שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  פסטיבל לולהפלוזה בישראל בסכנת ביטול

  פרסום ראשון: ל-ynet נודע כי פסטיבל הרוק "לולהפלוזה" ככל הנראה לא יגיע לפארק הירקון בקיץ הקרוב. הסיבה: בעיות לוגיסטיות וקשיים בגיוס האמנים. NMC יונייטד בחוץ בינתיים, אך המפיקים מכחישים: "הפסטיבל יתקיים כמתוכנן"

  האם פסטיבל הרוק "לולהפלוזה" שאמור היה להיערך לראשונה גם בישראל בקיץ 2013 יבוטל? ל-ynet נודע כי בחודשים האחרונים התעוררו קשיים רבים בגיוס האמנים המפורסמים לקחת חלק בפסטיבל, וכן נתקלה ההפקה בקשיים לוגיסטיים וכלכליים בניסיונה לייצר שלושה ימים רצופים של הופעות בפארק הירקון בתל-אביב. נכון לעכשיו, נראה שהסיכויים נמוכים מאוד לקיומו של הפסטיבל באוגוסט הקרוב.

   

  בחברת "Plug Productions Generator" שאמורה להפיק את האירוע, הכחישו את הפרטים: "נכון לעכשיו הפסטיבל מתקיים ב-20-22 באוגוסט 2013. הפסטיבל יתקיים בפארק הירקון במשך שלושה ימים כמתוכנן. להפקה אין מושג מאיפה הגיעה האינפורמציה ואיננו רוצים להיות שותפים לה".

   

  הקהל ב"לולהפלוזה" שבשיקגו השנה. כנראה לא בישראל (צילום: AP) (צילום: AP)
  הקהל ב"לולהפלוזה" שבשיקגו השנה. כנראה לא בישראל(צילום: AP)

   

  עם זאת, שאר הגורמים הקשורים באירוע הבהירו ל-ynet כי ספק רב אם האירוע אכן יתקיים. מתברר שחברת NMC יונייטד, שאמורה היתה להית שותפה בכירה ומממנת של הפסטיבל, השהתה את המיזם כבר לפני כחודשיים - זאת למרות שבאתר הרשמי של לולהפלוזה עדיין מצוין שמה של החברה כמממנת האירוע בישראל.

   

  ממשרדו של רני רהב, המייצג את החברה, נמסר: "'NMC יונייטד' היתה מאוד מעוניינת לקחת חלק במיזם, אבל כאשר הבינה שלא ניתן לקבל התחייבות לרשימת אמנים מדויקת, השהתה את מוערבותה בפרויקט עד שתקבל התחייבות מראש לרשימת אמנים".  בנוסף, בחודש האחרון עמוד הפייסבוק של האירוע הפסיק להתעדכן - כשלפני כן עודכן על בסיס שבועי.

     

  את פסטיבל "לולהפלוזה", הקים סולן להקת "ג'יינ'ז אדיקשן", פרי פארל,

  והאירוע הראשון יצא לדרך ב-1991 ובהמשך התקיים במשך שבע שנים רצופות בשיקגו. ב-2005 חזר הפסטיבל לפעילות ובשנים האחרונות הופיעו שם כמה מהלהקות והאמנים הגדולים בעולם.

   

  במהלך השנים האחרונות חצה הפסטיבל את גבולות ארצות הברית ונערך בצ'ילה ובברזיל, ובאוגוסט האחרון, בצעד מפתיע, הודיעו כי האירוע הענק יגיע גם לתל-אביב. ההכרזה הזו, כאמור, עומדת כרגע בסימן שאלה גדול.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  פרי פארל. לא יגיע בקיץ?
  צילום: AP
  לאתר ההטבות
  מומלצים