שתף קטע נבחר

נתניהו חגג בג'ינס, יחימוביץ' השיקה קמפיין בפאב

נתניהו הגיע למסיבה במועדון בנמל, שם חיכו לו פעילים שהפגינו: "ביבי טוב לעשירים". בצד השני של העיר חשפה יחימוביץ' את הססמה החדשה: "יכול להיות כאן טוב יותר"

מערכת הבחירות 2013 ממשיכה להתנהל במועדונים ובפאבים לא פחות מאשר בחוגי בית ובאמצעי התקשורת. הערב (א') התקיימו בתל אביב במקביל אירועים של שתי המפלגות הגדולות של שני הגושים: ראש הממשלה בנימין נתניהו השתתף במסיבת צעירי הליכוד במועדון רידינג 3 בנמל, ובצד השני של העיר הגיעה שלי יחימוביץ' לפאב האיוונטו כדי להשיק את קמפיין העבודה ואת הססמה: "יכול להיות כאן טוב יותר".

 

 

עם כניסתו לאירוע בנמל אמר נתניהו: "לא כל יום יכול ראש ממשלה לעלות על ג'ינס ולבוא לבלות בנמל תל-אביב. אני שמח לראות כאן צעירים. הם מבינים מה שרבים מבינים: שאל מול איחוד השמאל צריך ליכוד-ביתנו אחד גדול".

 

יעל שני, צעירה שהגיעה למסיבה, עמדה בתוך המועדון והביטה על הבמה, שעליה פסיפס מואר שהרכיב את פניו של נתניהו. "לא נוח לי עם הפסיפס הזה. זה נותן תחושה קצת פאשיסטית", אמרה. "זה טוב שהליכוד ונתניהו מתערבבים קצת עם הבוחרים הצעירים, אבל היה טוב יותר אם בפסיפס שעל הבמה היו עוד פרצופים מהליכוד".

 

נתניהו עם בניו וסגנית השר גמליאל (צילום:  יוסי זמיר) (צילום:  יוסי זמיר)
נתניהו עם בניו וסגנית השר גמליאל(צילום: יוסי זמיר)

 

נתניהו וצעירות הליכוד בנמל תל אביב (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
נתניהו וצעירות הליכוד בנמל תל אביב(צילום: מוטי קמחי)

 

מחוץ למועדון המתינו לנתניהו ולצעירי הליכוד פעילים המנהלים קמפיין עצמאי תחת הסיסמה "ביבי טוב לעשירים". מרכז הקמפיין, אורן ברק, אמר ל-ynet: "בעוד נתניהו מגיע לכאן כדי לדבר עם הצעירים על כמה טוב במדינה, אנחנו הגענו להזכיר שהמצב רע מאוד ושהמדיניות הכלכלית-חברתית שאותה הוא מנהיג היא אסון, בעיקר לצעירים. אנחנו לא מוכנים שיהיה מקום שאליו הוא יגיע שבו הוא לא יראה אותנו".

 

כתבות נוספות בערוץ החדשות של ynet:

 

לנמל הגיע וויזרו עלמנך (22) מחולון, שרצה לראות ולשמוע את נתניהו במו אוזניו: "זה יסייע לי להחליט אם לבחור בליכוד או לא. מרשים שהליכוד עושה כזו מסיבה. יש כאן השקעה ואני בטוח שזה מסייע במרדף אחר הקולות הצפים".

 

יחימוביץ': הדלקנו את מערכת הבחירות

באירוע נטול אפרת גוש וללא שרית חדד השיקה הערב מפלגת העבודה קמפיין בחירות חדש והקרינה את תשדיר התעמולה הראשון מטעמה, שיתכתב ישירות עם מחאת האוהלים בקיץ 2011.

 

יחימוביץ' מתקבלת על ידי צעירי העבודה (צילום: צביקה טישלר, ידיעות אחרונות) (צילום: צביקה טישלר, ידיעות אחרונות)
יחימוביץ' מתקבלת על ידי צעירי העבודה(צילום: צביקה טישלר, ידיעות אחרונות)

 

במועדון ה"איוונטו" בדרום תל אביב, בין רחבת הריקודים הקטנה לבין הבר שהכיל רק משקאות קלים, הצטופפו חלק ממועמדי הרשימה לכנסת ופעילים מרכזיים המלווים את הקמפיין. את הקירות עיטרו השלטים החדשים של יו"ר העבודה שלי יחימוביץ',

ועליהם הססמה שתלווה את הקמפיין: "יכול להיות כאן טוב יותר". כשיחימוביץ' הגיעה ונכנסה למועדון קיבלו אותה הנוכחים בצעקות "מהפך, מהפך".

 

תשדיר הבחירות הראשון יציג את שני מובילי המחאה החברתית שנכללים כעת ברשימת העבודה, סתיו שפיר ואיציק שמולי, שאומר במהלך הסרטון: "מה שהתחיל ברחובות, צריך להיגמר בקלפיות".

 

לאחר מכן עלתה יחימוביץ' ואמרה: "ביום חמישי נפל דבר במערכת הבחירות. הדלקנו אותה מחדש. היו שחשבו שאנחנו חיים במשטר מלוכני, שיש מלך בישראל וקוראים לו נתניהו, ואנחנו אומרים, יכול להיות כאן טוב יותר. תהום מפרידה בינינו ובין מדיניותו הקיצונית".

 

יחימוביץ' הגדירה את ההצבעה למפלגות קטנות "בזבוז", ופנתה גם למצביעי הליכוד והציונות הדתית: "אני קוראת לכם, מצביעי ליכוד, אלה שפעם הייתה להם מפלגה עממית, ערכית, חברתית, והיום הם כבר לא מכירים את המפלגה שלהם. אני קוראת גם לציונות הדתית: לא רק נפתלי בנט על המפה. יש לנו מפלגה עם ערכים וסולדיריות. יש למי להצביע".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נתניהו ותומכת ליכוד צעירה. "לא כל יום רה"מ יכול לעלות על ג'ינס"
צילום: מוטי קמחי
מומלצים