שתף קטע נבחר

גם HOT מובייל יצאה במבצע: 49 ש' ללא הגבלה

חברת הסלולר מציעה את אותו מבצע שהציעה גולן טלקום לפניה: 49 שקל בחודש במקום 99 שקל למשך חצי שנה לשיחות והודעות SMS ללא הגבלה, שיחות לחו"ל וגלישה עד 3 ג'יגה. ההרשמה דרך האתר, אחרת משך מתן ההנחה יורד ל-4 חודשים

בעקבות המבצע שובר השוק של גולן טלקום - גם HOT מובייל מציעה בדיוק אותו מבצע: 49 שקל בחודש למנוי סלולרי חדש בחברה, במקום 99 שקל בחודש, למסלול "ללא הגבלה" + שיחות ל-31 יעדים בחו"ל ו-3 ג'יגה נפח גלישה למצטרפים דרך אתר האינטרנט שלה. אורך המבצע: חצי שנה, כשאחרי 6 חודשים המחיר עולה ל-99 שקל.

 

לקוח המצטרף דרך המוקד טלפוני, עמדות ודוכני המכירה, ישלם 49 שקל למשך 4 חודשים בלבד. לקוחות וותיקים לא יכולים לעבור למסלול המבצע ושימו לב לקוחות חדשים, שהמחיר לא כולל תשלום חד פעמי על סים.

 

המבצע החדש בעצם מבטל מבצע קודם של החברה: ב-HOT מובייל החלו להציע לאחרונה, החל מ-25 בנובמבר, חודשיים חינם למצטרפים חדשים דרך אתר האינטרנט שלה. המבצע הזה, המשך של מבצע קודם של HOT,  ירד מהאתר בעקבות המבצע החדש.

 

גולן היו שם קודם

בדיוק באותו תאריך, 25 בנובמבר, יצאה גולן טלקום במבצע: 49 שקל לחודש למצטרפים חדשים בלבד למשך חצי שנה. זאת אחרי שקודם לכן הציעה 4 חודשי חינם ללקוחות ותיקים שיצרפו בני משפחה לחברה.

 

לקוחות גולן התלוננו על שנציגי גולן החזירו לחיים את קנס היציאה, שנאסר לפי חוק. הנציגים אמרו ללקוחות וגם ל-ynet שיש התחייבות בצד המבצע: מי שעוזב באמצע צריך לשלם 50 שקל הפרש על כל חודש. לעומת זאת, מנכ"ל החברה מייקל גולן עמד על כך שאין שום התחייבות שקנס בצידה והנציגים תודרכו מחדש. גם במבצע החודשיים חינם דרך אתר האינטרנט של HOT היה ניסיון להחזיר לחיים את ההתחייבות: קבלת שני חודשי החינם הותנתה בכך שהלקוח יישאר בחברה 62 יום: כך שיקבל חודשיים חינם אבל יהיה חייב לשלם על החודש השלישי. ב_HOT מסרו אז שאין כל התחייבות ושמדובר בניסוח שיתוקן.

 

קודם למבצע של גולן, היתה זו YouPhone שהורידה את המחיר החודשי ללקוחות החברות החדשות, כשהציעה 79 שקל בחודש למסלול שיחות והודעות ללא הגבלה. ההצעה של YouPhone אינה מבצע אם כי מחיר קבוע. גם הום סלולר הורידה את המחיר החודשי למסלול ללא הגבלה שלה, ל-69 שקל בחודש, למשך חצי שנה.

 

הסיבה שהחברות מנסות לגייס עוד מנויים היא צמיחה שהן חייבות להשיג כדי לקבל בחזרה ערבות שהפיקדו עבור משרד התקשורת, כתנא לקבלת הרישיון. HOT מובייל צריכה לגייס תוך 5 שנים 7% ממנויי הסלולר בשוק הפרטי כדי לקבל בחזרה פיקדון של כ-700 מיליון שקל. גולן טלקום הפקידה גם היא מחצית מהסכום הזה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים