שתף קטע נבחר

צפו בקמפיין שלילי ראשון של לפיד: מחפשת גבר?

יש עתיד פתחה בקמפיין נגטיבי בדמות סרטון שלועג לאיחוד של נתניהו וליברמן על היעדר נשים בצמרת רשימתם המאוחדת

רגע אחרי סגירת הרשימות לכנסת, יכולות המפלגות השונות להתחיל באמת את מערכת הבחירות: הירייה הראשונה מגיעה היום (ו') מכיוונו של יאיר לפיד, שמפלגתו תחל להפיץ סרטון התוקף את הליכוד וישראל ביתנו - על היעדר נשים בצמרת הרשימה המשותפת שלהם.

 

עוד עדכוני בחירות - באתר הבחירות של ynet

הסיפורים הכי חמים - לפני כולם - בפייסבוק של ynet

 

בסרטון נראות תמונותיהם של עשרת הגברים שמשובצים בעשירייה הראשונה של הליכוד-ביתנו, כשהקריינית הבוחנת אותם מעניקה להם תארים כ"גבר-גבר" ו"גבר עם ניסיון" - כשבהמשך מוצגת הביקורת על כך שאין נשים בצמרת. עם זאת, בסוף הסרטון מופיעה שקופית שבה נאמר כי ברגע האחרון שולבה השרה סופה לנדבר במקום העשירי ברשימה.

 

בחצי השני של הסרט מוצגות הנשים המשובצות ברשימת יש עתיד. לפיד הבטיח בתחילת הקמפיין כי ברשימתו ישובצו ארבע נשים בכל עשירייה, ובפועל מדובר לדבריו במספר נשים

 גבוה יותר מכל מפלגה אחרת.

 

ביש עתיד מתכוונים לנצל את היתרון המספרי שיש להם מבחינת מספר הנשים ברשימה, על מנת לנסות ולהגביר את התמיכה במפלגה בקרב המין הנשי. באחרונה אף ערכה המפלגה אירוע מיוחד להצגת "הנבחרת הנשית", והסרטון החדש הוא חלק מהתעמולה בנושא.

 

האישה הבכירה ברשימת יש עתיד היא ראש העיר הרצליה, יעל גרמן, שממוקמת במקום השלישי. בהמשך העשירייה הראשונה נמצאות ד"ר עליזה לביא, ד"ר עדי קול ועו"ד קארין אלהרר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים