שתף קטע נבחר

גאידמק: "לא אמרתי שאני מוכר את בית"ר"

בעלי בית"ר ירושלים מצנן את ההתלהבות בעקבות הפרסומים כי איש העסקים הרוסי-יהודי, טלמאן איסמאילוב, עשוי לרכוש את המועדון. מקורב לגאידמק: "הכל ספקולציות של התקשורת, אין סיכום גם על סיוע כספי"

הבעלים של בית"ר ירושלים, ארקדי גאידמק הצטרף היום (ד') לביקור שערכה הקבוצה בבית החולים "שיבא" ושבר שתיקה ארוכה. "הנסיעה לגרוזני בשבוע הבא היא במטרה להניח אבן פינה לבית כנסת, להתחבר שם לקהילה ולקיים משחק ידידות", הסביר גאידמק. "טלמאן איסמאילוב הוא איש עסקים גדול שעושה הרבה פרויקטים למען הקהילה. הוא חבר שלי".

 

עוד ב-ynet ספורט:

 

"המטרה שלנו להתקרב לקהילה היהודית בגרוזני, לקבל מידע על מה שעבר על הקהילה בצ'צ'ניה ושהם ידעו גם עלינו. נשמח מאוד אם גם נקבל סיוע מהם. יש לי אחריות למועדון בית"ר ירושלים כבר שבע שנים. תמיד אכפת לי מהמועדון ותמיד המועדון מעניין אותי. בשנה האחרונה דיברו על הרבה אנשים שרוצים לרכוש את המועדון וזה לא קרה". גאידמק נשאל האם בית"ר עשוייה להימכר לאיסמאילוב והדגיש: "לא אמרתי שאני מוכר את בית"ר ירושלים".

 

"אחרי שהיא תבקר בגרוזני, כל יהודי חבר העמים והרבה אנשים אמידים ידעו מי זו בית"ר ירושלים". הוסיף הבוקר מקורב לארקדי גאידמק.

 

לשאלה אם יש אפשרות שטלמאן איסמאילוב ירכוש את בית"ר, אמר המקורב: "אתם בתקשורת כותבים סיפורי סבתא לפני שבית"ר הגיעה לשם. חכו בסבלנות. טלמאן איסמאילוב הוא ספונסר מכובד מאוד של טרק גרוזני ואנחנו מגיעים לגרוזני כאורחים של מועדון טרק גרוזני. נבקר בקהילה היהודית בגרוזני, נניח אבן פינה לבית כנסת, נחנוך רחוב על שם מכובד יהודי ונחזק את הקשר".

 

טלמאן איסמאילוב. מקורב לגאידמק: "חכו בסבלנות" (צילום: Gettyimages) (צילום: Gettyimages)
טלמאן איסמאילוב. מקורב לגאידמק: "חכו בסבלנות"(צילום: Gettyimages)

 

המקורב הוסיף: "אין זה סוד שהבעלים שגאידמק רוצה למכור את בית"ר. אבל אני מדגיש שאין סיכום עם איסמאילוב, לא על רכישה של בית"ר ולא על

סיוע כספי חד פעמי. שום דבר. הכל ספקולציות שלכם בתקשורת".

 

"אולי אחרי הביקור, כשהרבה אנשים ידעו עלינו, שאנחנו מייצגים את בירת ישראל, יימצא מישהו בחבר העמים שיהיה מעוניין לרכוש את המועדון או להשקיע בו. מישהו עם זיקה לישראל וירושלים שהחיבור יהיה חשוב לו".

 

בית"ר. "אולי אחרי הביקור בגרוזני מישהו ירצה להשקיע בנו" (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
בית"ר. "אולי אחרי הביקור בגרוזני מישהו ירצה להשקיע בנו"(צילום: ראובן שוורץ)

 

המקורב הדגיש: "טרק גרוזני הוא מועדון אירופי מכובד מאוד ואנחנו מגיעים לשם כאורחים של המועדון ועל חשבונם. כבוד לשחק מולם ולהתארח אצלם ולהדק את הקשר, גם עם המועדון וגם עם הקהילה היהודית. יכולים להתפתח הרבה דברים מהביקור של שיתופי פעולה, חילופי שחקנים, השאלות ו/או רכישות. לא שאנחנו משופעים בשחקנים שיכולים לשחק בגרוזני, אבל הכל ייתכן".

 

גורם נוסף בבית"ר ציין: "הלוואי ואיסמאילוב שמסייע לטרק גרוזני יסייע גם לנו. כל סיוע מצידו יתקבל בברכה". במסגרת הידוק שיתוף הפעולה ייתכן שטרק גרוזני תגיע לביקור גומלין בישראל, אולי אפילו לטורניר משולש בירושלים עם קבוצה נוספת ממדינות חבר העמים.

 

גאידמק במהלך הביקור ב"שיבא" (צילום: יואל סוויסה) (צילום: יואל סוויסה)
גאידמק במהלך הביקור ב"שיבא"(צילום: יואל סוויסה)

 

כאמור, גאידמק, שחקני בית"ר ירושלים וראשי הקבוצה ביקרו היום ילדים חולי סרטן בבית הילד של עמותת "רחשי לב" בביה"ח "שיבא". השחקנים העניקו מתנות והפתעות לילדים. 

 

החלוץ הקרואטי איוון סאנטיני, שהוזכר כמועמד לחזק את מכבי חיפה, מועמד כעת גם לבית"R ירושלים.


פורסם לראשונה 02/01/2013 10:23

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ארקדי גאידמק
צילום: אוהד צויגנברג
מומלצים