שתף קטע נבחר

מופעי חנוכה לילדים: כמה זה יעלה לנו?

רוצים להעסיק את הילדים בחנוכה וחוששים ממחירי הפסטיגל ושאר המופעים? הנחות תוכלו להשיג דרך ועדי עובדים, מועדוני צרכנים, כרטיסי אשראי וגם במקומות פחות צפויים כמעדני חלב ורשתות קמעונאיות. הנה כל מה שיש לעשות בחג - והדרכים להשיג הנחות

אם עוד לא קניתם כרטיס למופעי חנוכה כדאי לכם להזדרז. למרות שיש עוד כחודש ימים לחג האורות, הורים מיומנים כבר החלו בקניית הכרטיסים למופעים. רוב המופעים יציגו למעלה משתי הצגות ביום, במיקומים שונים ברחבי הארץ. המופעים הגדולים עולים בין 89 ל-170 שקל ובאמצעות הנחות מאורגנות – אפשר לחתוך את המחירים האלה עד 70%. הצגות ומופעים קטנים יותר מתומחרים נמוך יותר: 30-90 שקל בממוצע. כך או כך, רוב הקונים לא משלמים מחיר מלא, שכן הדרכים להשיג הנחות – רבות הן.

 

כתבות נוספות בנושא חנוכה :

 

כמו בכל שנה, אם אתם חברים בוועד עובדים – תוכלו ללקט מתוך כר פורה של הנחות לרוב מופעי חנוכה הגדולים. לחבר, הסתדרות המורים, קרנות השוטרים, ארגון המורים, בהצדעה ועובדי חברות שונות שוריינו מקומות והנחות שמקצצות את המחיר בחצי ואף יותר מכך, בממוצע. גם חברים במועדוני צרכנים כמועדון בהצדעה למילואימניקים, מגה לאן וכן מחזיקי כרטיסי אשראי כלאומי קארד, ויזה כ.א.ל וישראכרט זוכים להטבות לא מבוטלות משלהם. ויש דרכים נוספות: בסיוע אתרי קופונים וקנייה בסופר.

 

בר רפאלי כסינדרלה. אפשר לשלם 59 שקל לכרטיס במקום 169 (צילום: רונן אקרמן) (צילום: רונן אקרמן)
בר רפאלי כסינדרלה. אפשר לשלם 59 שקל לכרטיס במקום 169(צילום: רונן אקרמן)
 

לשם הדגמה, המופעים סינדרלה עם בר רפאלי ופיטר פן עם הראל סקעת מתומחרים ב-169 שקל מחיר מלא. אבל אם אתם מנויי ידיעות אחרונות, מחיר הכרטיס ירד ל-89 שקל. אם אתם חברי ועד (בין היתר: הסתדרות, תעשייה אווירית, חברת החשמל, מורים) המחיר ירד ל-80-129 שקל, תלוי בוועד. חברי מועדון חבר ישלמו 75 שקל לאולם, 60 שקל ליציע. חברי מועדון שופרסל שייקנו ברשת במעל ל-100 שקל בקנייה יוכלו להצטייד בכרטיס ב-49 שקל (עד 6 כרטיסים).


מופעי חנוכה דוגמאות למחירים לפני הנחה (בשקלים)

מופעי חנוכה דוגמאות למחירים לפני הנחה (בשקלים)
מופע/הצגה מחיר לפני הנחה
פסטיגל spy 170
מותק של פסטיבל 170
עוץ לי גוץ לי 155
אליסה קרקס Y בארץ הפלאות 129
פיטר פן 169
סינדרלה 169
מיכל בממלכת האהבה 100
פטר והזאב 70-65
ווקה פיפל 169-135
טררם קידס 149
מלך סיאם 70

 

הורים שמעדיפים הצגות על פני מופעים גדולים יכולים לבחור בעשרות ההצגות לילדים בתיאטראות ברחבי הארץ. בין היתר פסטיבל הצגות הילדים של תיאטרון גבעתיים בשיתוף עם תיאטרון אורנה פורת. גם להצגות אלה יש הנחות מטעם ועדים וכרטיסי אשראי. כיוון שמחירן מלכתחילה נמוך יותר, גם גובה ההנחה נמוך יותר.

 

מי שמעוניין לחסוך יכול להסתפק במופעים בקניונים בחינם, למעט ההוצאות על מזון, משקה ושאר פיתויי קניון.

 

מהם המופעים המובילים לחג?

לפני שנציג את ההנחות, הנה כמה מהמופעים היותר בולטים בחנוכה. שימו לב: זוהי רשימה חלקית מאוד. המופעים מציגים בכמה ערים בארץ, בין פעמיים לארבע פעמים ביום, בתקופה שתימתח גם לפני ואחרי חנוכה: בין 8 לדצמבר ל-22 בדצמבר. לפני שקונים כרטיסים - חשוב לברר מתי מתקיימים ההצגות ומופעים בקרבת אזור המגורים שלכם.

 

פיטר פן. אפשר לשלם רק 49 שקלים (צילום: רונן אקרמן) (צילום: רונן אקרמן)
פיטר פן. אפשר לשלם רק 49 שקלים(צילום: רונן אקרמן)

 

פסטיגל spy: יוצג בחיפה, ת"א וי-ם, בבימויו של חנוך רוזן ובהשתתפות יעל בר-זוהר, שירי מימון, טל מוסרי, אלי פיניש, דנה פרידר, קטלין רייטר ואנה ארונוב. השנה הפסטיגל מציג את עולם המרגלים והגאדג'טים, בהשראת סדרות וסרטי אקשן וריגול. מחיר כרטיס ללא הנחה: 170 שקל. מחיר ההנחה הנמוך ביותר: 59 שקל (בהצדעה). 

 

מותק של פסטיבל: (ת"א, י-ם, ב"ש, קריית מוצקין, חיפה, אשקלון) עם רינת גבאי, אורנה ומשה דץ, טוביה צפיר, ליבי רן, מיכל צפיר, שי ורועי , עמרי רוטברד ויעל נחום, בין היתר כמשפחה שמתכוננת לחנוכה וילד שמקבל סביבון זהב קסום שנושא אותו לארץ הקסם המופלאה. מחיר: 170 שקל. מחיר ההנחה הנמוך ביותר: 59 שקל (בהצדעה).

 

סינדרלה: הצגת הילדים סינדרלה שעיבד אסף אשתר, עם בר רפאלי כסינדרלה, שלישיית מה קשור כאחיות החורגות הכעורות וחנה לסלאו כאם החורגת המרושעת. 169 שקל (הצגות בת"א, חיפה, ירושלים, ב"ש, קריית מוצקין, אשדוד, אשקלון, ראשל"צ). מחיר: 169 שקל. מחיר ההנחה הנמוך ביותר: 59 שקל (בהצדעה).

 

עוץ לי גוץ לי: בקאמרי מעלים הפקה חדשה של המחזה (שכתב אברהם שלונסקי והלחין דובי זלצר) עם אלינור אהרון ואלי גורנשטיין, על בת הטוחן שבעזרת אישון מצליחה להפוך קש לזהב עבור המלך וכך הופכת לאשתו, אבל מתבקשת לשלם מחיר נורא תמורת הכישרון הזה. מחיר: 155 שקל. מחיר ההנחה הנמוך ביותר 40 שקל (קרנות השוטרים). 

 

אליסה קרקס Y בארץ הפלאות: פרפרזה אקרובטית על הספר של לואיס קרול, עם האמנים של קרקס Y בתיאטרון הבימה. מחיר: 129 שקל. מחיר ההנחה הנמוך ביותר 65 שקל (קרנות השוטרים).

 

טררם קידס כח המשאלות: היוצרים דורון רפאלי ואבי רוזנבלום חוברים בפעם השלישית ליצירה צבעונית והומוריסטית השואבת את קהל הילדים וההורים אל תוך עולם קסום של קצב ודמיון. המופע יוצג בין היתר במודיעין, הרצליה, אשדוד, ראשל"צ וב"ש. מחיר: 149 שקל. מחיר ההנחה הנמוך ביותר: 55 שקל (חבר).

 

פיטר פן: מחזמר לפי הסיפור של ג'יימס מתיו ברי על הילד הנצחי מארץ "לעולם לא" - יוצג במשכן לאמנויות הבמה בת"א  (וגם בי-ם, חיפה, אשדוד, אשקלון וב"ש) בכיכובם של הראל סקעת כפיטר פן, רוני דואני, ישראל קטורזה ורוני דלומי. מחיר כרטיס: 169 שקל. מחיר ההנחה הנמוך ביותר: 49 שקל (שופרסל).

 

מיכל הקטנה בממלכת האהבה: עם כוכבת הילדים מיכל הקטנה ומשתתפת "בית-ספר למוזיקה" עדי ביטי. (אור עקיבא, אשקלון, ב"ש, גני תקווה, נתניה, חולון, יבנה, נס ציונה, רמלה, ת"א המלכה פלסטלינה החליטה לבטל את האהבה בממלכת האהבה עליה היא שולטת ובעולם כולו. כדי להציל את תושבי הממלכה מעצבות נצחית, מיכל הקטנה יוצאת למסע כדי לשנות את דעתה של המלכה. מחיר: 89 שקל. מחיר ההנחה הנמוך ביותר: 40 שקל (קרנות השוטרים). 

  

גיבורי האור 2 – משימה בחלל: יובל המבולבל, הדוד חיים ומיקי הם גיבורי האור שיוצאים למשימה בחלל כדי להציל את הפלנטה מאיש הקרח מר קר שמאיים להקפיאה. (אשדוד, חולון, פ"ת, יפו, י-ם, גבעת ברנר ונתניה). מחיר: 169 שקל. מחיר הנחה הנמוך ביותר: 39 שקל (מועדון הצרכנות הוט של הסתדרות ההנדסאים והטכנאים)

  

מלך סיאם: במסגרת תיאטרון של אורנה פורת. אנה, מורה מאנגליה, מוזמנת על ידי מלך סיאם להגיע לארמונו וללמד את ילדיו ומגיע לארמון עם בנה לואיס. היא והמלך מתקשים לגשר על הפערים התרבותיים, אך הילדים מצליחים לקרב את הלבבות. מחזה, תמלילים ולחנים: ירון כפכפי בימוי: משה קפטן. מחיר: 70 שקל. מחיר ההנחה הנמוך ביותר: 44 שקל (ישראכרט).

 

"מומנטיטו": מופע לילדים מבית היוצר של קבוצת מיומנה בשיתוף עם מדעטק - המוזיאון הלאומי למדע חיפה. חבורה של יצורים קסומים, הרתומים למכונת מוסיקה ענקית במעבדה של ד"ר מומנטיטו ויוצא איתם למסע מוסיקלי מרגש. ת"א- בית מיומנה. מחיר מלא 170 שקל. מחיר ההנחה הנמוך ביותר 85 שקל (ללקוחות ויזה כאל ברכישת זוג כרטיסים).

 

תיאטרון נוצר בבת ים מציע: קרקס,ליצנות ולוליינות: קרקס תיאטרלי. במשך שלושה ימים יעלו אמנים מהארץ ומחו"ל קרנבל לכל המשפחה. בין ה-9-11 בדצמבר. מחיר כרטיס 40 שקל ברכישת כרטיסים מראש. 35 שקל לתושבי בת ים ברכישה מוקדמת. 70 שקל בקופה ביום המופע. טלפון להזמנת כרטיסים: תאטרון נוצר 03-6350-772

 

 

איפה מזמינים כרטיסים?

כרטיסים אפשר לרכוש באינטרנט, בטלפון או במשרדי חברות הכרטיסים. הנה כמה אופציות: קינדרלנד, אתר בראבו - 3221*, פשבר, לאן ת"א - 8780*, בימות ת"א-י-ם - 6226*, גרבר חיפה - 04-8418411, הכרטיס ראשל"צ - 03-9666141 השרון 03-5400551 שפע הפקות – דרום הארץ 08-8663300, או במידה שזכאים להנחות: דרך הוועד, בשופרסל או דרך אתרי חברות האשראי. בחלק מהאתרים הללו תמצאו הנחות ייחודיות לאתר או לחברי המועדון שלו.

 

עוץ לי גוץ לי. אפשר לשלם רק 40 שקל ()
עוץ לי גוץ לי. אפשר לשלם רק 40 שקל

 

מהן ההנחות?

חברות אשראי

לקוחות ישראכרט ישלמו 69 שקל לפסטיגל spy במקום 170 שקל ו-44 שקל במקום 85-65 שקל להצגות תיאטרון אורנה פורת שיתארחו בתיאטרון גבעתיים במסגרת פסטיבל הצגות ילדים, כולל דוד וגוליית, פטר והזאב (בעיבוד איציק ויינגרטן) ומלך סיאם (בעיבוד דוד כפכפי).

 

מחזיקי לאומי קארד יכולים לקנות זוג כרטיסים למותק של פסטיגל ב-140 שקל, לעומת 170 שקל, בעוד שלקוחות כ.א.ל יקבלו את אותו מבצע, רק על "גיבורי האור – משימה בחלל" ו"סינדרלה" עם בר רפאלי שמתומחרים ב-169 שקל. אפשר למצוא באתר החברה הנחות לסיורים ולהפעלות נוספות לילדים.

 

לקוחות כאל יכולים לקנות כרטיסים נוספים במתכונת 1+1 לפיטר פן ב-170 שקל במקום 338 שקל; להצגה עוץ לי גוץ לי של הקאמרי ב-150 שקל לעומת 310 שקל, למופע של חנוך רוזן ב-130 שקל במקום ב-260 שקל, למיכל הקטנה בממלכת האהבה ב-100 שקל לזוג במקום 200 שקל, למסביב לעולם ב-80 יום (120 שקל במקום 170-130 שקל); ולקוסם מארץ עוץ ב-90 שקל במקום ב-180-120 שקל), מומנטיטו 85 שקל ברכישת זוג כרטיסים בין היתר.

 

אגד

בהצגת רב קו על לוגו אגד - תוכלו לקנות כרטיס לפסטיגל ב-85 שקל במקום 170 שקל.

 

מועדון בהצדעה

המילואימניקים יקנו זוג כרטיסים לפסטיגל spy, סינדרלה, ווקה פיפל ומותק של פסטיבל זוג כרטיסים ב-59 שקל לכרטיס, ויכולים לרכש ארבעה כרטיסים נוספים ב-79 שקל לכרטיס. למותק של פסטיבל: לגיבורי האור 2 - זוג ב-55 שקל לכרטיס וארבעה נוספים ב-65 שקל לכרטיס. מסביב לעולם ב-80 יום, עוץ לי גוץ לי של הקאמרי, המופע של חנוך רוזן ומומנטיטו – מיומנה לילדים זוג ב-49 שקל לכרטיס. זוג כרטיסים לקופיקו יעלה 49 שקל לכרטיס, וארבעה נוספים ב-59 שקל לכרטיס. כרטיס בודד למיכל הקטנה בממלכת האהבה, במודיעין, רמלה, נס ציונה ואשקלון יעלה ב-55 שקל.

  

עובדי סלקום

יכולים לקנות כרטיסים לפסטיגל spy ומותק של פסטיגל ב-59 שקל במקום ב-170 שקל; ולסינדרלה, פיטר פן וגיבורי האור ב- 49 שקל במקום 169 שקל. טיול חנוכיות – ב-50 שקל לאדם (במקום 120) שכולל סיור בשכונות הוותיקות של ירושלים במטרה לפגוש בחנוכיות העיר, כששחקן מציג את מנהגי החג.

 

קרנות השוטרים

בין היתר, החברים יכולים לקנות כרטיסים לגיבורי האור 2, ב-69 שקל, וכן לעוץ לי גוץ לי ומיכל הקטנה ב-40 שקל.

 

לקוחות בנק יהב, חברי מועדון נכון ועובדי המדינה

יכולים לקנות כרטיסים לגיבורי האור 2 ב-40 שקל ולשוליית הקוסם עם סופי צדקה ועודד מנסטר ב-20 שקל, במקום 169 שקל.

 

מועדון הלקוחות PowerCard

מציע ללקוחותיו 1+1 על מופעי חנוכה. בקניית שני כרטיסים תקבלו הנחה של 50% על: גיבורי האור 2, הכבש השישה עשר במדעטק, השירים המשחקים של רינת גבאי, סבא טוביה, ספר הג'ונגל, הקוסם מארץ עוץ, עוץ לי גוץ לי, היפהפיה הנרדמת, מיכל הקטנה בממלכת האהבה, סינדרלה ומעשה בשלושה בלונים.

 

חברי מועדון שופרסל

חברי מועדון הלקוחות שיקנו מעל 100 שקל בשופרסל, יוכלו לרכוש כרטיס להצגה ב-49 שקל להצגות הילדים סינדרלה ופיטר פן.

 

רשת צומת ספרים

מציעה הנחה לעוץ לי גוץ לי בשיתוף עם התיאטרון הקאמרי: בכל קנייה בחנויות הרשת מקבלים סימניה שמשמשת כשובר הטבה לקניית כרטיס להצגה ב-50 שקלים במקום 155 שקל.

  

מאגדות מעדן החלב קרלו מיני

החל מ-1 בדצמבר יתווסף למאגדות (ב-13.32 שקל מחיר מומלץ לצרכן) שובר הטבה למגוון אטרקציות מהנות לכל המשפחה ברחבי הארץ.

 

הטבת מרכז שערי חדרה

כל הרוכש מחנויות המרכז בסכום של 299 שקל ומעלה מקבל כרטיס במתנה לפסטיגל. כל הרוכש בסכום של 499 שקל ומעלה, מקבל זוג כרטיסים לפסטיגל. הכרטיסים הם לפסטיגל חיפה בין התאריכים 24-31.12. קבלת ההטבה במשרדי הנהלת שערי חדרה. 

 

עובדי הרשויות המקומיות, חברי מועדון "שלך" יוכלו ליהנות מהנחות למופעי חנוכה:  SPY פסטיגל, הופ – מותק של פסטיבל 5, גיבורי האור, ומסביב לעולם ב-80 יום, כל אחת מההצגות ב-39 שקל.  

 

מועדון הצרכנות הוט של הסתדרות ההנדסאים והטכנאים - מעניק לחבריו הנחות להצגות חנוכה ובניהם: מופע בני האור- בעלות של 39 שקל.

 

בית הספר למשחק בית צבי מציע מופעי חנוכה: "הנסיך הקטן" ו"סיפורי נרניה" :פנטזיה רבת משתתפים, קסומה ומרתקת לילדים בגילאי 6-13. "סיפורי נרניה- האריה, המכשפה וארון הבגדים" בהפקת תיאטרון הספרייה. בהשתתפות תלמידי ובוגרי בית צבי. בחופשת החנוכה 5-16/12 בתיאטרון רמת גן הצגות בוקר ואחה"צ. מחיר כרטיס 150 שקל. הנסיך הקטן 90 שקל לכרטיס. מבצעים והטבות בוועדי עובדים, מנויי מפעל הפיס ולמחזיקי כרטיסי אשראי שונים. www.hasifriya.com . טלפון הקופה: 03-5799290 או 9798*

  

קופונים

דרך נוספת לקבל הנחה לחנוכה היא קופון. גרופון למשל, תמכור קופון לעוץ-לי גוץ-לי בקאמרי ב-59 שקל במקום 155 שקל, להצגות בתאריכים 10,9 ו-11 בדצמבר.

  

הנחות להצגות שאינן מופעי ענק

אם הריצה אחר כרטיסים ומחירם הגבוה (שלא כולל כמובן מזון ושתייה) מרתיעה אתכם, אינכם חייבים לפקוד את מופעי הענק. אפשר להסתפק בהצגות קטנות יותר ולחסוך כסף. בתיאטרון יפו אפשר לקנות כרטיס משולב לתערוכת "מסע בין החלומות" – במסגרתה יוצגו סביבונים צבעוניים ויומחש סיפור החג באמצעות מוצגים נדירים ועיצובים; ולמופע האינטראקטיבי בשיתוף הקהל "בועות הקסמים" ב-15-12 בדצמבר 2012. עלות כרטיס למופע בלבד: 30 שקל לאדם. עלות כרטיס משולב עם תערוכת "מסע בין החלומות": 40 שקל לאדם. תיאטרון יפו שוכן בקומה הראשונה לצד מבנה מוזיאון יפו לעתיקות.

 

בפסטיבל הצגות הילדים בתיאטרון גבעתיים, הצגות רבות מוצעות בהנחה. לדוגמא, ההצגה המוזיקלית פטר והזאב, לפי יצירתו של סרגיי פרוקופייב בעיבוד של איציק ויינגרטן, על פטר שחי עם סבו ליד היער ומחליט להציל את חבריו החיות מפני הזאב, מתומחרת ב-70 שקל. קנייה במכירה מוקדמת תחסוך לכם 5 שקלים ותוריד את המחיר ל-65 שקל. ועדי עובדים וגמלאים יקבלו הנחה נוספת ל-55 שקל ומחזיקי ישראכרט יקנו כרטיס ב-44 שקל.

 

דוגמא נוספת: מרכז בית שמואל מעלה בחנוכה (13 בדצמבר) את ההצגה "פרח הלב של ריקדינא" – בשיתוף להקת המחול ענבל של תיאטרון אורנה פורת, באולם הירש בבית שמואל בירושלים. כרטיס רגיל עולה: 79 שקל. עם הנחות לועדי עובדים, תושבי י-ם והסביבה, חברי מועדון בית שמואל, וזוג אחים מאותה משפחה מחיר הכרטיס יורד ל-55 שקל. כרטיס למבוגר עולה מראש 55 שקל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
לוחמי האור. יובל המבולבל
צילום: כפיר בולוטין
מלך סיאם
צילום: כפיר בולוטין
צילום: עידו קגן
מומנטיטו
צילום: עידו קגן
טררם קידס
צילום: אפיק גבאי
מומלצים