שתף קטע נבחר

ח"כ לשעבר "צ'יטה" כהן תקף מינית דיילת

כהן מישש את חזה של דיילת אל על במהלך טיסה ובזמן שאשתו ישנה לצדו. הוא הורשע אף שכפר בהאשמות נגדו וטען כי הדיילת התלוננה כדי לחפות על השירות הגרוע שהעניקה לו

חבר הכנסת לשעבר אליעזר (צ'יטה) כהן הורשע היום (א') בבית משפט השלום בראשון לציון בביצוע מעשה מגונה בדיילת חברת "אל על".

 

בחירות בארה"ב 2012 - לכל הכתבות של CNN ו-ynet

 

האירוע עצמו התרחש במהלך טיסה מניו יורק לישראל. על פי כתב האישום, מישש כהן את חזה של הדיילת בזמן שאשתו ישנה לצדו. הדיילת נדהמה מהמעשה וצעקה לו: "מה אתה עושה? תיגע באשתך", ומיד לאחר מכן רצה לפינה במטוס ובכתה.

 

מיד לאחר שירדה מהמטוס, מיהרה להגיש תלונה במשטרה. כהן הכחיש מכול וכול את הטענות שהפנתה נגדו וטען כי עשתה זאת על מנת שלא יוכל להתלונן על השירות הגרוע וחסר המקצועיות שהעניקה לו במטוס.

 

לבית המשפט הגיעו עדים מטעם המתלוננת ודייל אחר בצוות העיד כי ראה את המתרחש. בסופו של דבר, החליטה השופטת שרית זמיר להרשיעו בעבירה של מעשה מגונה. "מכל המקובץ, כאשר מציבה אני את עדויותיהם החד-

משמעיות ומהימנות של עדי התביעה אל מול עדות הנאשם - המגלמת בתוכה הכחשה גורפת נעדרת כל הסבר ומניע אפשרי מצד המתלוננים להמציא כנגדו תלונה כוזבת - המסקנה שיש לבכרם על פניו", קבעה.

 

לדבריה, "עדויותיהם של עדי התביעה יוצרים לטעמי תמונה ברורה וחד-משמעית, שאינה מותירה מקום לספק בדבר אשמת הנאשם, כאשר אין בתשובותיו ובהסבריו כדי להתמודד עמה בהצלחה".

 

כהן, אלוף-משנה במילואים, סיים קריירה צבאית ארוכה בחיל האוויר ונבחר לכנסת ה-15 מטעם סיעת ישראל ביתנו. הוא נכנס גם לכנסת הבאה זמן קצר לאחר תחילת כהונתה, לאחר שיו"ר הסיעה, אביגדור ליברמן, פרש כדי לפנות לו מקום. לקראת הבחירות לכנסת ה-17, פרש כהן מהחיים הציבוריים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אתר הכנסת
אליעזר כהן
צילום: אתר הכנסת
מומלצים