שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  מתחילים מחדש: הורוסקופ שנתי ל-2013
  בשנה הקרובה הדבר היציב ביותר יהיה חוסר היציבות, תהיינה התפתחויות חדשות בתחום האלקטרוניקה וברמה האישית נראה שיפור ביחסים הבין-אישיים. צילה שיר אל עם ההורוסקופ השנתי
  טלה שור תאומים סרטן 
  אריה בתולה מאזניים עקרב 
  קשת גדי דלי דגים 

  בשנה הקרובה יבקר הכוכב אוראנוס במזל טלה, עובדה שיכולה לסמל התחלות חדשות ופורצות דרך בתחומים רבים, ובעיקר בתחום החשוב לנו - הוא המאפיין של מזל טלה - יכולת ההבעה וההגנה על מרחב המחיה שלנו (במילים נוספות גם מלחמה).

   

  מזל טלה ידוע כמזל ששועט קדימה ושש אלי קרב. שום דבר לא מפחיד אותו וכל מה שהוא חושב הוא להשיג ולכבוש יעדים. יש לו יכולת להגן על עצמו בדרכים מקוריות ויצירתיות, כיאה לכוכב אוראנוס שמבקר בו עכשיו. מאחר ואוראנוס הוא גם הכוכב בעל יכולת ההמצאה הטובה ביותר, הרי ששילוב שתי עובדות אלה יכולה להביא להתפתחות שיא במקוריות יכולת ההגנה המרחבית שלנו.התקשורת האלקטרונית תמשיך לפרוח והיכולת המלחמתית תיבחן בעיקר ביכולת להיות מצוינים ופורצי דרך בתחום ההגנה האלקטרונית בתחומי התקשורת, וכמובן גם המדיה לסוגיה השונים.

   

  ביקור כוכב אוראנוס במזל טלה מצוין לצורך שלנו להגן על עצמנו וייתן לנו את האומץ, היוזמה ולעיתים החוצפה, לעשות בו שימוש חדשני לטובתנו ברמה הביטחונית והתקשורתית. תאריכים שיש בהם פוטנציאל לשינוי משמעותי יהיו מחודשים יולי /אוגוסט ועד לסוף השנה.

   

  מזל טלה (צילום: shutterstock)
  מזל טלה(צילום: shutterstock)

   

  כוכב פלוטו ממשיך לבקר במזל גדי ויעשה זאת גם בשנה הקרובה. מאחר וכוכב זה מנסה לדחוף אותנו למחיקת העבר ובניית העתיד, הרי שביקורו במזל גדי ממש לא מיטיב איתו, כיוון שאין מעולה יותר ממזל גדי בניסיון לשמר את העבר ולנסות לאחוז בו בכל צורה שהיא.

   

  המשמעות היא שפלוטו מנסה לדחוק את הכפר הגלובלי שלנו לשינויים משמעותיים ואילו מרבית האנשים מנסים להתנגד לשינויים אלה - בעיקר מפחד. העובדה היא שתפיסת העולם שלנו זקוקה לשינוי מהותי כדי להתקדם ומאחר ואנחנו כל כך נאחזים בעבר, מגיע הכוכב פלוטו ועושה הכול על מנת למחוק את העבר עד לתומו כדי להביא סגנון חיים חדש.

   

  שילוב ביקור שני הכוכבים, אוראנוס המביא שינויים מהירים ופלוטו המתנגד לשינויים, גורם לכך שהשינויים אכן יתרחשו אך עם עוצמות חזקות יותר ולעיתים תתווסף לכך אלימות. מדובר גם ברמה האישית וגם באסונות טבע שיכולים להאיץ תהליכים, מתוך מלחמת הכוחות שנוצרת. דוגמה מתאימה היא מה שחווינו במבצע עמוד ענן, המצב במצרים, בעזה ובסוריה - כל אלו נגזרו מאותו שילוב שבו החדש (אוראנוס) מנסה למחוק את ההתנהלות שהייתה בעבר, ומאחר וקמים לו מתנגדים שונים הנאחזים בעבר, מגיע פלוטו הכוכב שעוזר במחיקת העבר לעזרתו של אוראנוס וממשיך בתהליך המחיקה. המשמעות היא שגם בשנה הקרובה הדבר היציב ביותר יהיה חוסר היציבות באזורנו, ואנו נרגיש לא פעם שאנו נמצאים על קרקע לא יציבה. לכן, מומלץ לחשוב בדרך חדשה ויצירתית כיצד לנסות לפתור את הבעיות כיוון שבטאטוא שלהן, הן לא ייעלמו.

   

  במחצית השנה הקרובה עדיין נוכל ליהנות מביקור כוכב השפע במזל תאומים, עובדה שתביא ליתר פתיחות, אך פתיחות אינטלקטואלית שתוכל לעזור לפתור בעיות שדורשות פתרון מיידי בדרך חכמה ומקורית.

   

  בהמשך, לקראת חודש יולי יעבור כוכב יופיטר המביא איתו שפע וקדמה אל מזל סרטן ויעזור לאנשים להחצין את רגשותיהם ולעזור זה לזה בתחומי החיים השונים.

   

  יופיטר במזל סרטן יהפוך אותנו למה שאנו מכירים בעצמנו בעיתות מלחמה, חברים וערבים זה לזה. זוהי תקופה מצוינת לחזק את היחסים הבין אישיים ולבנות מערכת מדינית המושתת על טיפוח החלש והעני מתוך דאגה אמיתית. ביקור זה של יופיטר יעזור ברמה הכללית לכלל האנשים הרגישים שקשה להם להחצין את רגשותיהם וחשים מופנמים.

   

  כוכב יופיטר (צילום: Suttherstock)
  כוכב יופיטר(צילום: Suttherstock)

   

  הכוכב סטורן המביא איתו סוג של כובד בגלל הצורך בלקיחת אחריות יבקר במזל עקרב הידוע מטבעו כמזל סוער ורגיש אך מאוד מופנם, ולכן סטורן לא ייטיב עם כלל האנשים הרגישים, כיוון שלא בהכרח יעזור להם להחצין את רגשותיהם הסוערים החוצה. החצנת הרגש בדרך חיובית חשובה ביותר על מנת להפחית אלימות ולתעל את הרגשות בצורה חיובית ועדיף אומנותית. לשם כך מגיע הכוכב נפטון המקושר עם כל נושאי היצירתיות למזל דגים הידוע כמזל היצירתי ביותר ויעזור לכל המזלות ובמיוחד לאלה הרגישים יותר להחצין את רגשותיהם בדרך רוחנית, כדי להגיע למטרות נעלות ולחוש שווים וערכיים.

   

  לסיכום, זוהי עוד שנה שתהיה מלווה במהפכים ובסערות אישיות ומדיניות. התסכול ימשיך להיות מרובה ולצדו תוקפנות שמנסה להתפרץ החוצה. הפתרון הוא להיעזר בכוכב נפטון הנמצא כיום במזל דגים וביכולתו להבליט את היכולת האומנותית של כל אחד. זוהי עוד דרך למוסס רגשות סוערים בדרך הטובה והמועילה ביותר.

  טלה
  שפע: עד לחודש יולי 2013 יבקר כוכב השפע בחיק הסביבה הקרובה לכם ויביא לכם הזדמנויות להתחלות חדשות . בני משפחה וקרובים יבואו לקראתכם ואתם תשמחו מאוד על כך שיש לכם יכולת לעזור לאחרים ולהיות בנתינה גדולה. לאחר יום ההולדת שלכם יעבור כוכב השפע לבית המשפחה הקרובה שלכם ושוב תזכו בשמחות שיעזרו לכם להרגיש טוב עם עצמכם. תוכלו לפתור בעיות במעגל המשפחתי הראשון שעד היום לא הצלחתם לעשות זאת.

   

  אתגר: מתחילת השנה ייתכן ותגיעו למצבים שבהם כספים שמגיעים לכם מאחרים לא יתקבלו ולמרות ההבטחות שהובטחו לכם תצטרכו לפעול בדרכים יצירתיות להבטיח את כספכם. יהיה בכם צורך להבין את המניעים והכוונות של האנשים שמתנהלים בדרך שמכעיסה אתכם. נראה שתצטרכו להגיע להחלטות בין החודשים מרץ ועד יולי 2013, ייתכנו שינויים בחייכם, ובמיוחד לאלה שנולדו בשליש הראשון של המזל.

   

  חזור למעלה
  שור
  שפע: מבחינה כלכלית זוהי השנה שלכם. כבר בשנה שעברה נכנס כוכב השפע לבית הכספים שלכם ונתן לכם שפע של אפשרויות להתחלה חדשה ולפתרון בעיות שהיוו עבורכם נטל בעבר. החל מיום ההולדת שלכם מומלץ לכם לשנות את מקום מגוריכם במידה וזה נכלל בתכניותיכם. כמו כן, הגיע הזמן ללמוד נושאים שתרגישו שמעשירים אתכם מבחינה אישית ורוחנית. יש לכם יכולת להיפתח ולהגיע למודעות גבוהה.

   

  אתגר: בשנה הקרובה ימצא הכוכב סטורן בבית השותפויות שלכם ולכן כל הנושא הזה אישי או זוגי יהפוך להיות מאוד משמעותי בחייכם. ובמיוחד בין החודשים מרץ ועד יולי 2013. נראה ששינויים שלא רציתם לעשות, ייכפו עליכם על ידי השותפים לכם לחיים. מומלץ לכם לבדוק את האנשים הקרובים לכם ולראות האם אתם פועלים יחדיו בתאום צפיות, כך שכולכם תהיו תמימי דעים לגבי ההתנהלות הקיימת בחייכם.

   

  חזור למעלה
  תאומים
  שפע: כוכב השפע נמצא כבר במזל שלכם מהשנה שעברה ועדיין אתם חווים אותו עד ליום ההולדת שלכם. הזדמנויות נוספות ייקרו על דרככם מסוף ינואר 2013. זוהי תקופה ממוזלת בחייכם ונראה שאכן תעשו את ההחלטות הנכונות, כיוון שהחל מחודש יולי 2013 יעבור כוכב השפע לבית הכספים שלכם ואז תתחילו להרגיש רווחה כלכלית חדשה ופוטנציאל נוסף להגיע לרווחים טובים יותר.

   

  אתגר: בשנה הקרובה יימצא הכוכב סטורן לבית העבודה שלכם, כך שנראה שתשקיעו הרבה יותר זמן, מרץ ואנרגיה בכל הקשור לנושא זה. גם ההתנהלות היום יומית שלכם תראה לכם קצת כבדה מהרגיל ותרגישו שאתם חייבים לעמוד במטלות שאתם מצפים מעצמכם. החודשים בין מרץ ליולי 2013 יהיו חודשים טעונים בהם תצטרכו להוכיח את עצמכם ואם לא תקבלו את מה שמגיע לכם לדעתכם מומלץ לכם לא לפחד משינויים שיתבקשו.

   

  חזור למעלה
  סרטן
  שפע: כוכב השפע נמצא בבית תת המודע שלכם כך שזה הזמן עבורכם להתחבר אל האני הפנימי שלכם על מנת שתוכלו לעזור לעצמכם בפתרון בעיותיכם האישיות והרגשיות. נראה שישנם עוד מצבים בהם נותרתם עם שאלות שאינן פתורות עבורכם. רק לאחר יום ההולדת שלכם בשנת 2013, ייכנס כוכב השפע למזל שלכם ואז תרגישו שהנה סוף סוף שפר עליכם מזלכם ויש לכם יכולת לממש את תוכניותיכם.

   

  אתגר: הכוכב סטורן יישב בשנה הקרובה בבית היצירה שלכם כך שנראה שלא תרצו להשקיע מזמנכם אלא לדברים שיש בהם ערך ותועלת, וזאת מכיוון שלא יהיה לכם מספיק זמן לבילויים ותנסו לשלב הנאה בעשייה תכליתית. צעירים מכם במשפחה ידרשו את עזרתכם ואתם תאלצו להשקיע זמן ניכר מזמנכם על מנת לגרום להם להרגיש רצויים ואהובים. אלה מכם שפנויים רגשית עשויים להתחבר אל אנשים מבוגרים.

   

  חזור למעלה
  אריה
  שפע: הכוכב יופיטר המביא איתו את השפע המיוחל נמצא אצלכם השנה בבית המעמד החברתי שלכם כך שנראה שהשנה בעקבות עשייתכם וההיכרות שלכם עם אנשים חדשים בחיים, יכולה להביא לשיפור תדמיתכם האישית בעיני רבים. ככל שתתקרבו ליום ההולדת שלכם בשנת 2013, תתחילו לשאול את עצמכם שאלות ברמה האישית והרגשית וחשבונות הנפש יתחילו לצוץ מחדש.

   

  אתגר: בשנה הקרובה תהיו עסוקים בענייני בית ומשפחה כיוון שתרגישו שמצד אחד אתם מחויבים למסגרת אך מצד שני אתם רוצים את החופש של עצמכם ולעשות ככל העולה על רוחכם. ייתכן ויהיו שינויים במסגרת המשפחתית שיקשו עליכם , ולמרות שבתחילה תהיו בטוחים שהדברים פועלים נגדכם, אך בסיום כל התהליך תבינו שהשינויים אומנם כאבו אך התרחשו לטובתכם ואתם חייבים להאמין בתהליכי היקום.

   

  חזור למעלה
  בתולה
  שפע: אתם נמצאים בתקופה מצוינת לשיפור היכולות המקצועיות שלכם ולהצליח בקריירה האישית שלכם. תקבלו שפע של אפשרויות חדשות. ייתכן מצב שבו תקבלו הזדמנויות חדשות שיש לבדוק אותן בזהירות עד לסוף ינואר 2013. זה הזמן שמרוב התלהבות אתם עלולים לעשות החלטות שגויות. מחודש יולי 2013 יעבור כוכב השפע לבית המעמד החברתי שלכם, כך שתוכלו להכיר וליהנות ממערכות יחסים חדשות שיעלו את ערככם החברתי.

   

  אתגר: בשנה הקרובה יהיה הכוכב סטורן המוכר גם בשמו המורה הגדול, בגלל היכולת שלו ל"חנך" בבית החשיבה שלכם הנוגעת לתפיסת עולם. ולכן, נראה שלאט לאט תשתנה דעתכם על חייכם ועל העולם בעקבות האירועים שאתם חווים ובהחלט ייתכן כי אנשים שמאוד סמכתם עליהם ועל שיקול דעתם יאכזבו אתכם ואתם תאלצו לשנות את התנהגותכם בהתאם. תקופה משמעותית בנושאים אלה תהיה בין מרץ ועד יולי 2013.

   

  חזור למעלה
  מאזניים
  שפע: כוכב השפע נמצא במקום שבו אתם יכולים להיות גאים ביכולותיכם האישיות והרגשיות ונראה שאתם בתקופה שבה יש לכם יכולת לבנות את האני הפנימי שלכם בדרך מאוד נכונה וראויה להמשך חייכם. מחודש יולי 2013 יעבור כוכב השפע לבית הקריירה שלכם כך שתוכלו ליהנות מהתובנות שקיבלתם וליישם אותם בחיי היום יום בדרך מוצלחת שתוכל לגרום לכם להכרה מקצועית שתביא ביחד איתה הצלחה כספית.

   

  אתגר: בשנה הקרובה יהיה הכוכב סטורן בבית הכספים שלכם. עובדה זו מלמדת על כך שמומלץ לכם להיזהר בהוצאותיכם הכלכליות ולא להיסחף בקניות שמעבר ליכולותיכם. כמו כן, מומלץ לכם לשמור כסף בצד על מנת שברגע שתאלצו להשתמש בו יהיה לכם את היכולת להחזיק מעמד מבלי לבקש עזרה מאחרים. היכולת שלכם להתגבר על קשיים תעזור לכם בחיזוק הדימוי האישי שלכם. התקופה המשמעותית היא בין החודשים מרץ ועד יולי 2013.

   

  חזור למעלה
  עקרב
  שפע: במחצית השנה שלאחר יום ההולדת שלכם יש לכם הזדמנות נדירה לקבל עזרה ותמיכה כספית מאנשים קרובים לכם. זה הזמן שלכם להוכיח את יכולותיכם ולפעול בהתאם. היכולת שלכם להצליח תהייה במיטבה כך שאנשים יאהבו את מעשיכם ויפרגנו לכם. מחודש יולי 2013 יגיעו אליכם הזדמנויות שבהן תחליטו שאתם רוצים לנפוש ולנסוע לבלות בחו"ל במקומות יפים ומסקרנים.

   

  אתגר: כוכב סטורן המוכר בשמו המורה הגדול יבקר במזל שלכם וילמד אתכם לקחת אחריות על החיים ממקום אחר. זה לא שאינכם יודעים לקחת אחריות במקרה ואתם נאלצים לעשות זאת, אלא שהפעם תהיו שקועים בתוך הסיטואציה ברמה כזו שתאלצו לעזור לעצמכם על ידי התמודדות עם הקשיים על ידי לקיחת אחריות. ובעיקר בין מרץ ליולי 2013. הדרך הנכונה להתמודדות היא זרימה עם האנרגיה מבלי להתנגד לה.

   

  חזור למעלה
  קשת
  שפע: עד לחודש יולי 2013 יש לכם הזדמנויות למצוא לעצמכם את השותפים המתאימים מבחינה אישית, רגשית וגם מקצועית. זוהי תקופה שבה תלמדו על עצמכם כיצד אתם מתפקדים בשותפויות השונות של חייכם ומהם הגבולות שלכם בתחומים אלה. מחודש יולי 2013 יעבור כוכב השפע למקום המקושר עם יכולת להצלחה כספית על ידי עזרה מאחרים. תרגישו שהנה סוף סוף עליתם על הגל הנכון והיכולת הכלכלית שלכם להצלחה תגבר.

   

  אתגר: במהלך השנתיים הקרובות יבקר הכוכב סטורן המוכר בשמו המורה הגדול בבית תת המודע שלכם. עובדה זו תאפשר לכם להתחבר אל תוך האני הפנימי שלכם ולקבל משם תשובות לגבי דברים שמעסיקים אתכם ביום יום ואתם לפעמים בגלל העומס האישי, אין לכם תשובות להתנהגויות שלכם. תרגישו יותר צורך להתבודד ולהיות שרויים בתוך עצמכם. תקופות משמעותיות יהיו בין פברואר ועד ליולי 2013.

   

  חזור למעלה
  גדי

  שפע: הכוכב יופיטר נמצא כרגע בבית העבודה שלכם אם כי נראה שבגלל ריבוי כוכבים שמשפיעים על המזל שלכם בשנה זו, לא תמיד אתם מרגישים בכך. אולם, החל מתחילת פברואר 2013 תרגישו הרבה יותר בטוחים בתוכניותיכם ותדעו מה לעשות. בחצי השנה שלאחר יום ההולדת שלכם, בחודש יולי 2013, יעבור הכוכב לבית השותפויות שלכם כך שתצליחו בתוכניותיכם ותוכלו לצרף לחייכם אנשים חדשים.

   

  אתגר: בשנה הקרובה היחסים שלכם עם הסביבה יעמדו למבחן כיוון שנראה שהצורך שלכם למצב את עצמכם מבחינה מקצועית יעלה לכם בלא מעט מאמצים לבנות את היחסים הבין אישיים. אירועים של יחסי צבור כשלושה חודשים לאחר יום ההולדת שלכם, יעזרו לכם מאוד במטרותיכם וכל הנושאים שאתם מעדיפים להתחמק מהם בדרך כלל בגלל חוסר בטחון יתבדו בגלל העובדה שתראו את עצמכם באופן מוצלח, דרך עיני האחרים.

   

  חזור למעלה
  דלי
  שפע: כוכב השפע המוכר בשמו יופיטר נמצא בבית המקושר עם יצירתיות ולכן זה הזמן לנסות לנסות לבטא את התחושות שלכם דרך אומנות לסוגיה השונים ובהתאם לצרכיכם המשתנים. אלה מכם שיש לכם ילדים יכולים לחזק את מערכות היחסים שלכם וליהנות מכך. לקראת חודש יולי 2013 יעבור כוכב השפע לבית העבודה וייתן לכם את היכולת להצליח בעבודה ולקבל את הקידום הרצוי לכם.

   

  אתגר: בשנה הקרובה יש לכם הזדמנות לעשות שינויים בנושאי קריירה. נראה שהגעתם לפרשת דרכים ועכשיו אתם צריכים להחליט כיצד אתם רוצים להחליט להמשיך בנושאי עבודה. זו ההזדמנות שלכם להצליח במידה ותשקיעו את מירב האנרגיה בקידום עצמכם. ייתכן ויהיו לכם שינויים בנושאי עבודה בין החודשים מרץ ועד יולי 2013. החיים יכריחו אתכם להחליט החלטות ולקראת אוגוסט 2013 כבר תהיו במקום אחר ברמה המקצועית.

   

  חזור למעלה
  דגים
  שפע: הכוכב המביא איתו יצירתיות ושמחה נמצא בבית המשפחה שלכם כך שזה הזמן המתאים עבורכם ליצור ולתכנן תוכניות חדשות. תקבלו את התמיכה והאהדה מבית ונראה שתוכלו להצליח בתוכניות אותם אתם מתכננים מזה זמן רב לשיפור היחסים במעגל המשפחתי הראשון. לאחר חודש יולי 2013 נראה שתהיו קרובים יותר לצעירים יותר מכם במשפחה והצורך שלכם ביצירתיות יפרוץ החוצה להנאתכם ולהנאת כולם.

   

  אתגר: בשנה הקרובה ולמעשה במשך כל השנתיים הקרובות יהיה הכוכב סטורן בבית

  המקושר עם תפיסת עולם. כלומר, זה הזמן שבו תהיו יותר פתוחים לקבל דעות שונות ממה שהורגלתם להם עד היום. מומלץ לכם מאוד לנצל את זמנכם הפנוי ללימודים כיוון שעכשיו זהו הזמן האידיאלי ללמוד תחומים נוספים שיעזרו לכם לשקם את ביטחונכם העצמי שלפעמים ובמיוחד בתקופה האחרונה, לא היה במיטבו עבורכם.

   

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
  • התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

   

   

   

  חזור למעלה
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "מתחילים מחדש: הורוסקופ שנתי ל-2013"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילה שיר אל
  מומלצים