שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  ורדה רזיאל-ז'קונט התנצלה: "יכול להיות שטעיתי"

  בעקבות הסערה שהתעוררה סביב תשובה שנתנה למאזינה שסיפרה על אדם שכפה עצמו עליה, התנצלה ורדה רזיאל-ז'קונט בשידור: "אני מודה שאני לא יודעת הכל, לא התכוונתי לפגוע"

  השדרנית והפסיכולוגית ורדה רזיאל-ז'קונט התנצלה היום (ה') על "פרשת האונס" במהלך שידור תוכניתה ב"רדיו ללא הפסקה" - זאת לאחר שהתחנה קיבלה הנחיה מהרשות השניה לעשות כך.

   

  "הנה התנצלות ברורה וחד משמעית", אמרה רזיאל ז'קונט בפתיחת התוכנית: "כבר אתמול הבהרתי אם היה צורך להבהיר, שאני נגד כל אונס ותקיפה מינית. היתה לי אינטואציה מסויימת מקריאת הדברים של אותה מאזינה, יכול להיות שטעיתי והחוויה שלה היתה אונס. אני מודה שאני לא יודעת הכל ואני רוצה להתנצל שלא הבנתי נכון. אני מבינה שיש מי שנפגע ולא התכוונתי לפגוע. באמת. זהו, בזה אני מסכמת את מה שיש לי לומר על הנושא". 

   

  ההתנצלות נעשתה בהמשך להחלטת הרשות השניה, שפתחה אתמול בהליך הפרת הכללים מול התחנה אחרי שהתקבלה תלונה נגד רזיאל-ז'קונט מאיגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית. התלונה הוגשה בעקבות תשובה שרזיאל ז'קונט נתנה לצעירה שטענה כי בחור עמו יצאה כפה עצמו עליה.

   

  ביום ראשון האחרון, הקריאה רזיאל-ז'קונט בתוכניתה את מכתבה של אחת המאזינות, שביקשה עצה אחרי שידיד איתו יצאה במשך שלוש שנים תקף אותה וכפה עצמו עליה אחרי שסירבה לשכב איתו. המאזינה כתבה

  לרזיאל-ז'קונט: "למרות שאמרתי לו לא באופן מפורש, והפסיק רק כשהתחלתי לצעוק. מאז די קשה לי. אני לא מבינה איך הוא עשה את זה. יש לי סיוטים לפעמים ואני נזכרת בזה. אני אפילו לא יודעת אם אני בתולה עכשיו או לא".

   

  בתגובה אמרה לה רזיאל-ז'קונט: "יש לך סיוטים, את לא יודעת אם את בתולה, המחשבה למצוא זוגיות נראית לך מופרכת לחלוטין... סליחה, תראי, יש כאן בכל זאת, בכל זאת, סליחה, משהו אצלך גם יצא מפרופורציות. אמרת לו לא, הוא ניסה, את צעקת עליו והוא הפסיק... נו טוב. אז זרקת אותו, אני חייבת להגיד לך שהמכתב שלך הוא קצת אגוצנטרי וקצת היסטרי. את צריכה לצאת עם הרבה גברים, את צריכה להשתחרר קצת מבחינה מינית. תאמיני לי, כמה שאת תצאי יותר ויהיו לך יותר חוויות מיניות, הסיטואציה ההיא תימחק". 

   

  בימים הקרובים צפויה הרשות השניה להחליט אם לנקוט נגד "רדיו ללא הפסקה" בהליכים נוספים, הכוללים קנס כספי או נטילת דקות פרסום.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ורדה רזיאל ז'קונט. מתנצלת בשידור
  צילום: רועי תורג'מן
  לאתר ההטבות
  מומלצים