שתף קטע נבחר

חתונה באשדוד באולם ריק: "לא ישברו אותנו"

השולחנות הערוכים נותרו מיותמים, האורחים לא הגיעו ואפילו בצילומים החגיגיים תפסה אותם אזעקה, אבל שחר אשטון ועינב מרדכי התעקשו להתחתן מתחת למטחי הגראדים: "אנחנו לא מפחדים". הגיס המאושר: "אף מחבל לא יעצור אותנו"

השולחנות היו ערוכים, החופה הייתה מוכנה וגם הרב חיכה, אבל האולם הריק הבהיר למעטים שבכל זאת הגיעו שהחתונה הזאת תהיה מהולה בעצב. שחר אשטון ועינב מרדכי היו אמורים להתחתן אמש (ה') באשדוד בחגיגה גדולה מול מאות מוזמנים, אבל מבצע "עמוד ענן", וההוראות הברורות האוסרות על התקהלות של יותר מ-100 בני אדם, שינו להם את התוכניות. לבסוף, למרות האזעקות של הימים האחרונים, ואפילו שבצילומים אתמול בראשון לציון תפסה אותם אזעקה, שחר ועינב לא ויתרו. הם בכל זאת קיימו אמש את החופה באולם הריק, מול מספר מצומצם של בני משפחה וחברים, ואחרי שבירת הכוס הם אמרו: "הצלחנו, עשינו את זה למרות הכול".

 

 

עולים לחופה. "עשינו את זה" (צילום: מאיר אוחיון) (צילום: מאיר אוחיון)
עולים לחופה. "עשינו את זה"(צילום: מאיר אוחיון)

בהרכב מצומצם. משפחות מרדכי ואשטון  (צילום: מאיר אוחיון) (צילום: מאיר אוחיון)
בהרכב מצומצם. משפחות מרדכי ואשטון (צילום: מאיר אוחיון)

חגיגה קצרה לפני שחוזרים הביתה (צילום: מאיר אוחיון) (צילום: מאיר אוחיון)
חגיגה קצרה לפני שחוזרים הביתה(צילום: מאיר אוחיון)

 

הרב שבחרו בני הזוג, שלום לוי, שכנע אותם ואמר שאסור לבטל חופה וקידושין, ובני המשפחה של שחר ועינב הסכימו איתו לחלוטין. "אני מתרגשת בשבילם כפליים", אמרה אחת מבנות המשפחה שהגיעו. "הרגע הזה של החתונה חשוב עבור שניהם, אבל הוא גם רגע של ניצחון עבור עם ישראל. אנחנו לא נישבר למרות הכול".

 

למרות התלאות, לחופה הגיעו שחר ועינב וחיוך רחב על פניהם. "תראה איזו יפה עינב", שחר מנסה להפיג את המתח לפני החופה. "אנחנו לא מפחדים ואף אחד לא ישבור אותנו. הרב אמר לנו שאסור לבטל את החופה ולכן עשינו מאמצים לעמוד בזה. אנחנו לא כועסים על האורחים שלא הגיעו, אנחנו מבינים אותם".

 

חצי נחמה שאבו בני הזוג מכך שלפחות נחסכו מהם קצת הוצאות: האולם, סלון הכלות ובעלי האולם תרמו את חלקם לחתונה ללא תמורה. הרב שלום לוי, האחראי על הטקס, אמר להם: "אני גאה בכם. לא כל זוג היה מתנהג כמוכם. למרות שצמצמו את רשימת האורחים, ועם כל הכאב והצער על מה שקרה היום, אתם מתחתנים".

 

אבישי אשטון, אחיו של החתן, הוסיף: "אף מחבל לא יעצור לנו את החתונה, אנחנו עם חזק ומכאן אנחנו מחזקים את צה"ל. שימשיך להגן עלינו".

 

אחרי שהחליפו טבעות והחתן שבר את הכוס לא היו ריקודים, אבל החברים הרימו על הכתפיים את החתן והכלה לפני שמיהרו לעזוב את האולם. "לא נורא", אמרו שחר ועינב בצאתם מאולם האירועים, בעודם מנסים להשלים עם כל מה שקרה. "את המסיבה הגדולה נעשה בהמשך. העיקר עשינו את זה ועכשיו אנחנו נשואים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
עינב ושחר אשטון. "ניצחון עבור כל עם ישראל"
צילום: מאיר אוחיון
מומלצים