שתף קטע נבחר

מסתמן: הסדר טיעון ל'נערת הפיתוי' של זילברשלג

כשנה לאחר שהוגש נגדה כתב אישום בגין קשירת פשע, פגיעה בפרטיות ושיבוש הליכי משפט, צפויה הצעירה שנשלחה לצלם את יו"ר עמותת "ביקור חולים" במצבים אינטימיים לחתום על עסקת טיעון ובו רק תואשם בפגיעה בפרטיות ולא תיכנס לכלא

היום (ג') התקיים בבית משפט השלום בירושלים דיון בעניינה של תום דרום,  "נערת הפיתוי" בת ה-26 שנשלחה לפני כשנה ליו"ר עמותת "ביקור חולים", דודי זילברשלג, ואשר מואשמת בעבירות של קשירת קשר לביצוע פשע, פגיעה בפרטיות ושיבוש הליכי משפט.

 

כתבות נוספות בערוץ החדשות

 

במהלך הדיון ביקשו הצדדים דחייה של הדיון במספר שבועות נוכח הבנות שאליהן הגיעו הצדדים, וכדי לקבל את עמדתה הסופית של דרום, המיוצגת על ידי עו"ד ליאור אפשטיין. השופט יורם נועם דחה את הדיון בעקבות הבקשה וקבע אותו לשבוע הבא.

 

לפי ההסדר המסתמן בין פרקליטות מחוז ירושלים לדרום, יימחקו מכתב האישום סעיפי האישום קשירת קשר לביצוע פשע ושיבוש הליכי משפט, והיא תואשם בפגיעה בפרטיות בלבד ועונשה יסתכם בכמה חודשי עבודות שירות.

 

"נערת הפיתוי" (צילום: שרון ברקת) (צילום: שרון ברקת)
"נערת הפיתוי"(צילום: שרון ברקת)

 

לפי כתב האישום שהוגש לפני כשנה, ביוני 2010 בועז נחמיה ודוד שניידר, שני חוקרים פרטיים המואשמים גם הם בפרשה, פנו לדרום והציעו לה לשמש "נערת פיתוי" לזילברשלג, שמשמש בין היתר כיו"ר עמותת "ביקור חולים". מטרת העבודה הייתה לצלם תמונות של זילברשלג במצבים אינטימיים.

 

השניים תדרכו את דרום להציג את עצמה בשיחותיה עם זילברשלג כתמר כהן, המעוניינת לתרום כסף עבור בית החולים ואף אמרו לה לספר לזילברשלג כי היא עובדת כמעסה בקבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים, זאת במטרה שתשתמש בתירוץ זה כדי להציע לו עיסוי.

 

לפי כתב האישום המקורי, היא יצרה קשר עם זילברשלג, נפגשה עמו מספר פעמים ורכשה את אמונו. באוגוסט 2010 קבעה דרום להיפגש עמו בלובי של מלון רמדה בירושלים. במקביל, הזמין נחמיה חדר במלון והתקין בו ציוד צילום נסתר, בידיעתה של דרום. מכתב האישום עולה כי כאשר נפגש זילברשלג עם דרום, היא אמרה לו שיש לה הפתעה שמיועדת לבית החולים, ונמצאת בחדרה במלון. השניים עלו לחדר, או אז הציעה דרום לזילברשלג עיסוי בברכיו, והוא הסכים.

 

לטענת הפרקליטות, בהנחיית נחמיה ושניידר הציעה דרום לזילברשלג כי לצורכי הטיפול השניים יפשטו את בגדיהם וילבשו חלוקים. זילברשלג הסכים ודרום עיסתה את רגליו במשך כמה דקות. במהלך המפגש, נטען בכתב האישום, התקשר נחמיה לדרום והנחה אותה להזיז את זילברשלג לכיוונים שונים לצורכי הצילום ואף לחשוף את שדיה לכיוון המצלמה, ובצורה כזו צילם את השניים במצבים שנחזים כאינטימיים. עבור כל זאת, לטענת הפרקליטות, קיבלה דרום 12 אלף שקל מנחמיה ושניידר.

 

לפי כתב האישום, כחודש לאחר מכן הועברו התמונות לזילברשלג ובמקביל נשלחו לאשתו מסרונים שבהם נאמר כי בעלה של תמר כהן מחפש את זילברשלג ואף נשלחו מסרונים לזילברשלג עצמו ובהם איומים כי התמונות יועברו למכריו ולבני משפחתו. זמן קצר לאחר מכן אף הועברו התמונות לידי הרב המשמש כבורר בהליך שזילברשלג הינו צד לו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
תום דרום
צילום: שרון ברקת
דורי זילברשלג
צילום: נועם מושקוביץ
מומלצים