שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  מנכ"ל מגה קמעונאות החדש: מוטי קרן
  אחרי עזיבתו של זאב וורמברנד מתפקיד מנכ"ל אלון אחזקות ומגה קמעונאות, מונה מוטי קרן למנכ"ל מגה קמעונאות. קרן, לשעבר יו"ר ומנכ"ל יוניליוור ישראל, ייכנס לתפקיד בינואר 2013. האם הוא יצליח לחלץ את רשת הסופרמרקטים מדשדוש?

  אלון החזקות רבוע כחול הודיעה היום על מינויו של מר מוטי קרן לתפקיד מנכ"ל חברת מגה קמעונאות החל מה-1 לינואר 2013. זאת לאחר עזיבתו השבוע של זאב וורמברנד את תפקידי מנכ"ל אלון אחזקות ומנכ"ל מגה קמעונאות.

   

  • מנכ"ל רשת מגה פורש מתפקידו

   

  לאחרונה שימש קרן כנשיא יונילוור מרכז אירופה, אזור הכולל 6 מדינות. מ-2005 ועד 2010 שימש קרן כיו"ר ומנכ"ל יונילוור ישראל. מ-2001 עד 2004

  שימש כסמנכ"ל תפעול ולוגיסטיקה ביונילוור ישראל. לקרן יש תואר ראשון ושני מאוניברסיטת תל אביב והוא יעמוד כעת בראש רשת הסופרמרקטים של מגה, אך לא ישמש כמנכ"ל אלון החזקות כוורמברנד.

   

  וורמברנד התמודד בשנים האחרונות עם שחיקה ברווחיות רשת מגה ואובדן נתח שוק לשחקניות קטנות יותר. בדו"חות אלון החזקות ברבוע כחול לרבעון השני של 2012 דווח ש-30 חנויות המהוות 14% מ-187 סניפי מגה, מגלגלות 16% ממחזור המכירות של הרשת. גם השקת רשת הדיסקאונט מגה בול לא הצליחה להחזיראת הקונים למגה. השנה אף מכרה מגה מספר חנויות מגה בול מפסידות למחסני השוק.

   

  דודי וייסמן, יו"ר ומנהל עסקים ראשי באלון החזקות ברבוע הכחול אמר "אנו שמחים שמוטי הצטרף לשורותינו ובטוחים כי ניסיונו הרב בענף יתרום רבות לצמיחתה של מגה קמעונאות".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "מנכ"ל מגה קמעונאות החדש: מוטי קרן"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים