שתף קטע נבחר

012 מובייל: 44 שקל ללא הגבלה לכל הלקוחות

במותג המוזל של פרטנר מציעים ירידת מחירים של 50% לחצי שנה. ההבדל לעומת מבצעי החברות המתחרות: המבצע הזה מיועד גם ללקוחות ותיקים

עוד ירידת מחירים בסלולר: מותג הסלולר המוזל של פרטנר, 012 מובייל יוצא במבצע לחצי שנה: 44 שקל בחודש לשיחות והודעות ללא הגבלה וחבילת גלישה בנפח 3 ג'יגה. 

 

החידוש לעומת מבצעים דומים של החברות המתחרות: המבצע הזה מיועד גם ללקוחות ותיקים של החברה. המסלול כולל גם שיחות ללא הגבלה לעשרות יעדים נייחים בחו"ל וכמה יעדים ניידים.

 

אמנם YouPhone יצאה לאחרונה במחיר מבצע נמוך יותר: 39 שקל לחודש לשיחות והודעות ללא הגבלה, אך שם מדובר בהצעה ללקוחות חדשים בלבד. בנוסף, חבילת הגלישה בחברה מוגבלת ל-1 ג'יגה עם תשלום על חריגת גלישה, בעוד ש-012 מובייל מציעה כאמור 3 ג'יגה ובלי גבייה על חריגת גלישה.

 

המבצע הזה גם נראה כמשתלם יותר משל גולן טלקום והוט מובייל, משום שהן מציעות את אותם תנאי מבצע, אבל רק ללקוחות חדשים. במקביל, אצלן המחיר עולה ל-99 שקל בחודש בתום 6 חודשים ואילו ב-012 מובייל המחיר עולה ל-98 שקל בחודש.

 

מבצע נוסף שקיים בשוק הוא של הום סלולר: 69 שקל בחודש לשיחות והודעות ללא הגבלה ו-1 ג'יגה גלישה ל-3 חודשים. גם פלאפון מציעה 69 שקל בחודש לחצי שנה, אולם במסלול מורכב יותר שמתומחר ב-249 שקל לחודש וכולל החזרים שמפחיתים מהמחיר החודשי, אך רק למתניידים חדשים. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים