שתף קטע נבחר

קייט מידלטון, מאחורייך: הפאניות של בני ברק

אם כבר לכסות את השיער בפאה לאחר הנישואין, ולשלם על כך אלפי שקלים - אז לפחות שיהיה הכי בסטייל. סטייל ביונסה, למשל, או הלהיט המגזרי: שפרה קורנפלד. "יש נשים רבות שכלל לא יודעות מי זו שפרה, אבל רוצות 'תסרוקת שפרה"

מה המשותף לקייט מידלטון, ג'ניפר לופז ושיפרה קורנפלד? כולן מהוות מודל לחיקוי בקרב נשות המגזר החרדי, שרוצות תסרוקת בדיוק כמו זו שלהן. ואם נדמה לכם שהחרדים מסוגרים בדל"ת אמותיהם, לפחות החרדיות מוכיחות שבכל הקשור לאופנה, לא ימכרו אותן בשנקל, ואם כבר לכסות את הראש לאחר הנישואין - אז לפחות לעשות את זה בסטייל.

 

 

<< רוצים לקבל כרטיסים למופעים שווים? היכנסו לתחרות "משפחה מדליקה"!  >>

 

החידושים בתחום אופנת השיער לא פוסחים על שוק הפאות, וכל אישה חרדית שמשקיעה כמה אלפי שקלים טבין ותקילין בשיער של מישהי אחרת (כלומר פאת קאסטם או חצי קאסטם) - שואפת שהפאה תיראה כמה שיותר טבעית, אופנתית, מלאה, ארוכה - ורצוי עם הרבה בייבי ליס.

 

בין המודלים לחיקוי: גם ביונסה, לופז ודוכסית המגזר הבלתי מוכתרת ובלתי מעורערת. "תסרוקת קייט מידלטון נחשבת למאוד אצילית", מעידה הפאנית נחמי ארנברג. "עם זה יילכו לאירועים". בשאר הזמן, לדבריה, יכסו רבות מהחרדיות את ראשיהן בפאות קצרות "שמאוד נכנסו".

 

שפרה קורנפלד אולי נטשה את החצר החסידית, אך התסרוקת שלה מהווה שוס זה כבר ארבע שנים ברציפות, כפי שמעידות הפאניות המתמחות. "שפרה זה תסרוקת שמאוד-מאוד נכנסה לציבור הזה. יש נשים רבות שכלל לא יודעות מי זו שפרה, אבל רוצות 'תסרוקת שפרה".

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המודל לחיקוי
צילום: רויטרס
צילום: אלי מנדלבאום
והחיקוי
צילום: אלי מנדלבאום
מומלצים