שתף קטע נבחר

רעיית צ'רלי אבוטבול למעצר בית: "ידוע מראש"

תשעה ימים לאחר שנעצרה בחשד למעורבות בחטיפת אברך שמאחוריה עמד לכאורה בעלה, משוחררת סוניה אבוטבול לביתה. סנגוריה זועמים: "היא הייתה בת ערובה של המשטרה"

"מדובר בתוצאה ידועה מראש ובמעצר מיותר", כך הגיב הבוקר (יום ה') עו"ד יניב פרץ לבקשת המשטרה לשחרר למעצר בית את מרשתו סוניה אבוטבול - אשתו של העבריין צ'רלי אבוטבול. סוניה אבוטבול נעצרה לפני תשעה ימים בחשד למעורבות בחטיפת אברך מירושלים שכלפיו נטען כי גנב כספים מביתו של רב בצפון הארץ.

 

בחירות 2013 - כל הדיווחים ב-ynet

 

חשודים נוספים במעורבות בחטיפה נעצרו אף הם בשבוע שעבר וצ'רלי אבוטבול עצמו שחשוד בכך שעמד בראש קבוצת החוטפים נעצר בתום מצוד שנמשך כמה ימים. לקראת הדיון היום בהארכת מעצרה של סוניה אבוטבול התברר שלמשטרה אין ראיות חזקות נגד הרעיה ובשל כך הוחלט לבקש לשחרר אותה למעצר בית.

 

משוחררת לביתה. סוניה אבוטבול ובנה פרנסואה (צילום: צביקה טישלר) (צילום: צביקה טישלר)
משוחררת לביתה. סוניה אבוטבול ובנה פרנסואה(צילום: צביקה טישלר)

 

מהדיון הראשון טענה אבוטבול באמצעות סנגוריה,

 עו"ד יניב פרץ, עו"ד חן מאירי ועו"ד משה שרמן, כי אין לה שום קשר לחטיפה המדוברת. בנוסף, טענו הסנגורים שאבוטבול משמשת כ"בת ערובה" של המשטרה בשל העובדה שבעלה נמלט מהמשטרה.

 

ביאחב"ל דחו פעם אחר פעם את טענות הסנגורים והציגו מסמכים סודיים לבית המשפט. גורמים במשטרה טענו כי החקירה בעניינה של סוניה אבוטבול נמשכת, אולם נראה כי אם היה בידי החוקרים מידע של ממש נגדה, המשטרה לא הייתה ממהרת לבקש לשחרר אותה למעצר בית.

 

סנגורה של אבוטבול, עו"ד יניב פרץ אמר היום כי הוא "כמובן שמח בשחרור מרשתי. זה היה מעצר ללא כל הצדקה כפי שטענתי עד כה. נשקול את צעדינו עם גילוי חומר החקירה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
האשה משוחררת למעצר בית. צ'רלי אבוטבול
צילום: מוטי קמחי
עו"ד יניב פרץ
מומלצים