שתף קטע נבחר

מיקרוסופט הוציאה פטנט על המשקפיים של גוגל

החברה הצליחה לזכות בפטנט על משקפי מציאות רבודה, זהות כמעט לגמרי לאלה של ענקית החיפוש. האם אנחנו בדרך למלחמת פטנטים חדשה בין שתי חברות הענק? מיקרוסופט מבחינתה מאמינה כי כבר ב-2014 נראה את הטכנולוגיה בשוק

עולם הטכנולוגיה של השנה האחרונה מתאפיין במספר לא מבוטל של מלחמות פטנטים בין היצרניות השונות. ישנן חברות כדוגמת אפל, שהוציאו במהלך השנה החולפת יותר כסף על עורכי דין וייעוץ משפטי מאשר על מחקר ופיתוח. כמו שזה נראה כעת, משקפי המציאות הרבודה הם הדבר "החם" הבא במלחמות הפטנטים, כאשר המוצר עדיין לא הגיע לייצור המוני וכמובן לא נמכר לצרכנים. לאחר שגוגל הודיעה מוקדם יותר השנה על משקפיים מסוג זה, קיבלה מיקרוסופט לפני שלושה ימים בלבד אישור לפטנט למשקפיים דומות.

 

עוד ב-GSM-Israel:

 

המשקפיים, שאמורות לצאת לשוק בשנת 2014, סמוך להשקת המשקפיים מבית גוגל, ולפי הפטנט אמורים לשמש בעיקר לאירועי בידור, כדוגמת הופעות או אירועים אומנותיים כאלה ואחרים. המשקפיים אמורים להוסיף תרגום, הסברים, פרשנויות וסטטיסטיקות, כמו גם גימיקים הרלוונטים לאותו אירוע.

 

תרכיבו אותם? המשקפיים ()
תרכיבו אותם? המשקפיים

 

מלבד המידע שיוצג על גבי המשקפיים, תמצאו בהם גם ג'ירוסקופ, מגנומטר, חיישנים העוקבים אחר מבט החובש אותן וחיישני אינפרא-אדום. בנוסף, מתוכננים גם משקפיים הכוללים מצלמה והם יגיעו עם מחשב קטן המתלבש על הזרוע, כדי להקל על משקל המשקפיים. אין ספק כי מדובר בגאדג'ט מעניין שישנה את חוויית הצפייה באירועים ויתחרה ראש בראש בזה של גוגל.

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
כמו של גוגל? הפטנט של מיקרוסופט
מומלצים