שתף קטע נבחר

קוסם מואשם: הזמין ילדות למופע - ותקף מינית

בן 31 מהשרון מואשם כי ביצע מעשים מגונים בשתי ילדות בנות 7, במהלך מסיבת יום הולדת. הוא ביקש מהן להשתתף ב"קסם הריחוף" ותקף אותן מינית, בעת שהיו מכוסות בבד שחור

ביקש מילדות שישתתפו במופע הקסמים שלו - ותקף אותן מינית: כתב אישום הוגש לבית המשפט המחוזי נגד קוסם בן 31 מהשרון, שהואשם בשתי עבירות של מעשים מגונים בשתי ילדות בנות 7. הקוסם הופיע ב-22 בספטמבר במסיבת יום הולדת של ילדה. במהלך המופע אמורה הייתה הילדה להשתתף בביצוע קסם שבו מתקבלת אשליה של ריחוף באוויר. הקוסם ביקש ממנה להיכנס לכיתה ריקה לאחר שהסכימה שידגים עליה את הקסם. שם הוא ביקש ממנה לשכב על אחד השולחנות ואז ביצע בה מעשים מגונים.

 

 

כתבות נוספות בערוץ החדשות

 

לפי כתב האישום, בזמן המופע הקוסם ביקש מהילדה להשתתף בקסם הריחוף. זו הסכימה, ולצורך ביצוע הקסם הוא השכיב אותה על מתקן ועטף אותה בבד שחור. הקוסם מואשם כי ביצע בה מעשה מגונה במהלך הקסם, כאשר הייתה מכוסה בבד השחור.

 

בכתב האישום נכתב כי הוא החליט להדגים את קסם הריחוף על ילדה נוספת, חברה של הילדה שהייתה אף היא ביום ההולדת. גם אותה הוא הכניס לכיתה ריקה וביקש מכלת יום ההולדת להמתין בחוץ ואז ביצע בה מעשה מגונה.

 

"ניצל את תמימות הילדות"

הפרקליטות מבקשת לעצור אותו עד תום ההליכים בטענה כי הוא מרבה להופיע באירועים שבהם משתתפים ילדים רבים. "הוא ניצל את נגישותו לקטינות ואת תמימותן הרבה וביצע בהן מעשים מגונים אשר מצויים ברף העליון של מעשים מגונים", נכתב. "בנוסף, הנאשם ביצע את אחת העבירות בזמן המופע עצמו, דבר המעיד על תעוזה ומסוכנות רבה הנשקפת לציבור בכלל ולקטינים בפרט".

 

שתי הבנות סיפרו זו לזו על מה שקרה להן, מיד ובסמוך לאירוע. לאחר מכן הן סיפרו להוריהן מה שהקוסם עשה להן. הילדה שחגגה יום הולדת אף כתבה ביומנה האישי מה שקרה לה ומה שעשה הקוסם לחברתה.

 

בחקירתו במשטרה טען הקוסם כי ביצע את הדגמת הקסם בנוכחות ילדים נוספים, אולם הילדים שנכחו בתחילת האירוע שללו את גרסתו לגבי נוכחותם בזמן האירוע. יתרה מזאת, הם אף מספרים כי ראו את הנאשם עולה לבד עם הילדה לאזור הכיתות. 

 

עורך הדין שרון נהרי, המייצג את הנאשם, מכחיש את המיוחס לו בכתב האישום.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
החשוד בבית המשפט, בחודש שעבר
צילום: מוטי קמחי
עו"ד שרון נהרי
צילום: גיל יוחנן
מומלצים