שתף קטע נבחר

ארגנטינה: רצתה להינשא לרוצח אחותה התאומה

בית המשפט אסר על אדית קסאס להינשא לוויקטור סינגולני, שהורשע ברצח אחותה הדוגמנית יוהנה. אמה טענה בפני השופטים: "היא לוקה בנפשה ולא יודעת מה היא עושה"

בית המשפט בארגנטינה אסר על צעירה בת 22 ועל גבר שהורשע ברצח אחותה התאומה להתחתן, בעקבות תלונה רשמית שהגישה אמה.

 

עוד חדשות מהעולם :

 

הצעירה, אדית קסאס, מתעקשת כי אהובה ויקטור סינגולני לא רצח את אחותה הדוגמנית, יוהנה קסאס. הוא מרצה עונש של 13 שנות מאסר במחוז סנטה קרוס שבדרום ארגנטינה בגין הרצח שבוצע בשנת 2010.

 

אמן של התאומות מרסלינה אוריאנדה טוענת כי אדית לוקה בנפשה, וכי היא "אינה יודעת מה היא עושה". היא הגישה לבית המשפט בקשה למנוע את הנישואים.

 

עורך דינה של האם, פביאן פאריאס, טען בפני בית המשפט כי מצבה של הבת אינו תקין, "היא משוללת היגיון ושלומה הפיזי והנפשי בסכנה". לפי הקוד האזרחי של ארגנטינה, אובדן יכולות נפשיות באופן זמני או קבוע הוא סיבה מספקת למניעת נישואים.

 

פאריאס קיבל את ההחלטה המפתיעה לשאת את קסאס לאישה לפני כשבועיים. בני הזוג תכננו להתחתן בכלא כדי להימנע מסערה תקשורתית סביב החתונה.

 

"היא נהגה לחיות עם הוריה ואף אחד לא ציפה לתפנית פתאומית כזו בהתנהגות", אמר סינגולני. קסאס מצדה התעקשה כי סינגולני הורשע שלא בצדק, וטענה כי הוא "בחור שלא יפגע בזבוב". לטענתה, "הוא לא רצח אותה".

 

אדית קסאס האשימה את אמה כי נטשה אותה ואת אחותה, והוסיפה: "היא לא יכולה להגיד שאני צריכה טיפול פסיכיאטרי כי אני מודעת לגמרי למה שאני עושה".

 

גבר אחר, מרקוס דיאס, שיצא עם יוהנה במשך זמן רב, מרצה אף הוא עונש מאסר. עורך דינו של סינגולני הגיש ערעור על החלטת בית המשפט.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ויז'ואל/פוטוס
אדית משוכנעת: "הוא לא רצח אותה, הוא לא יפגע בזבוב"
צילום: ויז'ואל/פוטוס
מומלצים