שתף קטע נבחר

חיזוק למפלגת הברסלבים: בנו של מאיר אריאל

אהוד אריאל נכנס במקרה לרשימת "כולנו חברים - נ נח", לאחר שנציג המפלגה התעייף בדרך מצפת לירושלים ועצר בביתו לנוח. על הצבתו במקום העשירי אמר: "זה מכובד מאוד"

"כמו נרקומן מועד אתה חוזר למזבלה - היותר מצחינה שבין המזבלות - זו המזבלה הגדולה שנקראת בחירות". כך שר הזמר מאיר אריאל ז"ל בשירו "נרקומן ציבור". רצה הגורל ודווקא בנו של אריאל, אהוד (37), יתמודד בבחירות הקרובות לכנסת במסגרת מפלגת "כולנו חברים - נ נח" של חסידי ברסלב המקפצים. בנו של הזמר הוצב במקום העשירי ברשימה. אל תתבלבלו, לא מדובר בניסיון לקשט את הרשימה בחילוני-מחמד או בזמר מוכר שימשוך מצביעים - בניו של אריאל חזרו בתשובה לאחר מותו, והם מנהלים אורח חיים רוחני-שאנטי.

 

עמוד הבחירות של ynet - הכול על בחירות 2013

 

מגישים רשימות - כתבות אחרונות ב-ynet

מרינה סולודקין פורשת מהחיים הפוליטיים

רוצים לעגון בכנסת: הכירו את מפלגת הפיראטים

ציפי לבני: יחימוביץ' ולפיד אמרו לי "לא" גדול

רשימת קדימה: ישראל חסון שני, פלסנר שלישי

 

הצטרפותו של אריאל הצעיר לרשימה אירעה במקרה ממש. "הבחור שלנו נסע מצפת לירושלים כדי לרשום אותנו", סיפר שרון קנאפו, ראש המפלגה. "בדרך הוא התעייף ועצר לנוח אצל אהוד. מפה לשם הם דיברו והבחור הציע לו להיות ברשימה. השאר היסטוריה".

 

אהוד אריאל על רקע האב. "בסקרים לא מציגים אותנו" (צילום: חגי אהרון) (צילום: חגי אהרון)
אהוד אריאל על רקע האב. "בסקרים לא מציגים אותנו"(צילום: חגי אהרון)

 

"אשרינו, מה טוב חלקנו", אמר אריאל הבן בנוגע להצטרפותו לחיים הפוליטיים. בראיון שהעניק ל-ynet הוא פרס את משנתו והסביר מדוע קיבל את ההחלטה להצטרף לפוליטיקה: "אנחנו כותשים את הפוליטיקאים שלנו, מלכלכים עליהם. אבא שלי ז"ל כתב פעם שאם אתה כבר מצביע לפוליטיקאי - לך איתו, אל תקבור אותו. אני מאמין שאם אתה חושב שאתה יכול לעשות יותר טוב, אז לך אתה תהיה פוליטיקאי". בתשובה לשאלה על משנתו הפוליטית, העדיף אריאל לצטט את שירו של אביו: "על ארץ מוותרים רק בלב". הוא הסביר: "קראתי אתמול בליקוטי הלכות שאם עושים מצוות, ככה כובשים למעשה את הארץ".

 

אריאל הבן לא ידע כלל באיזה מקום הוא הוצב ברשימה, וכששמע כי הוא עשירי

 השיב: "זה מכובד מאוד. הבעיה היא שבסקרים ובחדשות משום מה לא מציגים אותנו".

 

אהוד אריאל חזר בתשובה לפי כ-11 שנים, במקביל לאחיו שחר. השניים מבצעים כיום את שיריו של אביהם, שנחשב ל"טרובדור" ישראלי ולאחד מגדולי הפזמונאים בארץ. הוא הלך לעולמו לפני 13 שנים. מפלגת "נ נח" נרשמה לאחרונה, במטרה לתרגם את הריקודים בצמתים לכוח פליטי. חבריה לא שוגים באשליות, ומצהירים כי אין להם כוונה להיכנס לכנסת, אלא להרבות שמחה ואהבה בעם ישראל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איציק בירן
אהוד אריאל. עשירי ברשימה
צילום: איציק בירן
מאיר אריאל
מומלצים