שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  תוסף תזונה המסייע בעיכוב מחלת ה-AMD

   (צילום: סטודיו פישר) (צילום: סטודיו פישר)


  חדש מד"ר פישר: אופטי סייף מקס - Opti-Safe Max, תוסף תזונה בעל פורמולה ייחודית המסייע בעיכוב התקדמות מחלת ה- AMD ומומלץ על ידי רופאי העיניים. התוסף תואם את המלצות המחקר המדעי בתחום השפעות תוספי התזונה על בריאות העין (מחקר AREDS) שבוצע בחסות המכון הלאומי האמריקאי לבריאות העין (ה- NEI). על פי מחקר זה, נטילת תוסף תזונה המכיל ויטמינים ומינרלים מסוימים מסייע בעיכוב התקדמות מחלת ה- AMD ואף מסייע בהגנה על כושר הראייה.

   

  מחלת ה- Age Related Macular Degeneration) AMD) היא מחלת ניוון המקולה, האזור ברשתית העין האחראי על חדות הראייה. מחלה זו גורמת לירידה בחדות הראייה עד כדי עיוורון. בישראל ישנם כ- 20,000 חולי AMD ובכל שנה לוקים בה כ- 2,500 חולים נוספים. הסיבות למחלה, אשר עד כה לא נמצאה לה תרופה, עדיין אינן ברורות. וכאשר היא מתחילה, אין דרך לעצור אותה.

   

  אופטי-סייף מקס AREDS מומלץ על ידי רופאי העיניים לחולי AMD בשלבי ביניים בעין אחת או בשתי העיניים וכן לחולים בשלבים מתקדמים בעין אחת בלבד.

   

  בנוסף לרכיבי מחקר AREDS, מכילה פורמולת אופטי סייף מקס AREDS רכיבים נוספים החיוניים לשמירה על בריאות העיניים, ביניהם: לוטאין וזאקסנטין; נוגדי חמצון הנמצאים באופן טבעי במקולה (אזור מרכז הרשתית בעין) וחיוניים לשמירה על בריאות הרשתית ותקינות המקולה. כמו כן, מכיל המוצר גם ריכוז אופטימאלי של לוטאין (5 מ"ג) וזאקסנטין (1 מ"ג).

   

  סדרת אופטי-סייף מקס מציעה גם תוסף המותאם במיוחד למעשנים, ללא בטא קרוטן; בטא קרוטן וויטמין A נמצאו כמעלים סיכון לסרטן ריאות בקרב מעשנים בכ- 33%, לכן מומלץ למעשנים להימנע מנטילת תוספי תזונה המכילים רכיבים אלה.
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: סטודיו פישר
  אופטי סייף מקס
  צילום: סטודיו פישר
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים