שתף קטע נבחר

הפועל ת"א: אבוקסיס יאמן, שירזי מנג'ר. צפו

המאמן הנוכחי, שיחל בימים הקרובים טיפולים אינטנסיביים, קיים שיחה עם חיים רמון בה הוחלט כי יהפוך למנג'ר וכי עוזרו של גוטמן בנבחרת יהפוך למאמן. לוזון אישר את המהלך. שירזי: "יש לי מלחמה פרטית לנהל ואני מתכוון לנצח אותה, שמח על כך שאבוקסיס הסכים להצטרף". צפו בדבריו של שירזי באימון הערב

ניצן שירזי, שיחל בימים הקרובים טיפולים אינטנסיביים, קיים היום (ה') שיחה עם חיים רמון, בה הוחלט כי הוא יהיה המנג'ר של הפועל תל אביב, ויוסי אבוקסיס יאמן את הקבוצה.

 

עוד ב-ynet ספורט:

 

שירזי אמר לרמון כי הוא נחוש להישאר בקבוצה, אולם בין יתר המגבלות שיחולו עליו הוא לא יוכל לטוס לחו"ל. כבר ביום חמישי הקרוב, כשהפועל ת"א תשחק בחוץ מול אקדמיקה מפורטוגל, שירזי יישאר בארץ, זאת בשל הטיפולים האינטנסיביים. בשיחה עם שירזי הוחלט כי אבוקסיס יעזור לו במועדון.

 

יוסי אבוקסיס. יעזור לשירזי בתפקיד המאמן (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
יוסי אבוקסיס. יעזור לשירזי בתפקיד המאמן(צילום: ראובן שוורץ)

 

רמון כבר הספיק לפנות ליו"ר ההתאחדות, אבי לוזון, שאמר כי מבחינתו אם אבוקסיס רוצה לקבל את התפקיד, אין שום בעיה. רמון פנה גם לאלי

גוטמן בבקשה לקבל את ברכת הדרך לשחרר את אבוקסיס. המאמן הלאומי החליט שהוא קודם ידבר עם ניצן שירזי, ובשיחה בין השניים נתן המאמן הלאומי אור ירוק למהלך.

 

בשעות הקרובות אמורה להתקיים פגישת עבודה ראשונה בין שירזי לאבוקסיס, וכבר את האימון שיתקיים מחר יעביר המאמן החדש-ישן. כשאבוקסיס ימונה הוא לא יקבל שכר כעוזר מאמן הנבחרת, אלא יסתפק בשכר על פי שעה.

 

אלי גוטמן ואבי לוזון. העניקו את ברכת הדרך לאבוקסיס (צילום: יובל חן) (צילום: יובל חן)
אלי גוטמן ואבי לוזון. העניקו את ברכת הדרך לאבוקסיס(צילום: יובל חן)

 

טוטו תמוז וגילי ורמוט. מאמן חדש לאדומים (צילום: יובל חן) (צילום: יובל חן)
טוטו תמוז וגילי ורמוט. מאמן חדש לאדומים(צילום: יובל חן)

 

שירזי אמר היום: "נפגשתי עם רמון, אני לא מתכוון לעזוב את הפועל ת"א. כרגע אני מתחיל טיפולים ולכן אזוז קצת הצידה, המטרה היא שאבוקסיס יעזור לי בזמן שאתפקד במינונים נמוכים יותר. בכל מקרה - אני לא הולך לשום מקום".

 

לפני אימון הערב אמר שירזי: "אני מיישר קו עם הדרישות של המציאות החדשה שלי. יש לי מלחמה פרטית לנהל ואני מתכוון לנצח אותה. אני נכנס לטיפולים, זה דורש ממני לעשות סטופ בחיים. אני שמח מאוד שיוסי אבוקסיס הסכים להצטרף". שירזי המשיך: "אני רוצה להודות לכולם שעזרו לי לעבור את התקופה הזאת. אודה לכולם אם השמירה על הפרטיות שלי תימשך".

 

ניצן שירזי. "יש לי מלחמה פרטית לנהל ואני מתכוון לנצח אותה" (צילום: עוז מועלם) (צילום: עוז מועלם)
ניצן שירזי. "יש לי מלחמה פרטית לנהל ואני מתכוון לנצח אותה"(צילום: עוז מועלם)

 

חיים רמון מסר בצהריים: "ההחלטה כולה היא של שירזי ואנחנו נמשיך לעמוד מאחוריו כפי שעשינו עד כה. אני מודה לניצן על האחריות שגילה

ורוצה לחזק אותו לקראת התקופה הקרובה שתהיה לא קלה עבורו. אני מאמין שהוא יהיה בריא ויחזור לתפקוד רגיל".

 

רמון המשיך: "אני מודה לאבי לוזון ולגוטמן, שהבינו את המצב ועם הרבה הערכה והבנה הדדית הסכימו למהלך, אני בטוח שאבוקסיס ושירזי יעבדו ביחד לטובת הפועל ת"א וביחד נעשה עונה מוצלחת שתביא שמחה לכולנו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים