן את עיניה ולכמה שניות הרגישה אבודה, עד שקלטה שהיא במיטתה בבית. בעלה ישן לצידה כשגבו מופנה אליה. ליבה פעם בחוזקה והיא חשה רטיבות קלה באיבר מינה. החלום היה כל כך מוחשי עבורה, שלרגע לא האמינה שהיה זה רק חלום.

 

בואו להיות חברים של ערוץ יחסים בפייסבוק

 

 

הסיפור פורסם במסגרת תחרות "50 גוונים של אפור". יש לכם סיפורים על סקס ופנטזיות מיניות? שלחו אלינו לערוץ ואולי תוכלו לזכות בעותק המתורגם של רב המכר "50 גוונים של אפור"

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
אני, אתה והתשוקה. כי מגיע לנו ליהנות
צילום: shutterstock
הכרויות
כתבו לנו
מומלצים