שתף קטע נבחר

ירד למחתרת: איך צ'רלי אבוטבול נעלם למשטרה?

כמי שהוגדר יעד משטרתי, זכה אבוטבול "לשמירה צמודה" של היחידה לחקירות בינלאומיות, הכוללת מעקב והאזנות סתר. למרות זאת, מזה עשרה ימים השוטרים לא יודעים היכן הוא

איך הצליח היעד המרכזי של היחידה לחקירות בינלאומיות להיעלם למשטרה? כבר למעלה מ-10 ימים מנסים ביאחב"ל לאתר את צ'רלי אבוטבול באמצעות הפעלת לחצים על מקורביו, אך ללא הצלחה.

 

דיווחי חדשות נוספים ב-ynet:

המאהב נחקר, הרופאה נעצרה: "לא רצחתי"

חשד: קוסם תקף מינית ילדות במסיבת יום הולדת

 

במשטרה הגדירו מזמן את צ'רלי אבוטבול כראש ארגון פשע, אף שבשנים האחרונות לא הצליחו לקשור אותו לפשעים חמורים. הוא נעצר לאחרונה לפני מספר חודשים, בחשד לקשירת קשר לניסיון רצח בנתניה, ואולם שוחרר מבלי שהוגש נגדו כתב אישום.

 

אבוטבול בבית המשפט (ארכיון) (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
אבוטבול בבית המשפט (ארכיון)(צילום: מוטי קמחי)
 

כיעד של המשטרה זוכה אבוטבול "לשמירה צמודה" של יחידת הדגל של המשטרה, היאחב"ל. המשמעות היא שבלשי היחידה עוקבים אחריו 24 שעות ביממה, מבצעים האזנות סתר לטלפון שלו ותמיד שוהים באזור הימצאו. אלא שלמרות כל השמירה הצמודה הזאת, אבוטבול נעלם ליאחב"ל והשוטרים לא יודעים היכן הוא נמצא.

 

בימים האחרונים הגיעו אינספור בלשים לביתו ולבתי מקורביו, והשאירו צווים המורים לו להתייצב לחקירה. אך אבוטבול עצמו לא נראה באופק וכמובן גם לא הופיע במשרדי היאחב"ל בלוד.

 

גורמים במשטרה מובכים לא מעט מהסיטואציה הנוכחית. "לא ברור איך מי שנחשב לראש ארגון, ומקבל כיסוי כה רחב של המשטרה, הצליח לברוח ככה", אמרו בכירים. "נקווה שבמדינה הקטנה שלנו הוא לא יצליח להתחבא עוד הרבה זמן".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אבוטבול. שמירה? מעקב?
צילום: מוטי קמחי
מומלצים